Şimdi Ara

Kovid-19 salgınından sert etkilenen THY, 17,3 milyar TL zarar açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• THY'de kaç uçak kaç müdür var biliyor musunuz?

• Thy hisse fiyatı da artmıştır bu dönemde ama kimse bunda bir gariplik var demez. Borsa da yükseliyor diye sevinir
  • 435 4 kullanıcısına yanıt
    duyduguma göre işe alımlarda kan testi yapıyorlarmış... maçana güveniyorsan bulundugun ilcedeki akp ti teşkilatına başvur

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Kimden duydun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 435

Kimden duydun?

senden önce gidenler var biliyorum onlardan duydum

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Ne anlattılar bize de anlatsana ilginçmiş.
  • quote:

Ne anlattılar bize de anlatsana ilginçmiş.

anlatılanlara bakma bak sanada çok şey anlatmışlar "kaç para maaaş alıyorsun "diye bodoslama dalıyorsun git yerinde öğren kim ne kadar alıyor ne veriyor açsını zsabah akşam aglıyorsunuz forumda sende yolunu bulursun belki

• quote:

Bu mesaj silindi.

oğlum kim la düdük ? senin yaşında benim oglum var... madem goygoy yeri madem şebeklik yapıyorsun söylediklerime neden bozuluyorsun ? bende sana goy goy yapıyorum salyayı siz akıtıyorsunuz biri iktidarı savununca .... forumun durumu ortada kim kime salya akıtıyor ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mokoko_TR -- 19 Şubat 2021; 13:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

duyduguma göre işe alımlarda kan testi yapıyorlarmış... maçana güveniyorsan bulundugun ilcedeki akp ti teşkilatına başvur

yani bana o testi yapsalar Türk oğlu Türk çıkacağım icin beni almazlar seklinde düsünüyorum ben..  

yabancılardan özellikle israillilerden kadroya alım varmıs diye duydum ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Şubat 2021; 18:6:50 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

fikra bayagi eski..  

2000 lerin basinda duymustum 90 lilar o zaman 10 yasindaydi temel fikrasi icat edemezler icat edenler en az 70 li 80 lilerdir mutlaka hatta bu fikranin robinson ve cuma karikaturlerinde robinsonu mustulayan yamyam yerlilerden esinlenildigini bile dusunuyorum.. bu yerliler beyaz adama dokunmanin kendilerine bereket getirecegine inaniyorlardi ve beyaz adam robinsona dokunarak, bereketi mustuluyorlardi.. yani haber veriyorlardi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Şubat 2021; 21:9:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt
    Benim kardeşim 30’lu yaşlarda ondan duyardım bu mokoko lafını, benim X kuşağında mokoko ‘yu kullanan hiç duymadım. Haklı da olabilirsiniz tabi, belki benim etrafımdakiler kullanmamıştır ama başka yerde söyleniyordur. Ben ne anlama geldiğini bile bilmiyorum. Fonetik olarak Rokoko’ya çok benzetirim bir sanat akımı ama alakası yok herhalde.
  • quote:

Benim kardeşim 30’lu yaşlarda ondan duyardım bu mokoko lafını, benim X kuşağında mokoko ‘yu kullanan hiç duymadım. Haklı da olabilirsiniz tabi, belki benim etrafımdakiler kullanmamıştır ama başka yerde söyleniyordur. Ben ne anlama geldiğini bile bilmiyorum. Fonetik olarak Rokoko’ya çok benzetirim bir sanat akımı ama alakası yok herhalde.

hocam esanlamlisi yani foruma yazmamamiz gereken bir sey.. o kadar diyeyim.. temel yamyam adasina dusuyor kankasiyla birlikte.. olaylar gelisiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Şubat 2021; 21:8:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    amerikada örtülü ödenek 2013 yılında 52,6 milyar dolar olmuş.
    tek sayfalık raporlarında ise 4 başlık var.
    CIA - Ulusal Güvenlik - Ulual Keşif Ajanı ve Diğer belirtmiş. sadece bu başlıkta oran olarak yüzde rakam verilmiş. Başka bir açıklama da yok.

