Şimdi Ara

Kombi Bosch-Vaillant-Viessmann??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu üç markadan birine karar vermem gerekiyor.
    Hangisini önerirsiniz?
    Hangisi kaliteli? Bir sıkıntı durumunda hangisinin servisine ulaşmak kolay olur?

• Bosch için çok yakıyor deniliyor ama doğru mu???
  • Kombileri markalarina göre o az yakar bu cok yakar diye sınıflandırmak haksızlık olur. Evin ihtiyacına göre uygun kurulmuş bir tesisat ve doğru hesaplanmış radyatörler kullanarak yogusmali kombiye göre ısıtma sistemi dizayn edilirse az yakar. Yoksa dunyanin en kaliteli ürününü yanlış şekilde bir araya getirirsenuz verim alamazsaniz. Bunun dışında bahsettiğiniz markalar için Vaillant ve viessman emsallerinden daha kalitelidirler. (bu göreceli olabilir) Bosch daha uygun fiyatli olur. Bosch Buderus neredeyse ayni kombi sayılırlar. Her ikiside Manisa da eca tarafindan üretiliyor. Viessman manisada uretime geçti diye duydum Vaillant hala Almanya dan geliyor. Viessman ve Vaillant fiyatlari birbirine yakındır. Servis kalitesi kurumsal yapisi itibari ile vaillant ı doger markalardan bir adim onde görmekteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gastrosoleus kullanıcısına yanıt
    10 yıldan fazladır vaillant kullanıyorum.Herhangi bir sorun yaşamadım.Oldukçada memnun kaldım.Yeni eve taşınıyorum.Eca veya viessman arasında viessman tercih ettim.Umarım bundan da vaillant gibi memnun kalırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.