Şimdi Ara

Kompakt makine tavsiye.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: madalkilinc

quote:

Orijinalden alıntı: runo15

quote:

Orijinalden alıntı: madalkilinc

COMPACT BİR MAKİNE ALACAĞIM.. AÇIKÇASI NETTEN ARAŞTIRMAYA BAŞLAYINCA HANGİ MAKİNEYİ ALMALIYIM KAFAM KARIŞTI DİYEBİLİRİM.
    CANON'UN S95, IXUS 300 HS, IXUS 130 IS VE NİKON P300 MODELİ ARASINDA KARARSIZ KALDIM.
    ARALARINDA S95 VE NİKON P300 ÇOK ÖN PLANA ÇIKIYOR. AMA FİYATLARIDA DİĞERLERİNE GÖRE YÜKSEK.
    BENİM İÇİN GECE ÇEKİMLERİ VE EV İÇİ ÇEKİMLERİNİN İYİ OLMASI ÖN PLANDA.
    ÇÜNKÜ GENELDE GÜNDÜZ ÇEKİMLERİ BİR ÇOK MAKİNEDE İYİ.
    SONUÇTA BEN PROFOSYONEL DEĞİLİM. ÇOK FAZLA BEKLENTİMDE YOK.
    BİRDE FOTOĞRAF ÇEKMEKTEN ANLAMADIĞIM İÇİN MANUEL AYAR GEREKTİREN MAKİNELERDE ÇOK KAFAMI KARIŞTIRIYOR.
    SİZ BU VERDİĞİM BİLGİLER IŞIĞINDA HANGİ MAKİNEYİ ÖNERİRSİNİZ.
    YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

bütçe 700tl ve üzeri ise s95 almalısın. Fakat o kadar veremem dersen ixus 300hs yada nikon p300 olabilir.

CANON IXUS 300 HS ALDIM.
    VEDE ÇOK MEMNUNUM.
    TEŞEKKÜR EDERİM.

Hayirli olsun hocam. iyi günlerde kullanin. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne istediğini bilen bir arkadaşa dslr tavsiye etmek çok gereksiz.

Benim tavsiyem canon sx150 is. Otomatik modlarının yanında, kendinizi geliştirmek isterseniz full manuel kullanım imkanı da var. Video + zoom da gayet iyi. IS özelliği de mevcut. Fiyatı da 200-250 arasında. Çekimleri hemen her insanı tatmin edecek kalitede. Daha ne olsun.
  • eğer yeri geldiğinde bas çek, yeri geldiğinde manuel ayarlarla yaratıcı fotoğrafçılık denemek istiyorsanız canon'un sx serisi hem manuel ayarlara müsade edip güzel sonuçlar elde etmeye imkan tanır, hem de bas çek modunda 10 x optik zoom 4 x dijital zoomla anılarınızı kaydetmenize yardımcı olur

bende sx100 var, serinin ilk makinesi, ama şuan sanırım sx150 çıkmış durumda,

ek olarak image stabilization özelliği ile el titremelerinin negatif etkisini en aza indirmekte, akılda tutmakta fayda var ;)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.