Üstelik bu sızdırılan bir belgeden ortaya çıkan rakamlar. çünkü yönetimin bu rakamı açıklama gibi zorunluluğu da yok.

Hadi sorgulasın amerikalı bu parayı ?

• hanahmet H kullanıcısına yanıt
    Cia ne yapmış onuda kalem kalem açıklamasın bir zahmet ne bekliyordunuz

Pkkya verilen silahlar tam liste yarın gazeteniz New York times da yazacak hali yok hiçbir ülke bunu açıklamaz bahsettiğimiz o değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Hocam kazık bileti direk uçuşlarda satıyor. Bunu da tüm hava yolu şirketleri yapıyor aslında. Direk uçuşta hiç yorulmadan uçak değiştirmeden havalimanlarinda hiç beklemeden en kısa sürede vardığın için her hava yolu şirketi direkt uçuş biletini pahalı yapar.
    Aktarmalı uçuşlarda gayet uygun oluyor.
    Şöyle söyleyim.
    İstanbul San Francisco uçuşu 12-13 saat
    İstanbul Delhi uçuşu 5-6 saat
    San Francisco dan İstanbul a direkt uçuş için aldığın bilet fiyatı ile san Francisco dan İstanbul aktarmalı Delhi ucusunun fiyatı ayni oluyordu pandemi den önce. Şimdi tabi fiyatlar değişimiş olabilir.
    THY de genelde aktarmalı yolcu taşır dış hatta. O yüzden bize pahalı geliyordu. Diğer transfer uçuşu olan yolcular gayet ucuza seyahat ediyordu.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Pandemi sadece THY'yi vurmuş gibi yorum yapmak işine geliyor galiba. Tüm havacılık sektörü bundan etkilendi ve her firmanın zararı farklı boyutta. Az olan var çok olan var. Zararı minimumda tutabilen diğer firmaların aksine THY bu kadar zarar açıklayınca insanların eleştirmesi neden bu kadar zoruna gitti.

Dediğin gibi THY ülkemizin en önemli markalarından biriydi ve dünya çapında gururumuzdu ancak vasat yönetimi sayesinde -keza bu yönetimin sorumluluğu da atayan kişinin üzerinde- 2019'dan itibaren 90 yıllık en değerli markamız, koskoca THY'nin piyasa değeri Bim Marketlerin yarısına geriledi. Kartal İmam Hatip Mezunu THY Yönetimine sonsuz şükranlar.
    Umarım 2019'da gizli pandemi vardı demezsin.

Kaynak:https://t24.com.tr/haber/son-bir-yilda-yuzde-23-deger-kaybeden-thy-nin-piyasa-degeri-bim-in-yarisi,845713

T24 yalan haber yapıyor deme ihtimaline karşılık Apara'dan mevcut iki markanın piyasa değerini karşılaştırmanı rica ediyorum. Apara'ya da güvenmemezlik etmezsin sanırım.

THY Piyasa Değeri: Piyasa Değeri (USD) 2.434.036.939,31
    Piyasa Değeri (TL) 16.974.000.000,00https://www.sabah.com.tr/apara/hisse-senetleri/thyao

Bim: Piyasa Değeri (USD) 5.960.026.385,22
    Piyasa Değeri (TL) 41.562.840.000,00https://www.sabah.com.tr/apara/hisse-senetleri/bimas

Apara'nın ekonomi gündemine asla inanmam ancak rakamları BIST'ten alıyorlar ve BIST sitesinden karşılaştırınca bir sapma yok. Anlayacağın rakamlar yalan söylemez.

Kafandaki iktidar eşittir ülkemiz mantığını terk edersen belki yanlışları sende görebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Water -- 20 Şubat 2021; 7:22:45 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.