Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu L1 üçgen i çok kullanıyolar bayıyo bazen maçın başından sonunakarda havadan aşırma yaw biraz da başka bişey yap arkadaşım allahdan pepe varda çoğu hava topunu topluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARLAS72

şu L1 üçgen i çok kullanıyolar bayıyo bazen maçın başından sonunakarda havadan aşırma yaw biraz da başka bişey yap arkadaşım allahdan pepe varda çoğu hava topunu topluyo

Isin komigi maca o kadar konsantre oluyorum ki havadan ara paslarini unutuyorum, aklima geliyor bu seferde kurdugum oyun bozuluyor , iki ucu poklu deynek

Kendi yari alaninda karsi tarafi ekranda goremiyorsun ama haritadan ileri uctakilerin haraketlerini gorebiliyorsun, dikkatle bakinca ve iyi zamanlayinca isterse IF Pepe gelsin tutamaz Remy'yi

• Benden başka 4 4 2 oynayan yok herhalde?:) tamam muhteşem oynamıyorum ama çıkar çıkmaz Div1 şampiyonu oldum. Şimdi 2.sezonum ilk maçımı 7-1 aldım,ikinci maçımı şans eseri 3-2 kaybettim. Ama çoğu maçta üstün oynuyorum.

Not: Div 1'de beni Urtur kadar zorlayan görmedim; selam olsun:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehsinyes

Benden başka 4 4 2 oynayan yok herhalde?:) tamam muhteşem oynamıyorum ama çıkar çıkmaz Div1 şampiyonu oldum. Şimdi 2.sezonum ilk maçımı 7-1 aldım,ikinci maçımı şans eseri 3-2 kaybettim. Ama çoğu maçta üstün oynuyorum.

urtur (utku) abinin takımı çok iyi ya benıde zorladı :))
  • happy hour varmış şimdi arkadaşlar, haberiniz olsun
  • Oncelikle herkese selam yeni farkettim bu konuyu gecen seneden hatirlarsiniz adim utkan yas 19 zaten su turnuvada beraberde oynamistik bazilarinizla psn id : utk_utk eklersen sevinirim tarik abi

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenugur

happy hour varmış şimdi arkadaşlar, haberiniz olsun

Özelliği nedir hocam??

Bu arada takımı güncelledim emeği geçen herkese teşekkürler

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#iIAymDlinHVxH:ps3

Toure'ye de kavuştum sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 29 Ekim 2012; 21:56:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jacaleren

quote:

Orijinalden alıntı: Mehsinyes

Benden başka 4 4 2 oynayan yok herhalde?:) tamam muhteşem oynamıyorum ama çıkar çıkmaz Div1 şampiyonu oldum. Şimdi 2.sezonum ilk maçımı 7-1 aldım,ikinci maçımı şans eseri 3-2 kaybettim. Ama çoğu maçta üstün oynuyorum.

urtur (utku) abinin takımı çok iyi ya benıde zorladı :))

Eren kardeşim hakkını yemeyeyim sen de çok iyi oynuyorsun. Ama senin takım pace yönü daha önde; Utku'nun takımı ise taktik ve oyun yapısı ile bunaltıyor. 5-6 maç yaptık sadece bir kez yenebildim o da son maçımızdı. Ama ikinizle de oynadığım maçlar çok zevkliydi. İyi ki üye olmuşum bu gruba; oyun stilim çok gelişiyor:)

Bu arada herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

• Arkadaşlar Premier Lig de hızlı ve ucuz sağ bek olarak kimi önerirsiniz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

quote:

Özelliği nedir hocam??

Bildiğim kadarıyla rare oyuncu çıkma şansı 2 katına çıkıyor, fifa 12 de her hafta olurdu, fifa 13 te ilk defa bugün 8-9 arası oldu galiba

Ayrıca fifa 12 de premium jumbo pack vardı, içinde genelde 7 rare toplamda 24 kart olan paket, happy hour da o da vardı, belirli sayıda açabiliyordun.

Saat 9 da kaldırıldı.

• quote:

quote:

quote:

Özelliği nedir hocam??

Bildiğim kadarıyla rare oyuncu çıkma şansı 2 katına çıkıyor, fifa 12 de her hafta olurdu, fifa 13 te ilk defa bugün 8-9 arası oldu galiba

Ayrıca fifa 12 de premium jumbo pack vardı, içinde genelde 7 rare toplamda 24 kart olan paket, happy hour da o da vardı, belirli sayıda açabiliyordun.

Saat 9 da kaldırıldı.

Tüh be kaçırmışız Neyse bir defa olduysa devamı gelir Bilgi için teşekkürler hocam

• Fifaz sevgiler kardeşim iyi olmuş bu başlık eline sağlık

• quote:

Arkadaşlar Premier Lig de hızlı ve ucuz sağ bek olarak kimi önerirsiniz ??

