Şimdi Ara

kolunuzdaki saat ne marka? yada kolunuzda hangi marka saat olmasını isterdiniz? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
12.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: FBcoskunFB

quote:

Orjinalden alıntı: ThaiLuNn..

diesel

kolunuzdaki saat ne marka? yada kolunuzda hangi marka saat olmasını isterdiniz?

çok güzel sade bişey fiyat nedir?

DZ4036 bu model

235 ile 265 milyon arası internette yazan fiyatı...

• nike,xonıx,gucci,daniel klein
  • Diesel
  • Quantum Z 351
  • TIMEX Expedition
  • konuya yabancı kaldım kusura bakmayın saatimin cosia bayağı iyi bir saaat ti ama bozuldu
    ama bir roleximin olmasını herzaman istemişimdir.
  •  kolunuzdaki saat ne marka? yada kolunuzda hangi marka saat olmasını isterdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 3 Eylül 2007; 21:40:30 >

• Tommy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Number47 -- 4 Eylül 2007; 22:36:36 >
  • Casio AMW-700
  • bu da benım makına..seıko sportura(reklamında cıkan model)
    alış fıyatim 900 lıra tr garantılı faturali.

reklam fılm için tıkla.

http://www.seikowatches.com/movie/premier/seiko_30sec_300k.wmv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esereser -- 5 Eylül 2007; 4:52:28 >

• saat kolye yüzük cart curt gibi aksesuarlar takmam.. kişilik meselesi
  • Valla bende fila var çok pahalı bi saat değil ama 5 senedir tık demedi zamanında 175 ytl di , ama benim bi ark prada marka saatin pimi düştü 250 ytl istediler smillet niye hırsızlığa teşvik oluyo belli .400 ytl geçinene aile ne yapsın ,250 ytl ye saat pimimi olur yahu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.