Şimdi Ara

kopx çıkmış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eet var cafeden ark kullanıodu heaven fire koxp 14 gunlugu 10 ytl 30 gunlugu 20 ytl miş ark lwl 1 den 65 oldu 4 gunde ama sallayın kullanmayın hakkınızla kasın ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: manyaqmısın

quote:

Orjinalden alıntı: alien23

quote:

Orjinalden alıntı: Mc_DeJaVu

Clandan bi arkadaş söyle kopx var die bende yoktur falan dedim bi yolladı msnden şuan kullanıyorum yani mana filan gitmiyor skiller seri cs filan seri yani kuruyonuz msn 'i mana filan gitmiyor tabi bazı arkadaşlar kesin sorucak spike serimi die hyr bi o yok

bide utanmadan kospla ilgili konu aciyon ne yuzsuzsunuz ya kendi emeginizle biyerlere gelmeye calisin ins soyulursun oyunu birakirsinda ko bi kospcudan daha kurtulur

koxp ile exp kasmak kendi emegin degilse para ile gb almakta kendi emegin degil o zmn itemleri kendin diz
    kendi emeginle

iyide oyuna verdigin parayı kendi emeginle kazanmıosn?
    sonucta kimse kimseye bedava birseyler wermiyor
    koxp war sa char hacklemek icindir
    kullanırsan hacklenirsin bu kadar

• Adamı Rahat Bırakın Ba Adam Burda kopX Kullanıyo..
  •  kopx çıkmış
  • kopx ne bilmiyorum da koxp hep vardı zaten ama bazıları bi haber

kopx çıkmış
  • ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThaShuck -- 22 Mart 2008; 22:04:07 >
  • koxpa orda burda laf atanlarda elinde sonunda illegal programların eline dusmus insanlardir sen takma kafana
  • Şimdi bütün serverlarda cs yle msn koxp kuruyolar
    Bana bakmayın ben oyunu bile oynamıyorum
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: alien23

quote:

Clandan bi arkadaş söyle kopx var die bende yoktur falan dedim bi yolladı msnden şuan kullanıyorum yani mana filan gitmiyor skiller seri cs filan seri yani kuruyonuz msn 'i mana filan gitmiyor tabi bazı arkadaşlar kesin sorucak spike serimi die hyr bi o yok

bide utanmadan kospla ilgili konu aciyon ne yuzsuzsunuz ya kendi emeginizle biyerlere gelmeye calisin ins soyulursun oyunu birakirsinda ko bi kospcudan daha kurtulur

ben sanace sizi bilgilendireytim bilin filan die söylüyorum cahil kalmayın istiyorum ama sen ne anlarsın iyilikten ....hoşaftan ne anlar die bi atasözü var
    bu arada onun kullandığı kopx paralı değil zaten bende baktıktan sonra sildim

asıl sen kara cahilsin adını bile bilmiyosun.Hatta açılımını bile bildiginden şüpheliyim.Bu forum bu arada senin girdigin o diger malum forumlar benzemez.HErkes saniye başı koxp hakkınnda konu acmaz.Kullananlar sh ciler ihbar edilir

• Ok.
  • paralıdır o kox kesin ama inandımda biraz şaçma geldi
  • Koxp değil o...

Bu tbl leri ilk başta private serverlarda kullanıyoduk. Sonra arkadaş beni uskoya alıştırdı bi char kastım. Private server bilgimle kendime tbl falan yapıyodum öylesine. Sonra geldi dedi private deki spamı burada yapsana dedi hemen bi denedim ve seri cs yaptım. Mana gitmiyodu ok gitmiyodu ardream da denedim sadece 1 kez vuruyodu :)

Böyle kastım arkadaşım priestti MSN i kuruyodum CS ile kesiyodum arkadaşta arada heal yapıyodu :)

Not: İnanmayanlar için bi kanıtım vardı ama 2 gün önce format attım %100 gerçektir.

Ha bunu ilk senmi yaptın manasında dalga geççekler olcaktır. Ben öğrendikten sonra denedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeriaN

Koxp değil o...

Bu tbl leri ilk başta private serverlarda kullanıyoduk. Sonra arkadaş beni uskoya alıştırdı bi char kastım. Private server bilgimle kendime tbl falan yapıyodum öylesine. Sonra geldi dedi private deki spamı burada yapsana dedi hemen bi denedim ve seri cs yaptım. Mana gitmiyodu ok gitmiyodu ardream da denedim sadece 1 kez vuruyodu :)

Böyle kastım arkadaşım priestti MSN i kuruyodum CS ile kesiyodum arkadaşta arada heal yapıyodu :)

Not: İnanmayanlar için bi kanıtım vardı ama 2 gün önce format attım %100 gerçektir.

Ha bunu ilk senmi yaptın manasında dalga geççekler olcaktır. Ben öğrendikten sonra denedim.

Bizede atsana hacu

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.