Şimdi Ara

Koe no Katachi (Movie) TAVSİYE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arel Ira

Mangasını nereden okuyabilirim ?

Buradan okuyabilirsin;

Koe no Katachi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 20 Mayıs 2017; 21:39:18 >
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsi yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde şu adrese bakın:

http://www.manga-tr.com/manga-koe-no-katachi.html

------------------------------------------------------

Anime filmi güzeldi.İzlenilir mi bence izlenilir.
  • İlk 1 saat bitti ve şuan çok beğendim gerçekten

Myanimelist'te bu gidişle 10 puanı bide ben vericem
  • Quard kullanıcısına yanıt
    İkisinin sonuda boş bitiyor ama güzel.

• Çok beğendim gerçekten 10 puanıda fırlattım myanimelistten

Harika bi yapımdı kesinlikle sıradan bi romantizm yoktu duygular ağır basıyordu

Uzun bi soluklandım film bitince adamlar yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 21 Mayıs 2017; 0:33:5 >
  • ikideli13 kullanıcısına yanıt
    Özelden link atarmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Özelden link atarmisin

İndirmek isteyenler için Full HD 1080P versiyonu

Buradan

Hattaha bunu konunun başınada ekleyeyim direkt indirmek isteyenler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 21 Mayıs 2017; 13:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Özelden link atarmisin

İndirmek isteyenler için Full HD 1080P versiyonu

Buradan

Hattaha bunu konunun başınada ekleyeyim direkt indirmek isteyenler için

Türkanimede hangi çeviri daha iyi?Teşekkürler bu arada :) uzun zamandır bekliyordum bu filmi

• Akatsuki Fansub gayet iyi izleyebilirsin

İyi seyirler
  • filmi genel olarak yabancılar da beğenmiş, tek şikayetleri manganın tamamını kapsamaması, mangadaki sonu içermiyor ve %30 oranında değişiklik varmış. mangasını da okumak gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxmania -- 21 Mayıs 2017; 22:44:27 >
  • Off nişimiya'ya aşık oldum bu arada bende işitme ve konuşma engelliler ile içli dışlıyım çünkü işitme ve konuşma engelli bir kardeşe sahibim

• Seriyi genel anlamda beğendin mi yorum yapman gerekirse

Ayrıca işitme engelli bi arkadaşa sahiptim genel anlamda aynı tepkiyi görüyordu

Kardeşinle anlaşma konusunda sorun oluyor mu üzüldüm bu arada,umarım hayata neşe dolu bakıyodur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 21 Mayıs 2017; 16:43:30 >
  • Manga eksiksiz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Seriyi genel anlamda beğendin mi yorum yapman gerekirse

Ayrıca işitme engelli bi arkadaşa sahiptim genel anlamda aynı tepkiyi görüyordu

Kardeşinle anlaşma konusunda sorun oluyor mu üzüldüm bu arada,umarım hayata neşe dolu bakıyodur

30 dakika kaldı bitmesine bitsin bu yorumu güncellerim

Ekleme:Evet film bitti genel anlamda ben beğendim çok göze batan bir nokta yoktu sadece bazı sahne geçişlerinde ve flashbacklerde hızlı geçişler oldu ve anlamakta güçlük çektim onun haricinde ben nişimiya'nın hikayesine biraz daha yoğunlaşılmasını isterdim bu kadar sevimli ve sempatik bir karakterin üzerine biraz daha düşülmeliydi bence dediğim gibi çok göze batan sahneler yoktu kendi kanımca ben beğendim bu arada böyle anime veya film tavsiyeleriniz varsa duymak isterim bi tık uzağınızdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 21 Mayıs 2017; 18:15:5 >

• Ben animeleri ingilizce altyazılı izliyorum bunu da ilk çıktığı gibi nete düşen versiyonunu izlemiştim baya kötüydü altyazı aceleye gelmiş dikkat etmemişler fazla valla iki gün daha bekleseydim düzgün versiyonu izleyebilirdim ama filmin çıktığı günden beri bekliyordum daha fazla dayanamadım
  • Yeni izleyebildim, açıkçası beğendim.
    Bilmiyorum benim gibi beğenen var mıdır ama, son 1 dk (Ishida nın kulaklarını açmaya başladığı sahne) özellikle çok çok iyiydi

Ama bir şeyler eksik ya da hızlı geçiliyormuş gibi hissettirmedi de değil
    Çok fazla olay vardı ve hepsinin 2 saate sıkıştırılmasından kaynaklı böyle hissettirdi diye düşünüyorum bana

Genel olarak beğendim dediğim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 24 Mayıs 2017; 18:7:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya ilk başta romantizm sanarak başladım büyük ihtimalle bu denli sevilmesinin nedeni pişmanlıklar üzerine gidilmesiydi

Duyguları çok güzel aktardı bence dediğin gibi eksi verilecek bi yön varsa 2 saat yetmedi :(

Bu sahne çok hoşuma gitmişti ayrıca ''baka''

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Romantizm yok bu animede bana kalırsa, insanları yanlış yönlendirmesinler

Haftasonu muhtemelen tekrar izleyeceğim sakin bir kafayla, bazı kısımlar da tam anlamadığım yerler var onlara tekrardan bakacağım (
    Ishida nın annesi Nishimiya nın annesine parayı götürdükten sonra olanlar misal? Ne oldu orada öyle?)

Hotaru no haka yı tavsiye edeyim ben de size Benim çok sevdiğim bir yapım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• göze göz adalet anlayışı gerçekleştiriliyor. para bazı olayları telafi etmeye yetmiyor. spoiler yazmadan bu kadar açıklama yapabildim :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.