Şimdi Ara

Kredi notum nasıl yükselir? SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, öncelikle hayatımda hiç kredi çekmedim ve kredi kartıda kullanmadım.

Güncel borçlar:
    Finansbank Ek Hesap: -600 TL 2 senedir bu borçta. (bi kaç kez asgari ödemesini geciktirdim)
    Turkcell'den telefon aldım onları ödüyorum fakat bunu hiç geciktirmedim resimlerde görüyorsunuz.

Şimdi anlayanlar yorumlayabilir mi bu nasıl en riskli seviyeye geldi. Ben bunu nasıl yükseltebilirim.

*** Yeni işe girdim ben yarın başlıyorum.. yani sormak istediğim bana kredi kartı çıkar mı?? Anlayanlar yorumlarsa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aslında finansal anlamda çok sıkıntılı gözükmüyorsunuz. Krediler banka üzerinden değil ürün alışverişi mi ? 650 liralık kredili mevduat hesabı kullanım oranınız çok yüksek ve faizlerini de ödemede son 6 ayda 4 ay gecikmişsiniz negatif etkisi var. Aktif kredi sayınız ve limitiniz son dönemde artmış 260 liralık kredinin 10 taksidini erken yatırıp %olarak limit açabilirsiniz pozitif etki gelecektir. Ürün olaraktan kredi kartı çıkartmanız pozitif etkenlerden biri olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 23 Temmuz 2017; 22:6:47 >
  • thearsiv T kullanıcısına yanıt
    260 liralik kredi derken? 10 taksit ne kadar oluyor? Sizden ricam biraz daha anlayacağım şekilde anlarmisiniz? Son olarak bana kredi karti verir mi banka limiti ne kadar olur? Yeni ise basladim çünkü maas yaticak

• Ben olsam kredi kartı veririm maaş alacağınız banka zaten verecektir Zaten herhalde 800tl kredi mevduat hesabını tanımlayanlar onlar.
    4 ayda 10 TL taksitli bir kredi çekmiş gözüküyorsunuz 36 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thearsiv -- 23 Temmuz 2017; 22:10:26 >
    Bunlarin hic biri kredi degil eksi bakiye kullanımı.

Evet 800 tl lik eksi limiti acan akbank yani çalıştığım yerden maas alacağım banka. Sizce simdi tahminen bana kaç paralik kredi karti çıkar?

Turkcell finansman var birde onlarin odemesini hic geciktirmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rogzoidre -- 23 Temmuz 2017; 22:43:54 >
  • Bunların hepsi kredi ister adına eksi bakiye de ister maaş avansı bankanın size anılmadığı kredi limiti bunlar. Banka büyük ihtimalle adı olsun diye kart verecektir puan düşük olduğundan maaşınızla orantılı bir limit gelebilir maksimum maaşının 2katı olacaktır minimum açık hesap limitiniz kadar tanımlarlar diye düşünüyorum (Açık hesapla beraber tanımlamamışlar ise çıkmayabilir de)

Ak Banktan mesaj gelmişti ilk maaşınız yattıktan sonra kredi kartı falan diye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.