Şimdi Ara

Köy Binasını basayımmı sizce? 7'yim 8e basmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sadece eksiklerimi söyleyeyim, kalanları full
    yeni gelen hava savunması yarın 4 olacak, direk 5e basıcam
    Gizli teslanın biri yarın 3 olacak, biri 2
    Madenlerden 6 tanesi 10, kalanı 11
    Hava patlatıcı 2
    Karaiksir sondası 1

sizce köy binasını basayım mı? yoksa az daha bekleyip tamamen fulleyipmi geceyim 8e?

• 1den 8e kadar ne var ne yok bitecek şekilde geç bina9 iken duvarları ''bence'' 9sv yap bina10 a geç bina 10 iken tüm duvarlar 10sv yap bina11e geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

1den 8e kadar ne var ne yok bitecek şekilde geç bina9 iken duvarları ''bence'' 9sv yap bina10 a geç bina 10 iken tüm duvarlar 10sv yap bina11e geç

hoov sakin ol şampiyon
    daha 9a 10a gelmedik gelince dusunuruz
    madenler disinda saydiklarimin alayini bastim, koy binasi da dahil :) simdi bir hafta beklemesi kaldi...
  • VezHack kullanıcısına yanıt
    madenler üvey evlat gibi kalmasın herşeyi bascan onları es geçme
    Kral 5 olduysa geçin. Değilse binayı iptal edin, kral 5 olana kadar 7 de kalın.
    Doğrusu 7 yi komple bitirip, 8 e geçmek, 8 de kral 10 olduğunda 5 temel asker dev okçu barbar duvarcı büyücü ve büyüler olmuş ise fazla oyalanmadan 9 a geçip kraliçeyi almaktır. Th9 olunca bitene kadar devam...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

Kral 5 olduysa geçin. Değilse binayı iptal edin, kral 5 olana kadar 7 de kalın.
    Doğrusu 7 yi komple bitirip, 8 e geçmek, 8 de kral 10 olduğunda 5 temel asker dev okçu barbar duvarcı büyücü ve büyüler olmuş ise fazla oyalanmadan 9 a geçip kraliçeyi almaktır. Th9 olunca bitene kadar devam...

Kral 5 hocam. Kb8i fulleyip gecmeyi dusunuyorum. Cunku 6yı fullemeden gectin duvarlarda sikinti yasamistim.
    Hava patlatıcı ile madenler kaldi basilmayan. Sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Th9 a ganimet sıkıntısı yoktur. Bu yüzden forumda CoC sayfalarında benzer konulara ben hep bunu yazarım. Bazı avantajları olmasa tavsiye etmem tabi.
    Sihirbaz kulesi havan top okçu yapıp kralı 10 yapan bu arada zaten temel asker ve büyüleri de halletmiş oluyor.
    Ha tabi hep 5 işçi olduğunu düşünerek yazıyorum ben bu tavsiyeyi.
    Duvara gelirsek, hiç duvarı kötü köyüm olmadı, ilk köyümün yarısını fullemiştim, 2. Köyün de tamamı 9 yarısı 10. seviye olarak satılmıştı. Şöyle söyleyeyim, ilk köyde biraz kastım aralarında 2 ay olmasına rağmen 2. Köyle biraz duvar farkı oldu tabi ama hepsi 9 yarısı da 10. Seviye duvarda fena sayılmaz.

Kraliçe kral 40 olana kadar zaten oluyor o kadar duvar. O yüzden finiş süresi tabi her şekilde aynıdır ama herolara erken ulaşan hem daha iyi ganimet kasar hem de oyundan daha fazla keyif alır. Duvarı th8 de fulleseniz de olur yarım kalsa da olur. Nasıl olsa tüm savunma askerler bitecek en son kral kraliçe ve labda kalanları kasacaksınız. Yani en sonunda kara iksir kasacaksınız, bir de th11 gelen bekçi var iksiri ona kasarken kara iksir için savaşırken gelen altın ne olacak?

Amaç 11. seviye duvar olabilir tabi. Ama şunu söyleyeyim asla bir faydası olmayacak. 11. Seviye duvara harcayacağım emek ve ömre 25 30 level herolu bir köy daha yaparım kendimi yıpratmam.

Bot mod vs kullanmam, bu yazdıklarım elle emekle kasan oyunculara uygundur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 19 Şubat 2016; 23:22:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.