Şimdi Ara

Koronavirüs için Google bir test sayfası hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Koronavirüs salgını nedeniyle ABD’de acil durum ilan eden Trump ayrıca Google tarafından hazırlanan bir test sayfasının da müjdesini verdi. ABD vatandaşları bu sayede adım adım test süreci konusunda yardım alabilecekler.

Google tüm enerjisini buna harcıyor

Google’ın test sayfası için 1700 civarında mühendisini görevlendirdiği belirtiliyor yani kısaca seferberlik ilan edilmiş diyebiliriz. Sayfanın amacı ise koronavirüs için test sürecinin hızlandırılması. ABD’de bugüne kadar en büyük eleştiri konusu yeterince test yapılmamasıydı. Trump kısa süre içerisinde 5 milyondan fazla testin kullanıma sunulacağını açıkladı.

Ayrıca Bkz.Koronavirüse karşı Türk Işın Tedavisi

Test sayfasında kullanıcılar ön belirtileri forma girecek ve algoritma kişinin teste ihtiyacı olup olmadığını belirleyecek. Sonrasında araç içerisinde test merkezleri de dahil koronavirüs testi yaptıran noktalara yönlendirecek. Bunun için navigasyon teknolojisinden yararlanılacak.

Google’ın ayrıca gitme imkanı olmayanlara test gönderme veya doku örneği testi gibi konularda da kullanıcılara yardımcı olacağı ifade ediliyor. Pazar günü bu konu ile ilgili daha net bilgiler verilecek.

• İnternetten hastalık yorumlama olayı çok sıkıntı.
    Bugün İnternette başım ağrıyor yazsan kanser çıkıyosun.
  • Basit bir websitesi işte, amma abarttılar, evet hayır'a göre sonuç veriyor, bunun için 1700 google mühendisi çalışmış, külliyen yalan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

İnternetten hastalık yorumlama olayı çok sıkıntı.
    Bugün İnternette başım ağrıyor yazsan kanser çıkıyosun.
    Harbiden geçen tırnağımda siyahlık çıktı nedir ne değildir diye yazdım kanser belirtisi olabilir diyor. Doktora gittim mantar dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onedio 1 editörle hallederdi. Bu kadar mühendisini kasmana gerek yok Google reis.

• Kendi kendimize tribe giriyoruz. Bide tam mevsimi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne yazarsak kanser oluyoruz ztn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.