Şimdi Ara

küçük bir tüyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tiyo mu tüyo mu herneyse işte.belki biliyosunuzdur.ama olsun.şimdi bi trainera girdiğinizde adamla savaşırken yendiğinizde poke değişştirirken leveli düşük olan bi tane poke koyun.bu poke bi atakla hemen yenilir sonra siz aslında kasmak istediğiniz pokeyi oyuna sokup trainerı yenersiniz.oyun sonunda baktığınızda hem kasmak istediğiniz poke level atlar hemde o arada oyuna soktuğunuz düşük levelli poke level atlar.

• biliyoduk ama olsun
  • saol ben bilmiyodum
  • ama o zaman aldıgın exp dusuo
  • saol
  • exp düşsede düşük levelli poken en azından 7-8 level atlıyo sadece o değil oyuna 6 pokenin 6 sınıda sokun hepsi birden aynı expi alıyo biraz düşsede.bence mantıklı geliyo bana
  • tşk bunu bilmiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarew -- 23 Ocak 2007; 11:13:25 >
  • tek başına bir 30 lwl pokeyle savaştığında 20 lwl atlıyor. 6 sıyla savaştığında 1 lwl

bence mantıksız
  • 1 level mi bütün ezikleri koy bitaneden trainerları yenebilecek bi tane güçlü poke koy hepsini sok oyuna bak bakalım kac level atlıyo.hem sen kolay kolay 8 levellik pokeyi level atlatamazsın ancak böyle olur.
  • trainer ne? aytıc tüyo buradan bakabilirsinhttp://www.10numaraliste.com/2017/08/tiyo-mu-tuyo-mu.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rip pokemon crater

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.