Şimdi Ara

Köy Satış Mağduru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar öncelikle,Mahmmut @Mahmmut adlı arkadaş ile takas yapıcaktık.Ben lol hesabı vericem oda clash hesabı.Her neyse o ilk vericekti referansı olmadığı için,verdi hesabı bende tüm bilgileri değiştirdim şifre 2.email falan filan.Daha sonra bende hesabı her şeyiyle verdim.5-10 dk sonra bir baktım telefonda hesabınızla ilgili işlem gerekiyor dedi.Baktım hesabın şifresi değişmiş.Arkadaş nasıl başardıysa her şeyini değiştirdiğim hesabı geri almış.Bende hemen google ile iletişime geçip hesabı geri aldım.Daha sonra yine tüm bilgileri değiştirdim bu sefer 2li doğrulama sistemini aktif ettim.Galiba şuan hesaba giremiyor fakat clashda hala bağlı kalabiliyor.Anlamış değilim bu arkadaşı forumdan banlayın ne gerekiyorsa.Ayrıca bu arkadaşı hesapdan nasıl def ederiz bana biri ulaşsın.Hesaba bir daha giremesin bu arkadaş.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.Ayrıca bu arkadaşdan alışveriş yapmayın kesinlikle.

Şifre değişince yazdım böyle böyle şifresi değişti diye bana şunu yazdı hemen (sömürü yapıyor bide yok keylogger falan)
     Köy Satış Mağduru

Daha sonra ben dediğim gibi bi şekilde hesabı aldım.Clasha girdim ve sonuca bakın (arkadaş kendini çok akıllı s(z)annediyor)
     Köy Satış Mağduru

Evet bunun gibilerle alışveriş yapmayın.Ve köy nasıl tamamen benim olur bi yardımcı olun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainBT -- 19 Mayıs 2015; 20:24:39 >

• Gmailden yeniden dogrulama iste pcde gmail korumadan oluyodu sanirim oyle olursa her hesabin acik olsugu cihazdan yeniden dogulama ister

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam galiba bu cihaz aktarma kodunu kullanmış arkadaş başka cihazdan giriyor clasha anlamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.