Şimdi Ara

Kredi Kartıyla Beyaz Eşya Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 6000 tl civarında bir beyaz eşya alacağım. Bendeki kartların hepsinin uygulamalarını inceledim ama belki gözümden kaçan olmuştur ya da sizlerin bildiği, yakın zamanda kullandığı. İnternet üzerinden sipariş vereceğim ama çok uygun bir avantaj olursa fiziksel olarak da alabilirim. En uyguna nasıl getirebilirim puan vs ile ? Mümkünse taksit sayısı da 6 dan fazla olsun.

• alacağın beyaz eşyayı internette ara.

ünlü e ticaret sitelerinden değil, markaların bayilerinin sitelerinin çıktığı sonuçları da incele

En ucuz bulduğun bayiye stok fiyat ve taksit durumunu , nakliyeyi, tel ile sor ve teyid al.

Telefonu açan kişinin karşılama tonundan bile bayinin satış politikasını anlayabilirsin.

banka uygulamalarındaki kampanyaları da kontrol et.

Ben beyaz eşyaları öyle alıyorum her seferinde

ünlü sitelerde bulursan tabii ki al..

adres pendik.

En son mayıs ayında ankstre electrolux fırın en ucuz teknosadan aldım

Profile ankstre ocak, balıkesir bayiden aldım

Geçen yıl arcelik bulaşık mak ankaradan aldım

2 ay önce istikbalden flexi ile sandalye aldım, 7 taksit idi galiba.

250 TL puan verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 24 Ağustos 2023; 11:50:11 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt

Merhabalar.Tek bir bankanın kartına sahibim.Finansbank.Bosch veya Sıemens buzdolabı almak istedim.Sadece Yapı kredi,İş bankası ve Garanti bankasına 8 taksit(faizsiz)yapıyorlarmış.Kimseden de, bu devirde, kartınla alabilirmiyiz ricası yapılamıyor.Bankamı aradım.İhtiyaç kredisi verelim diyorlar.Tabii faiziyle :)) Bu konuda kolay bir yol varmıdır?

• Bilana kullanıcısına yanıt

Hepsiburada, N11, Trendyol gibi satış yerlerinden taksitli alabilirsiniz. Diğer türlü bu kartlardan birini edinmeniz gerekiyor.

• Kendi sitelerinden almak istiyorum.Sizin söylediğiniz sitelerden alanların,sorun çıktığın da ortada kaldıklarını sık sık okuyorum.Benim aldığımda da sorun çıkabilir ama,değişim veya tamir ettirme de, uğraşmak istemiyorum.

• Bilana kullanıcısına yanıt

İnternetten de alsan kurulum yapmaya kendi servisleri geliyor. Ortada kalma durumu gerçekleşmez.

Eşya markaların üretimi, "hayır bize ait değil " diyecek halleri yok. Kutudan çıkan evraklar bunun kanıtlarıdır.

Bayiden alıp da sorun yaşayan pek çok insan gördüm. Markanın kalitesiyle ilgili durum

Üretim olan her yerde hata riski her zaman vardır.

Birince derce akrabalarında diğer kartlardan olan varsa yardımcı olabilirler.

Ben yakınlarıma yardımcı oluyorum her zaman. bosch ve siemens aynı ürünleri profilo ile de satılıyor. onlara da bak bence.

Aldığım profilo ankastre ocak aynı model siemens ve bocsh da 1 - 2 K daha yüksekti.

• TiSKE kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim.Araştırayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.