Şimdi Ara

Kron XC 500 hakkındaki soruları cevaplıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
4
Favori
39.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2012 modeli tek çekim 680 liraya bırakıyor bayi...2012 model..
    2013 ile farkı var mıdır...ayrıca bisiklet bayisi bi kaç kişi tarafından önerildi bana ve kronların sadece görünüş için bisiklet yaptığını söyledi...
  • merhaba xc500 kullanıcısı Van'da bisiklet araştırması yapıyorum. bir yer buldum. Kron'un yeni bayiliğini alacak
    bana 2013 model xc500'ü 750 tlden 660tl ye indiriyor. sence almalımıyım. dediği başka bir şeyde şuan kronxc500 hiç bir yerde yok. biraz beklemem gerektiği. satıcıya dedim. ürün gelirse katalogtan parçalarına bakacaz değişim var mı diye. sorun olmaz dedi. sence almalımıyım. kilom 100 boy 175 bisikletin ölçüleri ne olmalıdır.
  • cumartesi günü kron cx500 hidrolik diskli bisikleti 730 liraya aldım...
    arka ledli reflektör kilit ve sul muhafası ile beraber 800 e geldi bana bisiklet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

cumartesi günü kron cx500 hidrolik diskli bisikleti 730 liraya aldım...
    arka ledli reflektör kilit ve sul muhafası ile beraber 800 e geldi bana bisiklet :)

Merhaba bende kron xc 500 V-freni 660 TL ye buldum almayı planlıyorum ama tam emin değilim. Memnun musunuz. ben hoplatıp zıplatmayı düşünüyorum. lütfen geri bildirim yapın. birde aldığınız yer internetten satıyor mu 730 TL ye bende almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_mail

quote:

Merhaba bende kron xc 500 V-freni 660 TL ye buldum almayı planlıyorum ama tam emin değilim. Memnun musunuz. ben hoplatıp zıplatmayı düşünüyorum. lütfen geri bildirim yapın. birde aldığınız yer internetten satıyor mu 730 TL ye bende almak isterim.

aldığım yerin internet satışı var ama internetteki ilanlarında hidrolic fren yok...ben karttan tek çekim yaptırdığım için %20 indirim yaptılar..bazı kartlar kendinden +taksit verdiği için anlaşmalı bankaların taksitli fiyatına da denk geliyor bisiklet...

şöyle ki bisikleti cumartesi aldım ama c.tesi pazar hava burada biraz karlı ve yağmurlu olduğu için daha kullanamadım...yine de pek mesafe yapmadan deneyişim olumlu idi...

aldığım yerdeki v fren modeli..

http://www.kackarbisiklet.com/tr/product_details.asp?ID=14&CID=8&PID=960&probrand=&prosize=&procolour=

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: s_mail

quote:

aldığım yerin internet satışı var ama internetteki ilanlarında hidrolic fren yok...ben karttan tek çekim yaptırdığım için %20 indirim yaptılar..bazı kartlar kendinden +taksit verdiği için anlaşmalı bankaların taksitli fiyatına da denk geliyor bisiklet...

şöyle ki bisikleti cumartesi aldım ama c.tesi pazar hava burada biraz karlı ve yağmurlu olduğu için daha kullanamadım...yine de pek mesafe yapmadan deneyişim olumlu idi...

aldığım yerdeki v fren modeli..

http://www.kackarbisiklet.com/tr/product_details.asp?ID=14&CID=8&PID=960&probrand=&prosize=&procolour=

bende nakit düşünüyorum. vfrenlisine 660tl vereceğime hidrolik frene 730 iyi fiyat. ama çekincelerim var. bazıları kronu överken bazıları dövüyor. aklım çok karışık bu nedenle.

