Şimdi Ara

Komple oyun canavarı: i7 işlemci gtx560 1gb ekran kartı satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Sene önce Gold Bilgisayardan aldığım oyun ve performans canavarı bilgisayarımı üzülerek de olsa satıyorum.
    Hikaye okumak istemeyenler aşağıdan devam edebilirler.

<Hikaye>
    Önce size biraz kendimden bahsedeyim. İTÜ Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyken ailemin aldığı orta seviye laptop'larla sabahlara kadar oyun oynayan bir öğrenciydim. Anca laptop'ların malum oyun performansı pek başarılı olmadığı için oyun keyfim hep düşük FPS değerleri, takılmalar ve aşırı ısınmadan kaynaklı restart'larla hep kursağımda kalırdı. Hayalimde hep yeni çıkan bütün oyunları özellikle de COD serisini en yüksek grafik ayarlarında ve hiç takılmadan oynayabileceğim büyük ekranlı ve hiç ısınmayan bir sisteme sahip olmak vardı.
    Çalışmaya başlar başlamaz da şu an satmakta olduğum canavarı topladım. Kendisi tam hayallerimdeki bilgisayardı performans olarak. Geçen seneye kadar piyasadaki tüm oyunları en yükses grafik ayarlarında oynayabiliyordum. Ancak aldıktan kısa bir süre sonra kız arkadaş bulmam sebebiyle kendisine yeteri kadar zaman ayıramamaya başladım :)
    Şimdi de evleneceğim için ve hanım evde kocaman bir canavar istemediği için satmak zorunda kalıyorum.
    </Hikaye>

Faturasını resimler arasında bulabilirsiniz. Çok az ve temiz kullanılmıştır. Monitör çok temiz çiziksiz tertemizdir. İşemci ve ekran kartı Overclock yapılabilmektedir.
    Kasa 600W'dır kesinlikle ısınma yapmaz. Faturada gördüğünüz tertemiz logitech wireless klavye de fiyata dahildir.
    Neyse daha fazla uzatmayayım. İlgilenenler arayarak yada mesaj atarak (mesajları çok sık takip edemeyebilirim) soru sorabilirler. Fiyatta abartmamak şartıyla pazarlık payı var.

İstanbul Maltepe'de oturuyorum. Yakınlardan elden yada uzaklara kargo ile gönderebilirim.

Özellikler:

17 2600K
    Gigabyte p67a-ud3-b3
    4gb DDR3 ram
    1 TB Western Digital harddisk
    Samsung optik dvd writer
    MSI N560GTX twinfrozer II 1gb
    Coolermaster 600W kasa
    Samsung b2430H 24 inch monitor
    Logitech wireless klavye

Hepsi için fiyat: 1600TL

İstenirse başka sitelerden taksitle satabilirim.
    5339578649
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzytheclubber -- 14 Haziran 2013; 23:51:10 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ozzytheclubber O kullanıcısına yanıt
    Resimleri şimdi ekleyebildim.
     Komple oyun canavarı: i7 işlemci gtx560 1gb ekran kartı satılık Komple oyun canavarı: i7 işlemci gtx560 1gb ekran kartı satılık Komple oyun canavarı: i7 işlemci gtx560 1gb ekran kartı satılık Komple oyun canavarı: i7 işlemci gtx560 1gb ekran kartı satılık

• Fiyat 1500 e düştü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.