Şimdi Ara

Kral Katili Serisi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
837
Cevap
16
Favori
25.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Kral Katili Güncesi diye geçiyordu sanırım bu seri..

Kaç kitap acaba ve hangi yayın evi çıkartıyor benim kitaplarına arasına bu seriyi de ekleyeyim bu ay.

Yalnız bana ara kitaplari seri ile bağlantılı karakter biyografileri filan varsa ne varsa lazım nefret ediyorum bir seriyi okuyup bitirdikten sonra ara kitap bulmaktan.

Mesela Gedik Savaşları Efsanesini okurken Kralın Korsanı diye bir kitabı seriyi bitirdikten 1 yıl sonra gördüm bir yerde ara kitapmış acayip uyuz olmuştum.

İthaki yayın evi 2 kitap dostum.Seriyle bağlantılı başka kitap yok 3. kitabı yolda işte.

100 sayfa okudum bir çırpıda , diğer kitaplardan ne farkı var dersek somut birşey söyleyemem ama elimden bırakamadım bir türlü . 3. kitap ne zaman çıkıcak acaba?

Mayıs 2013 yada 2014 tarihi geziniyor yabancı birkaç forumda ama doğruysa bile bunun çevrilmesi falan var bayağa bekleyeceğiz

geçmiş olsun o zaman

• Okumaya devam.

@Tracy-Mcgrady
    Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş verdim bir kaç güne elimde olur

• kitap sonunda geldi. geç getirdikleri için içine ufak bi sürpriz yapıp hediye koymuşlar.geç olsun güç olmasın demişler zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: uGuR_OzTuRk

kitap sonunda geldi. geç getirdikleri için içine ufak bi sürpriz yapıp hediye koymuşlar.geç olsun güç olmasın demişler zaten

Ne koymuşlar.

• benim tuglada geldi elımde kı kıtabı bıtırdıkten sonra baslıyacagım kısmetse
  • Ben kitapları Anime/Manga bölümünde birinin imzasında her bilge adamın korktuğu üç şey vardır yazısıyla merak edip alıp okumuştum geçen bahar. Okumayan herkese tavsiye ederim.
  • İmza yaptım size

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=65094740][image]https://store.donanimhaber.com/5f/14/a9/5f14a9b2e000a5ee4636b3d61260289d.jpg[/image]
    [i]Her bilge adamın korktuğu üç şey vardır: fırtınalı bir deniz, aysız bir gece ve yumuşak başlı birinin öfkesi.[/i]
    [b]Kral Katili Güncesi[/b][/center][/link]

• quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

İmza yaptım size

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=65094740][image]https://store.donanimhaber.com/5f/14/a9/5f14a9b2e000a5ee4636b3d61260289d.jpg[/image]
    [i]Her bilge adamın korktuğu üç şey vardır: fırtınalı bir deniz, aysız bir gece ve yumuşak başlı birinin öfkesi.[/i]
    [b]Kral Katili Güncesi[/b][/center][/link]

kitabi okumamama ragmen imza beni cok etkiledi tebrik ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İdefix de kargo ücreti ne kadar acaba?

Tam kitabı alacaktım indirimi düşürmüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrDraius -- 18 Eylül 2012; 18:28:39 >
  • forumlarda bu seri ile ilgili birşeyler duydum.yazar 3. kitabı çıkarttıktan sonra yani kvothe nin hayat hikayesi anlatmayı bitirince 2. bir üçleme yazacağı bununda şimdiki zamanda geçeceği konuşuluyor.bana çok mantıklı geldi. bunun hakkında bilgi sahibi olan varmı ???
  • İdefix ten sipariş vermeye karar verdim kampanya bitmiş heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooRDeLia -- 21 Eylül 2012; 8:55:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

İdefix ten sipariş vermeye karar verdim kampanya bitmiş heralde

Geç kaldık biraz galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: MrDraius

quote:

Orijinalden alıntı: CooRDeLia

İdefix ten sipariş vermeye karar verdim kampanya bitmiş heralde

Geç kaldık biraz galiba

Para elime bugün veya yarın geçecek büyük ihtimalle onu bekliyorum. Dün karar verdim alırım diye bugün baktım idefix'e bulamadım

