Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yol yakınken BPL ye gel dostum

Bu sene 4-4-2 sağlamcı devam ediyorum ama milelt baya 4-2-3-1 e sarmış gidiyor bakalım ne olacak herkes kararsız gördugum kadarıyla oturması bıraz zaman alacak ama şu topu alanın kaptırıp gıtmesı kötu oluyor

BPL de tek yabancı ınıesta bende :) harbiden akıyor
  • 4-2-3-1 gayet iyi dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: system44

4-2-3-1 gayet iyi dostum

Aynen bizde değiştireceğiz sistemi.. Yanlız benım defansta buyuk sıkıntılar var topu rakıpten alamıyorum arkadaş apandısıt amelıyatı bıle daha kolay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaburun34

quote:

4-2-3-1 gayet iyi dostum

Aynen bizde değiştireceğiz sistemi.. Yanlız benım defansta buyuk sıkıntılar var topu rakıpten alamıyorum arkadaş apandısıt amelıyatı bıle daha kolay be

defansta bu sene iyi gibiyim 19 galibiyet 2 yenilgi yardırıyorum verkaç yapınca adamı iyi tutmak gerek gözler ondan 1 saniye ayrılırsa gol oluyor. bu sene şutlarda vasatım frikiklerde çok degişik geldi bana bu sene alışmak gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

quote:

Orijinalden alıntı: fb21

quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Beyler takim kuramamamdan zamanin olmadigi anlasilmistir herhalde. Bu sene zor gececek cunku baskasinin ofisinden degil kendi ofisinden insan kaytaramiyor kolay kolay

Hayirlisi bakalim, oyun cok hizli denmis , cok iyi iste degil mi?

Genel olarak herkez ps4 uzerinden oynuyor diye tahmin ediyorum , daha konsol alicam da extra ds4 lazim...Ooooo bi saniye cok oenmli bir konu , bilen arkadaslar yazabilirse sevinirim.

Guest Play var degil mi? Ayni takimda iki kisi oynaniyor mu yani?

Guest play var bu sene baya keyifli abimle yine iyi maclar cikardik

Can evimden vurdun beni

Zaman bulayim bi plan yapmam lazim, daha ne konsol var ne oyun ....

al artık makinayı Alptuğ yorumlarını özledik vallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

Orijinalden alıntı: urtur

Kardeşim oyunu tamamen sistemden kaldırsan sonra tekrar indirsen olmaz mı? EA Advisor çözemez gibi geliyor. Fifa 13 ün yarısında fut ayvayı yedi. Herşeyi yapıyordum ama online maç açınca hop çöküyordu sistem. Günlerce konuştuk EA ile çözemediler. Üzerinde çalışıcaz diyip bıraktılar sonra. Aynı PS3 de başka hesap açıp oradan devam ettim. Sonra Fifa 14 de eski hesabımı sorun olmadan kullanabildim. Çok ilginçti.

Oyunu silip yükledim olmadı. PS4'ü resetledim hatta o da olmadı. Başka PSN account ile denedim o da olmadı.

EA'dekiler de yardımcı olamıyor. Olabileceklerini de zannetmiyorum.

Sanıyorum tek çözüm yolu eski PS3 sistemim için Fifa15 bulmak olacak bir yerden. Bir kere çalıştırıp security question düzenleyince PS4 için de trigger edeceğini düşünüyorum.
    EA'dekiler bunun olup olmayacağını da bilmiyor ama işte bence bu çözüm başarılı olur. Bir Fifa15 bulmaya çalışacağım bakalım PS3 için. Umarım çözülür.

Kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum oyuna :)

PS3'ü olup Fifa 15 alan/oynayan kimse var mı acaba grubumuzda?

• quote:

Evet çok mantıklı. Başka PS4 den çözülebilir.

Başka PS4'ten denemedim. Belki bu şekilde açılabilir ama sanıyorum oyun-cihaz eşleşmesinde bir hata oluyor. Bu nedenle başkasında açıldıktan sonra bende yine açılmayabilir belki. Bilemiyorum artık kafam almıyor bu saçma olayı :) Ama denemeye değer bakarsınız düzelir.

Ne yazık ki etrafımda cafe vs. yok. PS4 alan tanıdık da yok.

Sizlerde varsa sizlerden rica edebilirim hesap bilgilerini paylaşıp, ya da bu gruptaki tanıdıklardan rica edebilirim sanıyorum.
  • quote:

Kardeşim ben uzun ama etkili bir taktik izledim. PS3 sattım. Sonra da sanki bir boşluğa düşmüş, hayata tutunmak için yeni arayışlara girmiş izlenimi bırakacak konuşmalar yaptım eşimin bulunduğu ortamlarda. İşte balığa gideyim artık arkadaşlarla(2 gün evden uzak kalınıyor), gece bizim elemanlarla çıkayım, ava gideyim, motorsiklet mi alsam, spor salonuna yazılacam vb. etkinliklerle aklını aldım. Geçen hafta ısrar etmeye başladı PS4 ü al diye. İşte çok ısrar edince geçen gün aldık artık. Hatta vaz geçmiyim diye benimle geldi beraber aldık

Ama tabi şu var: Eşim de ben de sınıf öğretmeniyiz. Böylece birlikte çok vakit geçiriyoruz. Okuldan 14.30 da çıkıyoruz. Çalıştığımız köyler yan yana. Arabayla beraber gidip geliyoruz. O yüzden bana vakit ayırmıyorsun derdi yok pek benim. E oğlum saat 21.00 de uyuyor. Eh hanım da ikinciye hamile (KIZ GELİYOR İKİNCİ BEYLER ) o da erkenden uyuyor. Hayat bana güzel...