Richards'a paha bicemiyorum
  • Beyler tüm bayram gece vardiyasında çalıştım , artık uykusuzluktan ölmek üzereyim , üye alımlarını güncelleyeceğim en kısa zamanda , hepinize hoş sohbetler , bol futlu saatler
  • Ben de UT'nin ağır topları nereye kayboldu hiç göremiyorum diyordum. İnsan bi' haber eder.

• Tavsiyede bulunun. 4321 İtalya kurdum. Çok hoşuma gitti ama 2 adamı beğenmedim. 1. Giovinco 2. Marchisio. Gio hızlı ama çok çelimsiz yeşil bağlantı için almıştım ama elden çıkarmayı düşünüyorum , yerine önerileriniz neler? Marchisio geçen sene daha iyiydi. Adam maçın 70. Dksından sonra bitiyor. Stamina yerlerde geziyor.

Orta üçlüm Nocerino - Pirlo - Marchisio

Giovinco ve Marchisio yerine önerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: babon

Arkadaşlar herkesin geçmiş bayramını tebrik ediyorum

Mesut hoşgeldin ortak , nerelerdesin yahu

quote:

Orijinalden alıntı: myuncu

herkesin gecmis kurban bayramini ve de cumhuriyet bayramini kutlarim.ismim Murat,yas 30,lokasyon Denizli,utkuyla(urtur) cocukluk arkadasiyiz.her ne kadar sik yazmasam da,forumun cok ii bi okuyucusuyum.ana konu epey kirlenmisti.bu cok ii bi fikir olmus.psn mrtync,uygun olursak mac yapabiliriz
    slmlar...

Murat hoşgeldin kardeşim , ekliyorum seni de

quote:

Orijinalden alıntı: Vredd

Oncelikle herkese selam yeni farkettim bu konuyu gecen seneden hatirlarsiniz adim utkan yas 19 zaten su turnuvada beraberde oynamistik bazilarinizla psn id : utk_utk eklersen sevinirim tarik abi

Utkan sende hoşgeldin kardeşim , ekliyorum seni de

quote:

Orijinalden alıntı: The_OA

Fifaz sevgiler kardeşim iyi olmuş bu başlık eline sağlık

Eywallah kardeşim , Onurdu değil mi ismin ?

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Tavsiyede bulunun. 4321 İtalya kurdum. Çok hoşuma gitti ama 2 adamı beğenmedim. 1. Giovinco 2. Marchisio. Gio hızlı ama çok çelimsiz yeşil bağlantı için almıştım ama elden çıkarmayı düşünüyorum , yerine önerileriniz neler? Marchisio geçen sene daha iyiydi. Adam maçın 70. Dksından sonra bitiyor. Stamina yerlerde geziyor.

Marchissio evet yoruluyor çok çabuk AWR ve Dwr High oyuncularda dengesizlikler mevcut ama 3 lü orta sahanın olmazsa olmazıdır yinede , Vidalden vazgeçmiş biri olarak orta sahayı ben İF Montolivo - Nocerino - Marchissio yaptım , Montolivo biraz ağır kalsada tekniği ve doğru yerde olmasıyla pek fazla sırıtmıyor kadromda , Gio tek devrelik bir adam , orada Gomez de kullandım ama en iyi alternatif Robinho , Pato ile beraber olunca çok daha iyiler , sağda Palacio alternatifsiz serie a nın en iyi sağ açığı , Lamela yedeği , bu da benim kadrom Sağ beke Abate gelicek :

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#iNEohK26nHVRi:ps3

• Evet beyler 33 kişi olduk , yakında turnuvamız gelecek , psn adreslerini bilmediğim arkadaşlar bana pm ile gönderebilirsiniz , ben de ilk sayfaya eklerim , aramızda daha rahat maç yaparız böylelikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Tavsiyede bulunun. 4321 İtalya kurdum. Çok hoşuma gitti ama 2 adamı beğenmedim. 1. Giovinco 2. Marchisio. Gio hızlı ama çok çelimsiz yeşil bağlantı için almıştım ama elden çıkarmayı düşünüyorum , yerine önerileriniz neler? Marchisio geçen sene daha iyiydi. Adam maçın 70. Dksından sonra bitiyor. Stamina yerlerde geziyor.

serkan selam,vidal i dene istersen ortada, hızıda gayet iyidir
    marchisio da asslında fena değildir,bende vidal marchisio boateng(nocerino) üclüsü var ortada arı gibi çalışıyorlar..
    giovinco için pek bişey söleyemem ama sanırım alternatiflerinde fazla değil..robinho ama o da çelimsizdir

• Ortak bayram boyunca fut da aktifdim ama pc yi ele almadım hiç ondan gözükmüyordum. dün çoştuydum maçlarda sanada tam yapalım maç diyecekken kayboldun ortalıktan o performansın üzerine bir fifaz galibiyeti iyi olurdu ama neyse bugün performans nasıl olur bilemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.