Şimdi Ara

KripTrade ile Çekilebilir 100 TL Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

KripTrade isim TÜRK borsası yeni üye olanlara çeşitli ödüller veriyor. Başlık 100 TL kazan yazdım ama daha azını ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Ben 350 TL yatırdım ama yatırım yapmayı düşünenler 260 TL ile 1.000 TL hacim yapabilir. Ben 350 TL gönderdim 345 TL çektim. Yani 5 TL al-sat komisyonu vermiş oldum.

Ben 100 TL'yi nasıl kazandım ;

Üye olduğunuzda 20 TL

Minumum 250 TL yatırdığınızda 30 TL

Minumum 1000 TL al-sat yaptığınızda 50 TL kazanıyorsunuz.

İlave olarak ;

10.000 TL al-sat yaptığınızda 100 TL

100.000 TL al-sat yaptığınızda 200 TL kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca ref kazancı 20 TL (Maksimum 30 Kişi sınırı var. Yani MAX 600 TL ref kazancı elde edilirsiniz.)

Ödüller her gece 03:00 'de hesabınıza yatıyor. Yatırma ve çekme işlemleri sadece TL olarak yapılıyor. Kendi adınıza kayıtlı banka hesabınızın olması gerekiyor. Başkası adına kayıtlı banka hesaplarından veya coin-token transferi kapalı. Anapara ve ödül çekim işlemleri de aynı şekilde kendi adınıza kayıtlı banka hesabınıza geliyor. Maalesef sadece Akbank ile 7/24 çalışıyorlar. Diğer bankalarda normal EFT saatleri geçerli. FAST kullanmıyorlar. Mesai saatlerini beklemek gerekiyor.

Üyelik İçin Refli LİNK : https://pro.kriptrade.com/signup?ref=9bcd8

REF'siz Link : https://kriptrade.com

NOT: Borsa, Türk Borsası olup, yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı da yapmanızı öneririm. Borsanın ödeme yapmaması, çekimleri kapatması gibi durumlarda sorumluluk kabul edilmemektedir. Ben işlemlerimi gerçekleştirdim. Yatırma ve çekme işlemlerimi başarıyla gerçekleştirdim. Çekme işlemlerime ait belgeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Ödeme kanıtları :

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.