Şimdi Ara

Kredi notu nasıl yükseltilir. Kredi/Kartı nasıl alınır. Detaylı Findeks inceleme ve deneyimler. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
663
Cevap
57
Favori
53.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba,

Çok ilginç Akbank ne zaman istesem limitimi hep arttırır. Üstelik ağustos’tan beri çalışıyorum kendisiyle. Belki kartını çok aktif kullandığım içindir bilmiyorum tabii..

Kart yada limit başvurusu yapıp rededilmesinin puanınıza herhangi bir olumsuz etkisi yok. Tabii çok sık başvuru yapıp red olursa bu sefer ilgili banka kendi içerisinde sizi değerlendirmeye almayıp otomatik red listesine ekleyebilir buna dikkat etmenizi öneririm.

Kredi kartı limitleriniz ne kadar yüksek olursa borç/limit oranını düşük tutmaya etkisi olacağı için pozitif etki sağlar. %55’in üzerinde ki borçluluklar kişinin finansal durumuna göre puan düşüşlerine sebep olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kart limitimi başka bir bankanın kart limitini arttırabilmek için düşürdüm. Arttıracağım banka ne zaman bu değişikliği görebilir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Normal şartlarda 1 hafta içerisinde limitiniz boşa çıkacaktır.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    Limitlerinizi düşürmeyin abi.

kullandığın bankanın politikaları diğerine göre daha katıdır gelirini geçiyordur findeks notun türkiye ortalaması üzerinde değildir. Kartların yaş almamıştır limitiniz artmaz.

Artacaksa kullan öde mantığıyla yine artar. İllaki gelirinizi baz almaz.

Kredi notu nasıl yükseltilir. Kredi/Kartı nasıl alınır. Detaylı Findeks inceleme ve deneyimler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 7 Aralık 2023; 23:37:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saiph

Limitlerinizi düşürmeyin abi.

kullandığın bankanın politikaları diğerine göre daha katıdır gelirini geçiyordur findeks notun türkiye ortalaması üzerinde değildir. Kartların yaş almamıştır limitiniz artmaz.

Artacaksa kullan öde mantığıyla yine artar. İllaki gelirinizi baz almaz.

Öbür banka limitlerin çoğunu kapatmıştı hocam. İlk başvurduğumda da tüm limitin kadar limit veririm ama dolu falan dedi.

Diğer söylediklerinizde haklısınız. Bekleyip göreceğiz artık.

• Arkadaşlar merhaba,

Bu geciken dönem sayısında geciktirdiğim olduğu zaman yuvarlaklar kırmızı oluyor, 6 tane olunca herhangi bir aksiyon oluyor mu?

Kredi notu nasıl yükseltilir. Kredi/Kartı nasıl alınır. Detaylı Findeks inceleme ve deneyimler.

Teşekkür ederim.

• Brotha B kullanıcısına yanıt
    Takibe girer devamında icra dosyası açılır

• oktay1910 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.

• değerli dostlar hepsiburada limitlerimiz findeks te görünüyor mu? baktım bulamadım.

• kronik10.5 kullanıcısına yanıt

Görünmez

• reel_2 R kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

• Saiph kullanıcısına yanıt

limit iyimiş nasıl aldın bu limiti

• Hocalarım aktif olarak Axess Kredi Kartı kullanıyorum. Limitim yetersiz, Maximum Mobil kredi kartı almak istiyorum. Kredi notu puanım kaç olmalı?

Ya da Maximum Mobil dışında önerebileceğiniz kredi kartları var mı? Limitim 10-20 olsa çok iyi olur. Axess'te yükseltemiyorum onay vermiyorlar.

• finansbankı önerebilirm.

• uzun yıllardır çalıştığım garanti yıllardır 5.000 TL kredi kartı limitimi yükseltmeme izin vermiyor :) başka bankada ciddi yüksek limitli kredi kartım var. Sorun garanti ve benim aramda sanırım. HGS ödemelerim vs garanti kredi kartı üzerine olduğu için iptal ettirmedim bugüne kadar ama sanırım hepsini taşıyıp iptal edeceğim. Garanti neden yapıyor bunu limitim 5-6 senedir aynı kaldı. Kredi notum da gayet iyi

• selamlar üstadlarım.

kredi notu konusunda bir sorum olacak.

farklı 3-4 bankada total olarak 30k civarı kmh hesaplarım var ve hepsi full durumda. Sadece faizlerini ödüyorum bir süredir. Haliyle borç yoğunluğu yüksek olduğundan notu aşağı çekiyor.

Şimdi sorum şu, bu kmh hesaplarını bir şekilde ödesem, ama kapattırmasam yani kullanılabilir limitlerini full yapsam , borç yükünü azaltmış olup kredi notuna artı yazar mıyım? Yoksa borcu ödedikten sonra illaki iptal etmem mi gerekiyor?

Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt

Yazar. İptali olumlu da olabilir olumsuz da olabilir. Ürünlerin yıllanmasına ve başka faktörlere bağlı. 1-2 tane KMH tutmanız daha iyi olabilir.

• Merhabalar,

Yapıkredi - 40.000₺
    Garanti - 24.000₺
    Qnb - 24.000₺
    Denizbank - 3.500₺

Olmak üzere 4 kredi kartım var, puanım 1508

Kart kapatmanın puan düşürdüğünü biliyorum fakat denizbank kartın hiçbir avantajı olmaması hem aidatı olması hemde zaten garantiden bonus tipli bir karta sahip olmamdan ötürü kullanmak istemiyorum. Kart daha fazla yıllanmadan bu kartı kapatsam ne kadar bir puan düşürür?
    Kartın geçmişi fazla limitimde daha yüksekti bilerek düşürdüm yakın zamanda. Yinede kapatmamı tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Transis-Thor -- 12 Aralık 2023; 13:16:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Transis-Thor kullanıcısına yanıt
    önce ortak limitle denizbank net kart alıp sonra aidatlı olanı iptal etseniz puanınız etkilenmeden sorununuz çözülür gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Transis-Thor kullanıcısına yanıt

ortalama 50 100 düşürür çok etkilemez limiti çok düşük

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.