• 2. klitabıda dün bitirdim resmen kitabı sömürdüm kitapta beni sömürdü günde ortalama 300-400 sayfa arası ile 6 günde 2 kitabıda bitirdim ama bende bittim kafamı kurcalayan çok şey var mesela Kitap serisi hep böyle günlük ve biyografik şekilde mi gidecek yoksa bir yerden sonra kahramanımız gerçek zamanda Han'ından çıkıp aksiyona dalacak mı merak ediyorum.bir diğeri ise serinin 3. kitapla bitmesi.bu bana zor gözüküyo 2 kitap 2 gün 1800 sayfa ve daha hayat hikayesinin bitmesine baya fazla var.hayat hikayesini bitirse bile seri orda mı biticek ?? fikri olan yada yabancı forum sitelerinden spoiler bilgi artık ne varsa duyan varmı ??
  • quote:

2. klitabıda dün bitirdim resmen kitabı sömürdüm kitapta beni sömürdü günde ortalama 300-400 sayfa arası ile 6 günde 2 kitabıda bitirdim ama bende bittim kafamı kurcalayan çok şey var mesela Kitap serisi hep böyle günlük ve biyografik şekilde mi gidecek yoksa bir yerden sonra kahramanımız gerçek zamanda Han'ından çıkıp aksiyona dalacak mı merak ediyorum.bir diğeri ise serinin 3. kitapla bitmesi.bu bana zor gözüküyo 2 kitap 2 gün 1800 sayfa ve daha hayat hikayesinin bitmesine baya fazla var.hayat hikayesini bitirse bile seri orda mı biticek ?? fikri olan yada yabancı forum sitelerinden spoiler bilgi artık ne varsa duyan varmı ??

Teorileri okumadım ama Bast'ın Kvothe'yi eski haline getirme çabalarını görüyoruz Kvothe'nin bölgeyi kaosa sürüklediğini de biliyoruz muhtemelen yaptığı pisliği temizleyecek yani 3. günü bitirip Kvothe'nin barı silmeye devam ederek hikayenin bitmesi ne yazara ne Kvothe'ye ne de hikayeye yakışır.Kvothe'yle ilgili 4. bir kitap dedikodusuna rastlamadım ben

• Bast'tada bir tuhaflik var bence yeni kitapda cikar kokusu

• quote:

quote:

2. klitabıda dün bitirdim resmen kitabı sömürdüm kitapta beni sömürdü günde ortalama 300-400 sayfa arası ile 6 günde 2 kitabıda bitirdim ama bende bittim kafamı kurcalayan çok şey var mesela Kitap serisi hep böyle günlük ve biyografik şekilde mi gidecek yoksa bir yerden sonra kahramanımız gerçek zamanda Han'ından çıkıp aksiyona dalacak mı merak ediyorum.bir diğeri ise serinin 3. kitapla bitmesi.bu bana zor gözüküyo 2 kitap 2 gün 1800 sayfa ve daha hayat hikayesinin bitmesine baya fazla var.hayat hikayesini bitirse bile seri orda mı biticek ?? fikri olan yada yabancı forum sitelerinden spoiler bilgi artık ne varsa duyan varmı ??

Teorileri okumadım ama Bast'ın Kvothe'yi eski haline getirme çabalarını görüyoruz Kvothe'nin bölgeyi kaosa sürüklediğini de biliyoruz muhtemelen yaptığı pisliği temizleyecek yani 3. günü bitirip Kvothe'nin barı silmeye devam ederek hikayenin bitmesi ne yazara ne Kvothe'ye ne de hikayeye yakışır.Kvothe'yle ilgili 4. bir kitap dedikodusuna rastlamadım ben

cevabın teşekkür ederim. bir kaç forumda bakındım ama bu konularla ilgili değilde başka konularla ilgili(kvothe'un anası, denna, onun hamisi ...) teoriler gördüm.galiba bekleyip görücez.keşke kitabı sömürmeseydim ya bekle dur şimdi

• kitap kendi içinde tutarlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engineer Berkecelik

kitap kendi içinde tutarlı mı?

2 kitap sonunda herhangi bir kafa karıştırıcı çelişkili bir olay yok.yani tutarlı.tabi bu benim fikrim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.