Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gt king pro'da Lineage 2 Revolution oyununu oynarken zaman zaman oyundan çıkarak tv box'un ana ekranına dönüyor. Bu oyunu oynayıp da bu durumu yaşayan var mıdır acaba ?

Ayrıca oyun içerisindeyken karakteri daha uzaktan görmenin bir yolu var mıdır ? Zoom out diye mi geçer ne şekilde geçer bilemiyorum. Karakteri çok yakından, büyük gösteriyor. Ayarları tek tek inceledim ama bu şekilde bir seçenek göremedim.
  • Yeni güncelleme gelmiş 600 küsur mblik. Pek bir değişiklik yok Android 10 mu geldi dedim gelmemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yedeklemeden güncelleme yapmayınız, aksi halde tüm verilerinizi silinir.
  • barylu B kullanıcısına yanıt
    Pek bir program yok zaten. Ayrıca tekrar bir güncelleme geldi yaklaşık 700 mblik.

• quote:

Orijinalden alıntı: militare

Pek bir program yok zaten. Ayrıca tekrar bir güncelleme geldi yaklaşık 700 mblik.
    Kusura bakmayın yeniyim de, daha önce güncelleme geldi, kurdum, uygulamalar tümden gitti. Otomatik yedekleme işaretli olduğu halde. Atladığım bir durum mu var?. Teşekkürler. (Bu arada yanlış alıntı yaptım, bir üstteki mesajdan alıntı yapılacaktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polatax -- 27 Mart 2020; 14:39:20 >
  • Cümletten merhabalar. GT1 king almayı düşünüyorum! Kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak. Çocuklarım Google Chrome'dan ödev yapabilecek mi. Gerek hız ve yan, yana yeni sekme açılıyor mu? Usb ile yazıcı tanımı yapılır mı bu cihaza?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • danny_walker kullanıcısına yanıt
    Hızı ortalama notebooktan daha tatminkar olacaktır. yanyana 10-20 sekme açabilirsin.
    kötü tarafı, Android OS dokunmatik için tasarlandığından, farenin sağ tıkı işlevsiz, İşlevsiz derken telefondaki geri tuşu gibi bir işlevi var. Kopyala yapıştırı klavye kısa yollarıyla yapmalısın.

Bende ağ yazıcısı tanımlı, ağ üzerinden yazdırıyorum, şimdiye dek bir sorun yaşamadım. Direk yazıcı bağlamadım bağlarsam çalışır mı bilmiyorum.
  • Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. İşimi bir hayli görecek nitelikte sipariş edeyim aliexpress 10 yıla özel indirim bitmeden. Saygılar

• bu beelink gt king in yenisini çıkaracak mı gt1 ultimate s912 işlemci kullanıyordu, gt king s922 kullanıyor, s932 vb gibi bir şey yolda olabilir mi, aradan 1 yıl geçti, yeni işlemciler çıkacaktır. ben 3 ocakta banggooddan gt king sipariş verdim, sorgula sorgula mart ortasına kadar gelmedi ürün ve en son mart sonu paramı istedim o günkü döviz kurundan ödedi banggood , yani kurdan 100 tl civarı kaybım oldu. Neyse şimdi aliexpress den yenisini almak istiyorum ama , nisan mayıs gibi daha iysi çıkar mı onu düşünüyorum.
  • wert1903 W kullanıcısına yanıt
    28 Mart günü Alliexpress beelink official store'den sip. ettiğim ürünüm hala kargoya verilmedi. Firmaya mesaj yazıyorum kabaca bekle diyorlar çok ilginç! Yinede karar sizin başımdan geçen hadiseyi yazmak istedim size.Saygılar
    KRAL GELDİ  !!!  BeeLink  GT KING   ve  GT KING pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danny_walker -- 16 Nisan 2020; 11:30:21 >
  • beelink in gt king almam bu saatten sonra heralde yeni işlemciyi yeni donanımı beklerim , acelem de yok , çin bozdu demek ki işleri, aliexpress satıcıları kibatdı eskiden, sorun olduğunda yanına hediye eklerlerdi ürünün , özür dilerlerdi. Türk esnafından daha dürüst bulmuşumdur hep.
  • Benim ürünler iki ayı geçerek geldi.
    Şu sıralar sabredin.

