Şimdi Ara

Köy Aldım Ancak Aktarma Yapamıyoruz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu forumdan bir arkadaşdan köy aldım ancak aktarma için gerekli kodu bir türlü alamıyoruz. Kodu al butonuna tıkladığında arkadaşın telefonunda bu ekran çıkıyor.
    Tamam'a tıklayınca da köy ana sayfasına geri aktarıyormuş.
     Köy Aldım Ancak Aktarma Yapamıyoruz.

Game Center hesabına bağlı olduğunu söylüyor arkadaş. Bunun çözümü nedir yardımcı olabilecek arkadaşlar yazarmısınız

(İOS ----> ANDROİD) Olacak işlem

• game center ile aktarmayı tıklamasın başka tür cihaza aktara tıklasın.
  • Bu eski cihaz butonuna tıklayınca o uyarıyı veriyopr
  • 1. Bu eski cihaza tıklayacaksın.
    2. iPhone iPad değil gibi bir seçenek var ona tıklayacaksın.
    3. Gene olmazsa biraz bekle GameCenter a hoşgeldin yazısı çıkınca aynısını yap.
    Senin hatan iphonedan iphonea aktaracak şekilde seçmişsin benim dediğim gibi yap olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimateipad

1. Bu eski cihaza tıklayacaksın.
    Senin hatan iphonedan iphonea aktaracak şekilde seçmişsin benim dediğim gibi yap olur...

+1 eski cihaz diyorsun bir başka cihaz ios değil tarzında bi seçenek var ona tıklıyorsun bi kod veriyor o kodu 5dk içinde kullanman gerek diğer cihazda bu yeni cihaz diyorsun kodu gir diyo giriyosun diyo şu adla şu lwl köy binası olan biri var diyo yükle diyosun oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoruSormayıSevenÜye

quote:

+1 eski cihaz diyorsun bir başka cihaz ios değil tarzında bi seçenek var ona tıklıyorsun bi kod veriyor o kodu 5dk içinde kullanman gerek diğer cihazda bu yeni cihaz diyorsun kodu gir diyo giriyosun diyo şu adla şu lwl köy binası olan biri var diyo yükle diyosun oluyor.

Pardon ben o aşamaları atlamışım. Mağlum ilk taşıma olayı çıktığı gün yaptığım için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoruSormayıSevenÜye

quote:

Pardon ben o aşamaları atlamışım. Mağlum ilk taşıma olayı çıktığı gün yaptığım için

öenmli değil yardımcı olabilseydim ne mutlu bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana yardımcı olmadin ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun yakında bir köy alabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.