Bu arada Allah bağışlasın şimdiden.

Henüz evlenemedim ama kız çocuk babası olmak şimdiden burnumda tütüyor :) Etrafımdaki tanıdıklardan görüyorum çok ayrı bir duygu olsa gerek.

• Designer83 kullanıcısına yanıt
    Benim de 1 yaşında bir kızım var. Arasıra joystiği falan kemiriyor yeni çıkan dişleriyle. Şimdiden alışsın diyorum :) Az daha büyüsün UT takımı birlikte yönetecez :D
  • Clup delete yap kardeşim en iyisi
  • Designer83 kullanıcısına yanıt
    PS4 fifa cd var bende akşam 9 10 u bulur açmam istersen bakabilirim ben.
  • system44 kullanıcısına yanıt
    - Karşıma çıkan 10 rakipten 9 ' unun takım ismi FENERBAHCE SK
    - Penaltılar ve kırmızı kartlar çok ucuz , son maçta 2 stoperimde kırmızı gördü
    - Uzaktan şutlarda isabet oranı = oyuncunun şut özellikleri ( bronze , silver veya düşük şut özellikli goldlarla zımba gibi şut çekmek zor
    - Defans olayı için zamanlama çok önemli , oyun hızlandığı için çok kolay adam eksiltiliyor , bu sene skill kullanan veya topu dengeli süren oyuncuların senesi..
    - 10 maç yaptım orta-kafa-gol olayı bitmiş gibi ne attım nede attırdım
    - l1 üçgen çok daha can alıcı..
    - Bu senenin bugu santradan sinsice top sürerek ceza alanına girmek edip ' in bahsettiği gibi..
    - Chemistry için iyileştirme var 3 cm li sistemde bir tane cam koysakta , yeşil bağlantı ve menejer sayesinde 10 chem oluyor

Ekliyeceklerim olacak , işteyim şu an yoğun biraz..

• Fifaz kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık dostum güzel analiz
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz..

ben de dün hem futta hem seasonsta yaklaşık bi 8-10 maç yaptım ama henüz net kanaat oluşturmadım.. bu gece de denedikten sonra ben de düşüncelerimi paylaşırım...
  • quote:

Kardeşim ben uzun ama etkili bir taktik izledim. PS3 sattım. Sonra da sanki bir boşluğa düşmüş, hayata tutunmak için yeni arayışlara girmiş izlenimi bırakacak konuşmalar yaptım eşimin bulunduğu ortamlarda. İşte balığa gideyim artık arkadaşlarla(2 gün evden uzak kalınıyor), gece bizim elemanlarla çıkayım, ava gideyim, motorsiklet mi alsam, spor salonuna yazılacam vb. etkinliklerle aklını aldım. Geçen hafta ısrar etmeye başladı PS4 ü al diye. İşte çok ısrar edince geçen gün aldık artık. Hatta vaz geçmiyim diye benimle geldi beraber aldık

Ama tabi şu var: Eşim de ben de sınıf öğretmeniyiz. Böylece birlikte çok vakit geçiriyoruz. Okuldan 14.30 da çıkıyoruz. Çalıştığımız köyler yan yana. Arabayla beraber gidip geliyoruz. O yüzden bana vakit ayırmıyorsun derdi yok pek benim. E oğlum saat 21.00 de uyuyor. Eh hanım da ikinciye hamile (KIZ GELİYOR İKİNCİ BEYLER ) o da erkenden uyuyor. Hayat bana güzel...

Way sahtekar, benim stokta hic yalan kalmadi Utku masal gibi anlattiklarin

Ikinci kiz hayirli olsun, ds4'un titresim ozelliginin yeni dogmus bebeklerin uyumasinda ne kadar efektif oldugu uzerinde yogunlasabilirsin.

Sallanan koltuk da refluya iyi geliyo , sen yolunu yaparsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: karaburun34

quote:

4-2-3-1 gayet iyi dostum

• quote:

Ben yedim Emenike ile önce meloyu biçti sonra bruno alvesi onur kıvrağında içinden geçerek golünü attı.

Evet birde bu çıktı benimde karşıma çoğu kez , topu ayağında olup süren adam biçerdöver gibi gidiyor mübarek , hani halteri kaldırıp fırlatır ya o şekil çok biçildi benim cdm ve cb ler İçinden geçme durumlarıda var..
  • eyvallah Tarık işi özletlemiş bu seneki oyun şuanda böyle görünüyor update sonrası nasıl olur tam bir soru işareti bekliyip göreceğiz
  • Dostlar, PS4 başında olan kimse var mı acaba?

Tanıdıklardan bir ricam olacak. Benim PSN ID ve origin ile Fifa15'e bir bağlanabilir misiniz rica etsem?
    Sorun yaşıyorum yukarıda bahsetmiştim. Belki bu şekilde çözülür diye umuyorum.

Online olan varsa haber verebilirse çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

Dostlar, PS4 başında olan kimse var mı acaba?

Tanıdıklardan bir ricam olacak. Benim PSN ID ve origin ile Fifa15'e bir bağlanabilir misiniz rica etsem?
    Sorun yaşıyorum yukarıda bahsetmiştim. Belki bu şekilde çözülür diye umuyorum.

quote:

Orijinalden alinti: Designer83

Dostlar, PS4 basinda olan kimse var mi acaba?

Tanidiklardan bir ricam olacak. Benim PSN ID ve origin ile Fifa15'e bir baglanabilir misiniz rica etsem?
    Sorun yasiyorum yukarida bahsetmistim. Belki bu sekilde çözülür diye umuyorum.

Psn den online gördüklerine mesaj atmalısın , sorunun daha çabuk çözülebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 24 Eylül 2014; 20:16:57 >

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.