Şimdi Ara

Kreatin alacam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TITAN

quote:

Orijinalden alıntı: OverheadPress

quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Kreatin bir boka yaramıyor. Belki çok küçük yarıyordur ama sana yansımıyor. Tamamen psikolojik. Kreatin alıp bok gibi geçen antremanların oldu kreatinsiz çok iyi çıkardığım antremanlar. Önemli olan mental seviye yani ben çalışmalıyım bunu yapmalıyım diyerek işe 4 elle sarılmak. Ciddiyim kreatin bi boka yaramıyor, aksini düşünen gelsin

Basbaya yarıyor bir off günümde 1 kg kirmizi et yedim (1 kilo ette 1g creatin var) 1 gün sonraki antrenmanda deli gibi güç vardı 4 kilo artmıştı her yaptığım hareket tricepste 10 kilo artmisti normalde max 2 kilo artar antrenman başına

ee diğer antremanda ne yaptın agırlıklar düştü mü

hayır düşmedi gene aynı kilodan devam ettim de normalde her antrenman artarsa 2şer 2şer (max 4 artardı oda en iyi bölgem olan tricepste) artardı o antrenman tricepsin 10(close grip bench) diğerlerinin de 4 kilo artması anormal geldi

• Merhaba arkadaslar bende kreatin protein tozu ve cla yi satmak istiyorum fakat konu acamadim.Neden diyecekseniz kiz oldugum icin aslinda cokta gerek yokmus bosuna aldim :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelebekcey

Merhaba arkadaslar bende kreatin protein tozu ve cla yi satmak istiyorum fakat konu acamadim.Neden diyecekseniz kiz oldugum icin aslinda cokta gerek yokmus bosuna aldim :/

Selam bağyan tanisalim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.