Şimdi Ara

Köy Aktarmayla Alakalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşımın önceden sahip olduğu th8 coc hesabını yeni telefonuna aktarmayı başaramamıştık.Sonrasında ise yeni bir hesapla oyuna 6 ay kadar devam etti ve şuan th7 de.Çoğu insan gibi nasıl transfer edildiğini biraz geç farkettik Köyünü transfer etmeyi denediğimizde ise Belediye Binasının 4. kademenin üzerinde olduğu için gerçekleştirlemeyeceği uyarısını aldık.Benim merak ettiğim şu eğer Belediye binası 7 olan hesabının gamecenter üzerinden silersek Belediye binası 8 olan eski hesabı bağlamak mümkün olabilir mi ?

• Savp S kullanıcısına yanıt
    eski telefonun markası ne yeni telefonun markası ne köy gamecenter hesabından başka bir game center hesabına aktarılmaz. köy aktarmak demek game center den gmaile yada gmailden game centere aktarmakla olur aktarma işleminden sonra hem gmail ile hemde game center ile köye giriş yapılabilir. telefondan oyunu oynadı game center hesabına bağlamıştır umarım? yeni telefon aldı yeni telefon ios mu android mi? th7 oynarken yeni bir hesap alıp telefonun işletim sistemine göre hesaba bağladımı köyü? eski telefonda kullandıgı game center hesabını hatırlaması gerekiyor tabi th8 köyü bağladı ise köyü açabilir bir köy bir hesaba bağlandığı zaman köy ile hesap ayrılmaz supercell e mail atarak belki yapılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45cagdas45 -- 12 Aralık 2015; 12:17:10 >
  • Aktarma olayının nasıl yapıldığını çözdük samsungdan iphone a atacak hesabı. Bunu denediğimizde th4 ü aştığı için yeni telefondaki hesapta aktarma gerçekleştirilemiyor diye bir uyarı çıkıyor.Bizde iphoneda ayarlardan gamecenterın içinden hesabın silinebileceğini gördük.Eğer silip th1 den tekrar başlarsa aktarabilir mi onu merak ediyorum.Elinde olan th7de boşa gitmesin
  • Güncel
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.