Şimdi Ara

Kola yerine içecek önerisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
6.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: attila_khan

Cappy Kırmızı Meyveleri öneriyorum

Sakın beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

ice tea mango

+1

Ve Ankara Gazoz.
  • ice tea neli oldgunun önemi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Yaz kış hiç farketmez. Kahve kahve kahve...

Hareketsiz olmama rağmen kollarımın bacaklarımın bile terlediği acayip nemli ve sıcak havalarda bile kahve içerim. İçerken de terlemem 2 katına çıkar ama kahve için değer

Bir ara dişlerimi sarartıyor diye tamamen bırakmıştım. 1 ay kadar dayandım sonra haftada 1-2 bardak içmeye başladım. Şu aralarsa eski halime döndüm günde 2-3 bardak içiyorum Tek kahve de değil 2 bardak falan da bitki çayı içiyorum. Sıcak şeyler içmeyi çok seviyorum

Selam bende kahve içmeyi çok severim burda çok seven bi seni gördüm dikkatimi çektin acaba Türk kahvesimi,3 in 1 mi yoksa starbucksda ki kahvelerimi içyorsun merak ettim tarzını

günde 6-7 fincan filtre kahve 3 fincan çay 3 şişe soda 4 litre su içiyorum senelerdir toplamda 1 litre kola içmemişimdir nadiren icetea ile meyve suyu içiyorum

yarım limonu sık bardağa doldur küçük bir tutam tuz ekle üzerine buz gibi sodayı doldur al sana chirchill yazın en iyi içiceğidir.

• Ayran
  • Kesinlikle Ice tea-Green, yeşil çay ve nane aromalı çay harareti kesmeye birebir...
  • koladan sonra en sevdiğin içecek nedir ? mesela bende bağımlıydım bir aralar günde 5 kutu cola içiyodum sonra çok içtiğimi farkettim senin gibi . düşündüm ben bundan sonra en çok hangi içeceği seviyorum ? aklıma geldi NESTEA Şeftali . bayılıyoum bu içeceğe . bir yol daha söyliyim kolayı bitir en kısa zamanda , gidip markete kola alma . hiç bi şekilde gözün görmesin onu . ben aynen bu şekilde yaptım ve artık kola yerine NESTEA içiyorum ..
  • Tia maria ile kolayı kariştir emin ol birdaha sade kola içmeyeceksin
  • Bende bırakmayı düşünüyorum. Kolanın tadı bozuldu zaten sadece kutu kolaların tadı yerinde oluyor plastik şişede olanların tadı bozuldu bizim dolap bozuk gerçi tam soğutmuyor ama dısarda'da aynısı oluyor. İce tea veya ayran içicem bundan sonra.
  • ayran.
  • Ayran ve Limonata benim favorilerim ama ev yapımı olcak
  • niğde gazozu kipada var.
  • Ice Tea şeftali içiyorum, kolayı ve türevlerini bırakalı 1-2 yıl oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcaypasa

quote:

Orijinalden alıntı: TheqeMerT

Aslında herşey zararlı en iyisi sen su iç yeter sana o.

hocam yapma be suyla yemekmi yenir. Arkadaşlar yazıda yazmayı unuttum kola kadar zararlı olmaması lazım şimdi gidip fanta veya sprite dersiniz oda aynı hesaba geliyor

Suyla yenmeyebilir ama içeceksiz yenebilir. Şöyle olabilir yemek kuru ise içilebilir ama her yemeğin yanında içme sende
  • gazoz da diğer asitli içecekler gibi zararlı değil mi ki ?
  • herşeyin fazlası zarardır.. kararında tüketin bişeycik olmaz. cola kaç yıllık bir ürün, zararı çok olsaydı amerika kendi halkına tükettirmezdi... fazla su içmek bile zararlıdır. yazın terleme arttığı için soğuk tuzlu ayran içiniz en iyisi.. bir de tabii ki karpuz
  • evde yap ve kana kana iç
     Kola yerine içecek önerisi
  • ayran
  • ice tea seftali
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Kolayı bırkıp meyve nektarı içsen bile zarar göreceksin. Çünkü hepsinin içinde GLİKOZ/FRUKTOZ ŞURUBU var. Meyve nektarlarının tamamında bu katkıyı bulursunuz. Tatlandırıcı olarak en ucuz madde olan, mısırdan türlü kimyasal işlemlerle elde edilen şuruplar kullanılıyor. Biraz araştırırsanız kan şekeri düzenini alt üst eden bir madde olduğunu görürsünüz. Hatta bisküvi, çikolata gibi ürünlerin içinde de var. İnanamayacaksınız ama şeker ilavesiz olan 2'si bir arada hazır kahvelerin içinde bile var.

Eğer bu maddeden uzak durmak istiyorsan elma suyu öneririm. Elma suları ucuz olduğu için içine başka bir şey katmıyorlar. Piyasada meyve suyu diyerek aldığınız şeyler nektardır. İçerisinde %15-20 meyve konsantresi, bol miktarda su ve tatlandırıcı vardır. Ancak elma sularına bunları koymuyorlar.

Diğer alternatifin ise ayran. Çok tüketirsen içindeki yoğurttan dolayı uykun gelebilir.

Sabahtan beri okuyorum konuyu kim çıkacak acaba meyve sularının zararında bahsedicek diye çok şükür duyarlı bir vatandaş çıktı ayrıca dostlar bu kutulanmış içiceklerin alayında uzun süre dayanması içinde türlü asitler bulunmaktadır ve midenizi süper derecede delici etkiye sahiptir heeee diyeceksiniz şimdi sen sanki içmiyorsun içiyorum ama herşeyin bir miktarı var 1-2 bardak çekirdek gibi dibini görene kadar değil

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.