Şimdi Ara

Korku filmi önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar sizi etkileyen çok begendiğiniz korku filmi var mı canım sıkılıyor sanırım biraz korkmaya ihtiyacım var o korkunun verdiği hazzı izleyenler bilirler mümkünse türk yapımı olmasın çünkü Türkler korku filmi ypamıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfarukdiraz

evet arkadaşlar sizi etkileyen çok begendiğiniz korku filmi var mı canım sıkılıyor sanırım biraz korkmaya ihtiyacım var o korkunun verdiği hazzı izleyenler bilirler mümkünse türk yapımı olmasın çünkü Türkler korku filmi ypamıyorlar

yüksek tansiyon bi çok ülkede bazı sahnelerinden dolayı yasaklı tavsiye edilir
  • quote:

evet arkadaşlar sizi etkileyen çok begendiğiniz korku filmi var mı canım sıkılıyor sanırım biraz korkmaya ihtiyacım var o korkunun verdiği hazzı izleyenler bilirler mümkünse türk yapımı olmasın çünkü Türkler korku filmi ypamıyorlar

hocam artik adam gibi korku filmi yok konu yok zaten sıkıyor artik hepsi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic035

quote:

sakııın ama sakın yüksek tansiyonu izleme zaman kaybı. ona korku filmi diyenleri gerçekten anlayamıyorum evet yasaklandı ama birkaç net olarak gösterilen kanlı sahneler yüzünden ki o da çok saçma yani evet mide bulandırıcı ama yasaklanacak kadarda değil yani. walking deadde bile daha fazla iç organ gördüm yani. bence çok gereksiz bir film. korkunun k si yok. desen desen gerilim dersin ki o da az.
    bu arada yanlış anlamayın amacım yermek filan değil bunlar benim düşüncelerim..
    Benim tavsiyem shutter. Ama tayland yapımını izle Amerikan yapımı iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starkbsb -- 11 Ağustos 2012; 3:58:17 >

• Silent Hill izlemediysen bu iyidir yüksek sesle karanlık ortamda izliyceksin
    Mirrors Sürükleyici ve belli seviyenin altına düşmeyen adrenalin seviyesi.
  • Ciddiyetle izlerseniz "Odishon".
  • Sağlam korku bende arıyorum ama bildik filmleri önermeyin
  • the exorcist
    the cabin in the woods
    the evil dead 1-2
    aklıma bunlar geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: regalangel

the exorcist
    the cabin in the woods
    the evil dead 1-2
    aklıma bunlar geliyor

hepsini izledim hocam iyi filmler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loveliest

quote:

Orijinalden alıntı: frantic035

quote:

sakııın ama sakın yüksek tansiyonu izleme zaman kaybı. ona korku filmi diyenleri gerçekten anlayamıyorum evet yasaklandı ama birkaç net olarak gösterilen kanlı sahneler yüzünden ki o da çok saçma yani evet mide bulandırıcı ama yasaklanacak kadarda değil yani. walking deadde bile daha fazla iç organ gördüm yani. bence çok gereksiz bir film. korkunun k si yok. desen desen gerilim dersin ki o da az.
    bu arada yanlış anlamayın amacım yermek filan değil bunlar benim düşüncelerim..
    Benim tavsiyem shutter. Ama tayland yapımını izle Amerikan yapımı iyi değil.

evet hocam amerikanlar abartıyorlar illa filmin bir yerinde kahraman olacaklar yani o yüzden fazla benzerlikler oluyor sıkmaya başladı artık fikrinizi dikkate alacagım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Aksu

stephen king güzel kurguluyor ustam saolun izleyecegim gece laptoptan kulaklıkla dinlemek daha heyecanlı oluyor insanın içi ürperiyor
  • Amerikan Büyüsü-2005

1818 yılında aile kendi mülklerinde kargaşaya maruz kalırlar. Başta, önemsiz ve açıklanamayan gürültüler vardır ama gittikçe büyümeye başlayan ruh saldırganlaşarak, içlerinden baba John ve tek kızı Betsy’yi seçer. Betsy’ye yapılan saldırılar Betsy’nin sürekli olarak acımasızca dövülüşü nedeniyle şiddetlidir ve önüne geçilememektedir.

Aile, ruhu bozguna uğratmanın bir yolunu bulma umuduyla, çaresizce bu ruhun nedenini araştırır. Şeytan çıkarma ayini ve Betsy’yi evden uzaklaştırmayı denerler ama ruh acımasız saldırılarına devam eder. Sesler geliştirip aileyle konuşmaya başlar ama orada bulunma nedenini söylemeyi reddetmektedir. Sonunda, John’a ölüm kararını bildirir. Bir yıl içinde John ölür. Bu olaydan kısa bir süre sonra ruh aileyi rahat bırakır ama artık hiçbir şey eskisi gibi değildir.

• Ben Paranormal Activity serisini tavsiye ediyorum kim ne derse desin
  • İmzamdan blog sitemi ziyaret edebilirsin.Üst menüde "türlere göre" ve "puana göre" kategorileri mevcut,oradan tarzına en yakın korku-gerilim filmlerine ulaşmış olursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.