Şimdi Ara

Kraliyet Ailesi | Okan Bayülgen | TV8 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.203
Cevap
5
Favori
167.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle şu ana kadar yapılmış en iyi disco ( buraya dikkat makina yada zaga demiyorum disko) programıydı görseller ,stüdyodur, konuklardır. (ÖZELLİKLE HAYKO ) HAYKOYA HASTA OLDUM HELE HELE ŞARKILARI MÜTHİŞ OLMUŞ O ŞARKILARINI DUYmamıştım ben acaba yeni albümünden mi.
  • Ben yeni programı ve yeni stüdyoyu çok beğendim.Ayrıca bence ilk haftaya göre çok güzel bir programdı.Yıldo geldikten sonra baya koptu olaylar.Yıldo'nun hikayeleri falan çok iyiydi.

karakaynak "Çok Zor" dışındaki şarkıları bende yeni duydum.Çok Zor'u RocknCoke'ta söylemişti ordan biliyorum.Muhtemelen bu şarkılar çıkacak olan yeni albümden.Yalnız bu şarkılara bakılınca yeni albümün bomba gibi olacağı belli oluyor.Ama hoşnutsuz olduğum bir durum var.Hayko'nun yeni tipi çok berbat olmuş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 18 Ekim 2009; 14:06:31 >
  • Dün gece izledim, harikaydı. Özgür yine gülme krizine soktu..
  • Bu yeni gelenler kopardı beni bide özgür komediydi
  • Televizyonu kapadım az önce. Sex konusuna 2 saat ayırırken, diziler konusuna 10 dakika ayırdılar.. Durmadan konuları değiştirip durdu. Tam ne güzel konuşuyorlar araya film fragmanı giriyor.
  • İşte budur dünkü zırvalıktan eser yok,sohbet var eğlence var daha sessiz bi program

yaşlandım galiba
  • ekle bu arada.
  • uppidi.
  • Bugün diskocular hazırlanın
  • Ekleyin benide. Hayrettin süper ya.
  • Pazartesi günkü programın formatı ne..Pazar günü medya arkası var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JP!!!!!!!

Pazartesi günkü programın formatı ne..Pazar günü medya arkası var..

Muhabbet tamamen. Hani vardı ya geçen sezon Okan Bayulgenle sade vatandaş. Aynısı.
  • bu hafta resmen yakalanmadan nasıl insan zehirlenir onu öğrettiler

Okan bayulgen biraz toparlamaya çalıştı ama olmadı
  • Fena gitmiyor şimdilik..
  • Orda oturan Nefise Karatay değil sanki.. Boyamışlar resmen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Orda oturan Nefise Karatay değil sanki.. Boyamışlar resmen..

Her türlü

program sonu editi: Çok yavaş tempolu bir bölümdü..

Okan' ın Madonna hakkında söylediklerini pek tasvip etmedim. Şu şarkıya gerçekten aptal çocuk müziği demişse talihsizce bir açıklama olmuş:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 1 Kasım 2009; 4:06:14 >
  • Pazar akşamı olan program yani bu akşam veya gece her neyse saat kaçta bir bilgisi olan var mı ?
  • Şarkılara koptum ya : Helin avşar'ın şarkısı , Kafanı kırarım köpek ve Come On baby
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Pazar akşamı olan program yani bu akşam veya gece her neyse saat kaçta bir bilgisi olan var mı ?

23:15 Medya Kralı
    Okan Bayülgen, konuklarıyla birlikte yine haftanın medya olaylarını inceleyecek!
    bknz: http://www.kanald.com.tr/Yayin/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samet.58

quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Pazar akşamı olan program yani bu akşam veya gece her neyse saat kaçta bir bilgisi olan var mı ?

23:15 Medya Kralı
    Okan Bayülgen, konuklarıyla birlikte yine haftanın medya olaylarını inceleyecek!
    bknz: http://www.kanald.com.tr/Yayin/

Teşekkürler erkene koymuşlar bunu şaşırdım hayret.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.