Şimdi Ara

Konu futbol yardım edin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz kendine güven... Ben Beşiktaş'ın altyapısında oynamıştım üç sene ama sağlık sorunları nedeniyle bırakmak zorunda kaldım altyapıyı,ondan sonra bir daha gitmedim.
    Ama halada oynamaktayım bir çok antreman var ama senin sorunun şu ne yapacağını bilemiyorsun çünkü arkadaşların sana kızıyor ve baskı altında kaldığını hissediyorsun
    Bacağını geliştirmen için topu al halısaya git yarım saatliğine kirala sahanın her yerinden şut çek imkanın hiç yoksa bile başla onuncu kattan aşağı in yukarı çık gün geçtikçe inip-çıkma sayısını arttır.Bunlar halledilir ama kendine güvenmelisin öncelikle başkada yapacak bir şey yok.Tabi birazda yetenek işidir bu kazma değilsen başarırsın.
    Ben sahanın her yerinden atarım ama benim ayak kasları gelişmiş olduğu için ama sende başaracaksın merak etme.

• Rock lee training video ENTER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DGN46

Biraz kendine güven... Ben Beşiktaş'ın altyapısında oynamıştım üç sene ama sağlık sorunları nedeniyle bırakmak zorunda kaldım altyapıyı,ondan sonra bir daha gitmedim.
    Ama halada oynamaktayım bir çok antreman var ama senin sorunun şu ne yapacağını bilemiyorsun çünkü arkadaşların sana kızıyor ve baskı altında kaldığını hissediyorsun
    Bacağını geliştirmen için topu al halısaya git yarım saatliğine kirala sahanın her yerinden şut çek imkanın hiç yoksa bile başla onuncu kattan aşağı in yukarı çık gün geçtikçe inip-çıkma sayısını arttır.Bunlar halledilir ama kendine güvenmelisin öncelikle başkada yapacak bir şey yok.Tabi birazda yetenek işidir bu kazma değilsen başarırsın.
    Ben sahanın her yerinden atarım ama benim ayak kasları gelişmiş olduğu için ama sende başaracaksın merak etme.

Eyv hocam çok sağolasın olayı özetledin yapacağım inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Steve Jobs

quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

quote:

quote:

Eline boya ve fırçayi al duvarın oraya geç. Geliyorum.

Bana güvenmiyo musun evlat?

hocam dalga geçme cidden valla böyle bi durumum var harbi mi fırca ile olucak bu iş?

O disiplin kazandırmak için. Futbolu da öğretirim. Il ne?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana güvenmiyo musun evlat?

hocam dalga geçme cidden valla böyle bi durumum var harbi mi fırca ile olucak bu iş?

O disiplin kazandırmak için. Futbolu da öğretirim. Il ne?

hocam ben trabzon'da yaşıyorum fırça ile duvar anlamadım valla onu nasıl yapcaz

• quote:

quote:

Futbol oynamak istiyor musun istemiyor musun Daniel-San?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clint Sexwood

quote:

quote:

istiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

istiyorum.

Önce şunu izle Daniel-San

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

istiyorum.

Önce şunu izle Daniel-San

hocam izledim güzeldi video yalnız ingilizce ama anladım bir şeyler.

• yeteneğin yoksa fazla zorlama derim. zaman kaybına uğrarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guzellerguzeli

yeteneğin yoksa fazla zorlama derim. zaman kaybına uğrarsın.

fazlasıyla var yetenek yalnız korkudan oynuyamıyorum.
  • Bu işler yetenek işi, oynamayı beceremiyorsan oynama. Başka sporlar yok değilya.

• Futbol beyin ile oynanır.Çalım atarken her zaman ikinci düşündüğünü yapmalısın.Rakibinin nasıl çalım attıgını nasıl şut çektigini beyninin bir köşesine yazmalısın.Ayağında her zaman top bulunmalı mesela evdeyken orta boylarda bir topla masaları ve sandalyeleri çalımlamalısın.3-4 ay sonra yürüyüşün bile değişir.Mesela yolda giderken hayali topunla çevrendekilere çalım atarsın. Şimdi ise en önemli noktaya değiniyorun.MAÇTA KULAĞINI KAPATACAKSIN GÖZÜNÜ AÇACAKSIN.Top sendeyken ne yapacağını kendin düşünmelisin.EĞER BİRGÜN ŞUT ÇEKİLECEK YERDE ÇALIM,ÇALIM ATILACAK YERDE ŞUT ATABİLİRSEN seni kimse tutamaz.Son birşey daha söylüyorum sert şut çekmekten çok topu nereye göndereceğin önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramedical -- 10 Nisan 2015; 19:56:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jane Casey

Bu işler yetenek işi, oynamayı beceremiyorsan oynama. Başka sporlar yok değilya.

