Şimdi Ara

Konseptus hakkında bilgisi/deneyimi olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Habertürk ekonomi sayfasında gördüğüm haber üzerine BURDAbiraz araştırınca cihazın Web Sayfası'nı da buldum ancak hiçbir alışveriş sitesinde veya başka bir yerlerde satışı falan yok acaba fiyatını bilen bu cihazı kullanan arkadaşlar varmı aramızda. Bu tür bir cihazı almak istiyorum malum 229 USD'ye üretilen ve ülkemzide kat be kat pahalıya satılan IPad almak içimden geçmiyor bu cihaz işimizi görür mü?
    Şimdiden bilgisini paylaşan herkese teşekkürler.

• Cihaz hakkında daha fazla bilgi verebilirmisin?
  • Cihaz IPad türünde bir cihaz ama daha ucuz. Biraz google da arama yapınca çok ilginç bir detayı fark ettim belkide benim için büyük bir şans. Mobilum diye bir şirketin üretiği bir cihaz ve adamlar Eskişehirdeler... Telefon edip bilgi almak eğer olursa da ziyaret etmek istiyorum. Bilgileri burada paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbasaran

Cihaz IPad türünde bir cihaz ama daha ucuz. Biraz google da arama yapınca çok ilginç bir detayı fark ettim belkide benim için büyük bir şans. Mobilum diye bir şirketin üretiği bir cihaz ve adamlar Eskişehirdeler... Telefon edip bilgi almak eğer olursa da ziyaret etmek istiyorum. Bilgileri burada paylaşırım.

Merakla bekliyoruz.
  • cihazlar android kullanıyorhttps://www.mobilum.com.tr/urunler.php

tek sorun işte akü kullanım süresi 4.5 saat diyor. Bana kalsa ben de ipad istemem ama o ebattaki ekranla ve ağırlıkla yaptığı işle 10 saat kullanım süresi sadece ipad de var. Bence diğer üreticilier ağırlık ve kullanım süresi olarak ipad'i yakalarlarsa iş yapar...
  • Merhaba arkadaşlar, ben de bir haber sitesinde bu cihazı duydum. Google'da ararken burayı görünce hemen bakayım dedim.

www.konseptus.com olarak çıkıyor zaten google'da adresi ama sadece özellik yazmışlar. Üreticisi kimdir nerden alınır birşey birşey yazmıyor sayfada. Verdiğiniz bilgiler için herkese teşekkürler.

nivadan'ın verdiği adresten baktım ben de Android 2.1 işletim sistemli yazıyor ve ağırlık 350 gram demiş

quote:

Cihaz IPad türünde bir cihaz ama daha ucuz. Biraz google da arama yapınca çok ilginç bir detayı fark ettim belkide benim için büyük bir şans. Mobilum diye bir şirketin üretiği bir cihaz ve adamlar Eskişehirdeler... Telefon edip bilgi almak eğer olursa da ziyaret etmek istiyorum. Bilgileri burada paylaşırım.

Evet ben de merakla bekliyorum. Lütfen daha detaylı şeyler bulabilirseniz bizimle paylaşın. Ben de bir yandan bakınmaya devam ediyorum.

• cihaz güzel bir şeye benziyor ben de merak ettim ne zaman çıkar nerden alınır gibi konuları? bir de fiyatını tabi

bu arada bataryayla ilgili endişeleri olanlar için sitelerinde 2 farklı model var: Konseptus K02 ve Konseptus K08

Konseptus K08 için batarya süresi 6 saat demiş bence fena sayılmaz...
    https://www.mobilum.com.tr/urunler.php?page=urungoster&urun=22
  • facebook'ta buldum herkese teşekkür ederim

http://www.facebook.com/pages/KONSEPTUS/139668316059543
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

cihaz güzel bir şeye benziyor ben de merak ettim ne zaman çıkar nerden alınır gibi konuları? bir de fiyatını tabi

bu arada bataryayla ilgili endişeleri olanlar için sitelerinde 2 farklı model var: Konseptus K02 ve Konseptus K08

Konseptus K08 için batarya süresi 6 saat demiş bence fena sayılmaz...
    https://www.mobilum.com.tr/urunler.php?page=urungoster&urun=22

bu değerler tabi katalog değerleri. Gerçek kullanımda ne çıkar onu görmek lazım. IPAD de 9-10 saat gerçek kullanımda elde edilmiş değerler. Bunu yazarken de niyetim cihazı kötülemek değil. Sadece böyle bir cihazı ağırlıklı iş için kullanacağımdan benim için akü süresi önemli...

• konseptus marka ürünün toptan ve perakende satışını yapmaktayı[simage][/simage]m. ilgilenenler için irtibat bilgilerine www.dagelektronik.com KONSEPTUS K08 MODEL 8" INCH ANDROİD 2.2 V

• KONSEPTUS K08 MODEL 8" INCH ANDROİD TABLET PC info@dagelektronik.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.