• Satıcı çocuk baya bir dil döktü ve kandırdı beni :)
    bayide L bedel V fren olsaydı düşünmez V fren alırdım...
    hidroliğin bakımı veya arıza yaptığında arızası sorun olabilmekteymiş genelde...
    ben olsam V frenden vazgeçmezdim :)

hidroliği arabaya koyarken (ön lastiği sökerek) ve arabadan çıkarırken bildğiniz çekinerek indirdim bindirdim :)
  • bugun bayide kalan diğer xc500 hidrolik freni de aldık arkadaşıma..
    şu an ellerinde small cx500 ler var....ön hidrolik arka V frenli...
  • memnuniyet sorun düşüncelerini yazarsın.
  • gecen sene 2011 model v fren xc500 aldim izlenimlerim sunlardir.bisikletin surekli akordu ve vites ayari kaciyor iki gunde bir oturup onunla ugrasiyorum.akord ayari gidince fren ayarida gidiyor.siklikla vites ayarlari bozuldugu icin zincir de cok zarar gordu.xc 500 yeni modelleri nasil bilmiyorum ama ben tavsiye etmiyorum aldigima pismanim Ankara yenimahallede oturuyorum sorusu olanlar bende cevaplayabilirim.ilerleyen zamanlarda bende bir konu acicam xc500 ile ilgili
    tabletden yazdim imla dikkat edemedim kusura bakmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla daha geçen haftaya kadar xc500 bakıyordum. Daha da bakmam herhalde. :D bir arkadaşım 2. el bir yıl garantilisini 500 tl ye veriyor almadım :D
  • bendeki hidrolik frenli..
    satıcı çocuk akort bozulsa dahi V fren olmadığından sürtme yapmaz problem yaşamaazsınız dedi :)
    gelelim izlemime..
    geçen pazar günü sahilden test ettim hem de uzun uzadıya...
    cadde bostan migrostan pendik marinaya kadar e-5ten 18 km ama sahilden dolana dolana yaklaşık 20 km olan yolu git gel yaptım..
    bisikletle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım...frenlerim çok güzel inanılmaz hoşuma gitti...bildiğiniz abs fren gibi tutuyor :)

yol girintili çıkıntılı ve sahildeki şantiyeler yüzünden bazı yerlerde hayli bozuktu...
    belki 15 yıldır bisiklete binmemiştim bir etapta 40 km yol yaptım ve en azından ben beğendim...
    tek sıkıntı düz yolda tırtıklı tekerlerin vuuuu şeklinde rüzgar sesi yapması :)
    yanımdaki bi arkadaşımda sedona citybike vardı ince lastikli...lastiklerden ötürü o pisiklet daha sessizdi...
  • 500 tl nakitle bu bisikletten alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakiros

500 tl nakitle bu bisikletten alabilirmiyim.

ben 2012 modelini 730 nakitle alabildim...
    2013 üne 910 lira çekiyorlar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lakiros

500 tl nakitle bu bisikletten alabilirmiyim.

ben 2012 modelini 730 nakitle alabildim...
    2013 üne 910 lira çekiyorlar...

çok istiyolar be
  • 450-500 lira aralıgında
    2012 model temiz kullanılmıs kron xc500 satan arkadas varsa bana ulasabilir mi ?
  • merhaba selesi nasıl acaba rahat mı astro 240 lardaki gibi jelli mi
  • sele jelli ama tam destek yok...sadece toto yanaklarına denk gelen kanatlarda küçük birer parça var...ister istemez o da bi süre sonra sıkıntı yaratıyor...
    netten baktım da en çok önerilen pedli tayt...şort veya eşofman içine giyildiğinde çirkin bir görüntü oluşturmadığı söyleniyor...
  • quote:

730 liraya 2012 model mi aldin? Rengi ne peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Akales

Arkadaşlar elimde para olmasına rağmen bir türlü yeni bir model veya marka almaya kalkışmamamın sebebi tamamen kron xc500 dür :) 2 yıllık prof. bisikletçiyim. Malatya Bisiklet Topluluğu ve Fırat üniversitesi bisiklet toplulugunun üyesiyim. İllaki bisiklet almak isteyen veya kendi bisikleti ile ilgili paylaşımlar yapacak kişiler vardır.Kron xc500 kullanıyorsanız veya düşünüyorsanız buradan bana sorabilirsiniz.Elimden geldiği kadar yardım edebilirim...

2012 model ile 2013 arasındaki fark nedir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.