Şimdi Ara

KONU DIŞINA GERİ ALIN BENİ HAKSIZLIK YAPMAYIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Prince*

quote:

Orjinalden alıntı: remus

BU FORUMDA 1 KERE BİLE KÜFÜR ETMEDİM

KÜFÜRLÜ MESAJ YAZANLAR ATILMIYO HALA ORDALAR

1 AY GEÇTİ KONU DIŞINA HALA GERİ ALINMADIM

GERİ ALINMAZSAM BU FORUMU BIRAKIYORUM YAKINDA

Sana birşey diyimmi burası donanımhaber senin benim ya da başka birisinin gitmesi kalıbımı basarım hiçbir yöneticinin umrunda olmaz çünkü burası dh biri gider biri gelir mantığıyla bakıyorlar.Yazık :)

edwird'i de boyle harcadılar

• isteyene gereksizler üzerinden her türlü donanım desteği verilir böylece bir tabuyu daha yıkmış oluruz
  • Gereksizlerde Herşey Serbest Bence de fake alın her yere msj atabilirsiniz eskisi gibi Fake de serbest burda.
  • Ha bu bu millete edilen bir zulumdur başka bişe değildur...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: poseidon_19

Olay gerçekten ciddi arkadaşlar makarası falan yok cidden salak yerine konuyoruz yönetim tarafından bana kaç kez hakaret eden kişiler forumda ceza almazken biz seçim günü konu açtık diye ceza yedik.

Bazı gruptaki insanlar ne caz ne başka şey alıyor.

seçim günü yüzünden ben de gittim

sanki atmak için seçim gününü bekleyip bahane yaratmışlar

seçim günü seçimden başka ne yazılır allahaşkına

Size önceden uyarı yapılmış, ciddiye almayıp siyaset yapmışsınız. Bir de hala yaptığınızı savunuyorsunuz "seçim günü seçimden başka ne yazılır allahaşkına" diyerek. Sizin bu lafınızla size nasıl güvenebiliriz ki? Demek ki size konu dışını açsak tekrar aynı şeyi yapacaksınız. Bu yüzden aldığımız kararda ne derece haklı olduğumuzu daha iyi görebiliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

açın şu konu dışısı cezamı yoksa çok pis küfür edicem. ediyorum ama herkesin duyması gerekmez bunu dimi .

Hoş bir tehdit olmamış. Anlık olarak ne yapacaklarınıza elbette karışamayız ama sonradan pişman olacağınız şeyleri yapmasanız sizin için daha iyi olur.

Örnek: Zamanında Konu Dışı'nda kurallara uymadığınız için pişman olmanız gibi.
  • quote:

Forumda 8 kere uzaklaştırılmışsınız. Bunlardan 2 ay önceki ceza küfür sebebiyle (ki doğrudan uzaklaştırılmışsınız uyarı almadan). Üyeler sizin cezalarınızı göremiyor diye bu şekilde söylemlere gerek yok.
  • quote:

HİÇ UYARI MESAJI BİLE GÖNDERMEDEN KİMSEYİ BÖYLE ATAMAZSINIZ

DARBECİ YÖNETİM İSTEMİYORUZ

Forumda siyaset yasak, bunu zaten biliyorsunuz. Bunun yanında üst konuda uyarı yapıldı ama onu da ciddiye almadınız. Hatayı önce kendinizde aramanızda yarar var. Kurallara uymayanlar, forum huzurunu bozanlar için işlem yapmayı darbecilik olarak adlandırıyorsanız bu sizin bileceğiniz birşey. Biz de kurallara uymayan üyelerin forumda huzuru kaçırmaya ve düzeni bozmaya devam etmelerini istemiyoruz.
  • sayın musAKka forumumuzun böyle bir hizmetinden haberim yoktu ceza öz geçmişimi pdf dosyası olarak alabilirmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

quote:

Sana birşey diyimmi burası donanımhaber senin benim ya da başka birisinin gitmesi kalıbımı basarım hiçbir yöneticinin umrunda olmaz çünkü burası dh biri gider biri gelir mantığıyla bakıyorlar.Yazık :)

Böyle birşey olsaydı her kural ihlali yapan forumdan sınırsız uzaklaştırılırdı. En azından kuralların dışına çıkmış üyeler için forumun diğer bölümleri kullanılabilir halde.

• quote:

Orjinalden alıntı: ten_don

sayın musAKka forumumuzun böyle bir hizmetinden haberim yoktu ceza öz geçmişimi pdf dosyası olarak alabilirmiyim
    />

http://forum.donanimhaber.com/uyarilar.asp

Buradan kendi bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

quote:

Forumda 8 kere uzaklaştırılmışsınız. Bunlardan 2 ay önceki ceza küfür sebebiyle (ki doğrudan uzaklaştırılmışsınız uyarı almadan). Üyeler sizin cezalarınızı göremiyor diye bu şekilde söylemlere gerek yok.

• Ya adminim bir af çıkarsanız ne olucakki ya.Gelmişsiniz buraya kadar teşrif etmişsniz artık yasağımız kalksın ne olur
  • resident evil 8deki konu bu olcak konu dışından şutlananların kaptığı virüs
  • quote:

Orjinalden alıntı: poseidon_19
    konu dışı bölümünü kaldırsınlar o zaman göreceğiz zaten ne kaybettiklerini

Haklısın ama, üyeler azalınca, kalite de artış olacağını düşünmekteyim, zira konudışındaki bazı üyeler düşüncesizce mesajlar atıyor.Sebebi ise çok başıboş kalmasıdır, ne yazıkki konudışın da 13 yaşında üyeler de var.
  • Adminlerden rica ediyorum konu dışı cezalarını açın. Gereksizler de son zamanlarda konu dışına dönmeye başladı. Gereksizler Özerk bir yönetimdir göç istemiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

resident evil 8deki konu bu olcak konu dışından şutlananların kaptığı virüs

neden her konu dışından kopan gereksizlere geliyor anlamıyorum sonuçta burası gereksiz bir yer gidin "forumla ilgili önerileriniz" olan yere açın

• Sizin gibiler yüzünden konu dışının seviyesi düştü. Cezaniz kalkarsa yine kaçkalasır. Böyle iyi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.