Şimdi Ara

Kredi,kredi kartı acil nakit hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok zor bu durumdayım.10 bin tl para lazım. Sigortam yok bi isde çalışmıyorum.Kefilde yok.Bu durumda bankalar kredi veya kredi kartı verir mi?5-6 ayri bankada olabilir toplam 10 bin olsunda.Kredi yerine kredi kartı da olur 5-6 banka verse1.500er lik limit işim yine çözülür.Geri odemesini 1 yil içinde yapacagim.Cok zor durumdayım bi fikri olan yol gösterecek olan var mi veya konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kredi çok zor daha önceden güzel bir kredi sicilin varsa kredi kartın vs. Belki kredi kartı alabilirsin.

• Ölüm kalım meselesi gibi benim icin yani çok önemli... Mutlaka bulmam lazım o parayı.kredi kredi kartı dışında bi fikri olan var mi

• Şahsım olarak çok saçma gelsede bana senetle vs. al sat yöntemine yönel diyeceğim fakat gerekli olan para yüksek ne alıp satarsan o parayı karşılarsın bilmiyorum

• Ya bu parayı bulacam yada bir senem boşa gidecek.yani bu parayı toplamak için part time anca çalışabilirm zamanim yok.o şekilde de bi sene sürer.bi senem boşa gider.. Hemen bulsam parayı işimi hallederim.Geri ödemeyi ayarlarim ama işte para bulamadiktan sonra geri ödeme de boş

• quote:

Orijinalden alıntı: alia58

Kredi çok zor daha önceden güzel bir kredi sicilin varsa kredi kartın vs. Belki kredi kartı alabilirsin.

Hocam ben TEB bankasını aradım bana kredi kartı veriyorlar.250 tl nakit avans kullanacağım.

Benim merak ettiğim ise hemen kartı veriyorlar mı yoksa kargo ile mi yolluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

Orijinalden alıntı: alia58

Kredi çok zor daha önceden güzel bir kredi sicilin varsa kredi kartın vs. Belki kredi kartı alabilirsin.

Hocam ben TEB bankasını aradım bana kredi kartı veriyorlar.250 tl nakit avans kullanacağım.

Benim merak ettiğim ise hemen kartı veriyorlar mı yoksa kargo ile mi yolluyorlar.

Kredi kartını kurye ile gönderirler 7 - 10 gün arasında elinde olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.