Şimdi Ara

Kopyalama-Hatırlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene üniversiteye başlıyorum. Websiteden hesabıma ilk defa girerken parola sorguladım fakat internet gitti. Parolada birdaha sorgulanmıyor. Ama ben ctrl+c ile kopylamadığımı hatırlıyorum. Bilgisayarı da hiç kapatmadım. Bu kopyaladığım şeylere ulaşmamın bir imkanı varmı? Acil yardım gerekli.

• Sistemde Microsoft Office yazılımı yüklü ve pano yazılımı mevcutsa kopyalanan verileri kendi içerisinde yedekliyor. Değilse farklı arkadaşlar belki daha çok seçenek sunabilir.
  • kopyalama işlemlerinde bilgisayar kapanıp açılırsa kopyalama hafızası silinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgiritli

Sistemde Microsoft Office yazılımı yüklü ve pano yazılımı mevcutsa kopyalanan verileri kendi içerisinde yedekliyor. Değilse farklı arkadaşlar belki daha çok seçenek sunabilir.

Microsoft Office yüklü, pano yazılımı hangisi oluyor kardeş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Aniki-

quote:

Orijinalden alıntı: sgiritli

Sistemde Microsoft Office yazılımı yüklü ve pano yazılımı mevcutsa kopyalanan verileri kendi içerisinde yedekliyor. Değilse farklı arkadaşlar belki daha çok seçenek sunabilir.

Microsoft Office yüklü, pano yazılımı hangisi oluyor kardeş ?

Microsoft Office programlar içinde çalışırken kopyalama yapılırsa panoda tutabilir. onun dışında kapalıyken olmaz. malesef silindi o dostum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.