Yeni çip bir kaç sene çıkmaz, hele dünyadaki pandemi salgınından sonra iyice belirsizleşti.

Rockchip bir senedir yeni çip üzerinde çalışıyor, model numaraları dahi belli ama oda 2021den önce çıkacakmış gibi durmuyor.
    Ayrıca Rockchip, Amlogic kadar iyi değil Android'te ama ufukta görünen en güçlü çip Rockchip olacak yakın tarihte.
    Bir yerde okumuştum.

Yıl sonuna kadar s905X4 ile birlikte s922X in yeni nesil işlemcisinin çıkacağını yazıyordu.

Belki piyasya sürülmesi 2021 in ilk aylarını bulur.
  • Arkadaşlar selam. Benim gt king Pro 6 aydır geldiği sürümde duruyor. Bir ara durum çubuğundan Güncelleme bilgisi geldi indirdim ama kurmadı. Sonraki açışlarda da bildirim geliyor ama brick olur diye yüklemiyorum. Güncelleme Yüklemenin özel bir yöntemimi var yoksa indirip kuruluyor kapatıp açıcı da olay bitiyor mu? Örneğin yükleme öncesi root u kapatmamız lazım mı? Güncellemeyi yükleyince root gidecek mi? Bu cihaza Android telefonlar gibi TWP recovery & magisk yükleyebilir muyuz. Yüklesek bile recovery menüye nasıl girecez, yani sonuçta telefon gibi açılışta power & ses kısma & home tuşuna aynı anda basma gibi bir seçeneğimiz yok. Güncelleme yüklemeden önce yedekleme için titanium gibi 3. parti bir app mı kullanacağız yoksa kendi menüsünden mi yedekleyeceğiz. Biraz çok soru oldu ama cevaplarsanız çok sevinirim.

• mkenany M kullanıcısına yanıt
    KING pro da hem OTG kablosu ile hem de WIFI ya da mobil veri üzerinden OTA ile güncelleme yapılabiliyor.

Bu güncelleme yama şeklinde firma tarafından verildiği için bir sorun yaşanmaz.

Yedek almak istenirse ayarlarda yedekleme bölümü var.

Twrp ve magisk için bu mesaj ve devamındakilere bakın.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140351774

• bu ürünün sinema performansı zidoo kadar iyi mi, video oynatmak için alanlar bu ürün tercih etmeli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

Farklar

GT King GT King Pro

AV (CVBS) 480i / 576i belirtilmemiş/ yok

Genişletilmiş Depolama MicroSD kartı Genişletilmiş Depolama SD kartı

USB3.0 2 x USB Bağlantı Noktası USB3.0 3 x USB Bağlantı Noktası

rs232 yok 1 x RS232 bağlantı noktası

üst panel yeşil led gözler mavi metalik kasa(led yok)

yazılımsal ses çözümleyici dts / dolby ses işleyicisi

Alıntıları Göster
    dts i çoğu tvbox çözüyor diye biliyorum. bende x96 s905x var sesi problemsiz aldığımı sanıyorum. bu farkı tam olarak anlamadım.

• Zendo kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlar donanım, performans olarak Zidoo lardan daha iyi.

Zidoo larda Nvdia Shields te bile olmayan yerleşik player var ve

bu player sayesinde depolama birimleri üzerinden içerik izlemede görüntü ve ses kalitesi çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Bu cihazlar donanım, performans olarak Zidoo lardan daha iyi.

Zidoo larda Nvdia Shields te bile olmayan yerleşik player var ve

bu player sayesinde depolama birimleri üzerinden içerik izlemede görüntü ve ses kalitesi çok iyi.
    cümlenin başında gt king in donanım ve performans olarak daha iyi olduğunu söylemişsiniz ama sonunda zidoo nun kendi playerından kaynaklı iyi olduğunu belirtmişsiniz. zidoo bu kadar iyise insanlar neden gt alıp riske girsin? ki içinde netfilx vs gibi ekstra, albenisi olan özelliklerde yok. yorumlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.