Şimdi Ara

KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
866
Cevap
348
Favori
208.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziraat bank kart lira ve combo lira nerelerde harcanır? Özellikle online alışverişte?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turna uygulamasına teb ve denizbank bonuslarımı yükleyemiyorum daha önce yükleniyordu firmaya mail attım ama dönüş olmadı bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Worldpuani A101,şok,metro haricinde hangi marketlerde kullanabiliriz ?
    Eve yakın shell var, orada harcıyorum. Yakıt, market vs

• An itibari ile Finansbank puanları şoklarda geçmiyor. 2 şok denendi ikiside başarısız.

• Bu bilgi kesin mi? Ona göre alışveriş yapacağım. Şu sıkıntılı zamanda sırf bunu sormak için de markete girmek istemiyorum. Ana başlığa Bonus için Bim eklenmemiş. Bonus kullanılabildiği kesin, sürekli kullanıyorum. Ama world puan hiç denemedim

• Arkadaşlar kartta 60 tl ye yakın maximil var bunu market alışverişinde kullabiliyor muyuz ?

İş bankasıa mail attım cevap yok.
  • arifomer kullanıcısına yanıt
    migros.com.tr'de deneyin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: baymemett

migros.com.tr'de deneyin hocam
    Şimdi siz deyince denedim hocam. Hiçbirşey çıkmadı, şukadar puanınız var vs gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah06

Bu bilgi kesin mi? Ona göre alışveriş yapacağım. Şu sıkıntılı zamanda sırf bunu sormak için de markete girmek istemiyorum. Ana başlığa Bonus için Bim eklenmemiş. Bonus kullanılabildiği kesin, sürekli kullanıyorum. Ama world puan hiç denemedim
    Ben kullandım

• Ziraat bankası puanları nerelerde kullanılabiliyor? İnternetten kullanabileceğimiz n11 hepsiburada gibi platformlar var mı?

• baymemett kullanıcısına yanıt
    Migrosta geçmiyor artık. Son bir kaç alışverişimde kullanamadım

• Ziraat kullanılan İnternet siteleri nelerdir

• Arkadaşlar bugün 2 tane şok mağazasına gittim finansbank puanları geçmiyor dediler,burdaki mağazalarda mı sıkıntı var yoksa anlaşmaları bitti mi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Arkadaşlar bugün 2 tane şok mağazasına gittim finansbank puanları geçmiyor dediler,burdaki mağazalarda mı sıkıntı var yoksa anlaşmaları bitti mi bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    hocam aynı sıkıntıyı akbank kartta da yaşadım. ülker'in pislik çıkarması malesef. migros ya da carrefour'dan başka seçenek kalmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ziraat banklira Param puan yüklemesinde geçiyor mu? Denediğimde işlemi yaptı, ancak sonra hiçbir şey olmamış gibi devam etti, ne puan yüklendi, ne liralar gitti, işlem yok gibi.
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Başka bir konuda bir arkadaş paylaşmıştı

param, ana sayfada int. şubeye giriş yapmadan, tl yükle menüsünden oluyor. Akşam kendim yükledim.

KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR...
  • tuzlurecel T kullanıcısına yanıt
    Ben de iki kart denedim olmadı. Mail attım beklemedeyim. Bilen varsa söylerse sevinirim sebebini.

• Bim'lerde siyah yeni bi pos cihazı kullanılıyor yatay şekilli. Puan sorgulama var onda ama Akbank neo puanlarımı kullanamadım. Word veya bonus olur mu, deneyen var mıdır?

• Axess puanı nerde kullanabilirim

• ehiamico kullanıcısına yanıt
    bazı subelerde bonus kullandım zaten fişi verince altında şu kadar bonus kullanabilirdin diye ibare oluyor. bazen de ısrarla kullanmak istememe rağmen yok diye diretiyorlar sinirlenip aldıklarımı bırakıp çıkıyorum
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.