Yetenekle alakası olmadığını düşünüyorum sana bir sürü yeteneksiz futbolcu söylerim çalışmakla alakalı bir şey sanırsam bu.
  • quote:

quote:

Bu işler yetenek işi, oynamayı beceremiyorsan oynama. Başka sporlar yok değilya.

Yetenekle alakası olmadığını düşünüyorum sana bir sürü yeteneksiz futbolcu söylerim çalışmakla alakalı bir şey sanırsam bu.

Az şöyle efsane yada günümüz yıldız futbolcularından ilham alın. Heyecan falan bendede var. Futbol videoları izleyin. Futbol oyunları falan oynayın derim inanılmaz faydası oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: FanatikBj-k

Futbol beyin ile oynanır.Çalım atarken her zaman ikinci düşündüğünü yapmalısın.Rakibinin nasıl çalım attıgını nasıl şut çektigini beyninin bir köşesine yazmalısın.Ayağında her zaman top bulunmalı mesela evdeyken orta boylarda bir topla masaları ve sandalyeleri çalımlamalısın.3-4 ay sonra yürüyüşün bile değişir.Mesela yolda giderken hayali topunla çevrendekilere çalım atarsın. Şimdi ise en önemli noktaya değiniyorun.MAÇTA KULAĞINI KAPATACAKSIN GÖZÜNÜ AÇACAKSIN.Top sendeyken ne yapacağını kendin düşünmelisin.EĞER BİRGÜN ŞUT ÇEKİLECEK YERDE ÇALIM,ÇALIM ATILACAK YERDE ŞUT ATABİLİRSEN seni kimse tutamaz.Son birşey daha söylüyorum sert şut çekmekten çok topu nereye göndereceğin önemlidir.

Hocam çok teşekkürler çok güzel özetledin valla inşallah başaracağım tekrardan teşekkürler :)

• quote:

quote:

quote:

Az şöyle efsane yada günümüz yıldız futbolcularından ilham alın. Heyecan falan bendede var. Futbol videoları izleyin. Futbol oyunları falan oynayın derim inanılmaz faydası oluyor.

Aynen hocam dediğin gibi

• quote:

Arkadaşlar merhaba sizlerden bi yardım almak istiyorum.Okulda futbol oynarken benle dalga geçiyolar oynuyamıyorsan salaksın bi topu ayağında tutamıyosun gol atamıyosun çok güçsüzsün diyolar.Valla ne yapcam ben forumda top oynayan abimiz var mı acaba bana yardım etse nasıl çalışıp iyi futbol oynuyacağım konusunda? veya daha güçlü bi ayaklara sahip olmak istiyorum ne yapmalıyım

topa vuracağın zaman diğer ayağından doğru şekilde destek alman gerekiyor . bunun içinde destek alacağın ayağın yere çok düzgün ve sert basmalı , böylelikle top nişanladığın yere sert hızlı gider .
    bir kaç alıştırmayla pratiğini kavrarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: berkayguzel

topa vuracağın zaman diğer ayağından doğru şekilde destek alman gerekiyor . bunun içinde destek alacağın ayağın yere çok düzgün ve sert basmalı , böylelikle top nişanladığın yere sert hızlı gider .

Aynen hocam bu önerin güzel deneyeceğim.Videolardan izlşediğim kadarıyla öyle vuranlar çok oluyor :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkayguzel

Aynen hocam bu önerin güzel deneyeceğim.Videolardan izlşediğim kadarıyla öyle vuranlar çok oluyor :)

birde top kontroünde sıkıntı çekiosan , arkadaşlarına sürekli söle sana yerden pas atsınlar . çünkü yerden pas her zaman havadan gelen pastan daha rahat kontrol edilir . hatta havadan pas atarlarsa kız o derece sölüorum . çünkü takım boşu boşuna top kaybedebilir .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.