Şimdi Ara

Küçük bateri var mıdır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yetenek Sizsinizde bir cocuk bateri caliyor. Bende bateriye hevesliyim zaten cumartesi baget almistim seneye sinavdan sonra ogrenmeye baslayacaktim ama baktim bu cocukta ki bateri kucuk gibi. Ya da aradan birkac sey cikarilmista olabilir. Ya da ben telefondan izledigim icin videoyu da olabilir. Yardimci olabilicek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • junior pack onlar, yani çocuklar için üretilen minyatür bateriler. Olmaz onlar sana. Müzik bölümünde ''bateriye heveslenenler ve bateri çalanlar'' diye bi başlık vardı, oradan bilgi edinebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

junior pack onlar, yani çocuklar için üretilen minyatür bateriler. Olmaz onlar sana. Müzik bölümünde ''bateriye heveslenenler ve bateri çalanlar'' diye bi başlık vardı, oradan bilgi edinebilirsin.

Hocam tamamda ben hiç bilmiyorum ki. Nereden bulabilirim bununla öğrenirdim ne olacak ya
  • o bateriler baya küçük. hem sanırım markası pearl'dı onun. o parayla büyüklerden alırsın kesin :D
  • Konu başlığını görünce aklıma Yetenek Sizsiniz'deki çocuk geldi onun davulu öyle diyecektim kii...
    Sen yazmışsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.