Şimdi Ara

Kodespa Hosting Kurban Bayramı Kampanyası ÜCRETSİZ HOSTİNG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kodespa Hosting Kurban Bayramı Kampanyası ÜCRETSİZ HOSTİNG

Kodespa Hosting Kurban Bayramı Kampanyası ÜCRETSİZ HOSTİNG

Merhabalar,

Kodespa Hosting olarak Tüm Donanım Haber ailesinin Gelecek Kurban bayramını önceden kutlamak istiyoruz.
    Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
    Kurban Bayramı bitene kadar Kodespa Hosting üzerinde Silver ve Gold paketlerinde Ücretsiz Hosting kampanyasından yararlanabilirsiniz.

ARKADAŞLAR KAMPANYAYA AŞIRI KATILIM NEDENİYLE ERKEN SONLANDIRMAK ZORUNDA KALDIK BU KADAR KATILIM BİZDE BEKLEMİYORDUK ANCAK MALESEF ERKEN BİTİRMEK ZORUNDA KALDIK.

Kodespa.net sosyal medyadan takip ederek bu tür promosyonlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Herkese iyi Bayramlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kodespa -- 29 Ağustos 2017; 22:1:4 >

• Öncelikle tüm kodespa.net çalışanlarının bayramını kutlarım.
    kodespa ile yeni tanışacaklara verdiğiniz kampanya gayet güzel hemde benim gibi farklı bir blog sitesi açmayı düşünenler için gayet iyi bir teklif. Sizden daha önceden 150 TL lik bir paket almıştım(300 TL'lik pakete 150 lira verdim, buda bütçem ve benim için bayağı iyi oldu). Hemen yeni bir üyelik açıp bu kampanyadan faydalanmak istiyorum. Beleşçilik yapıyorum gibi ama ne de olsa çok erdal bakkal izleyen bir insanım bu konudaki zaafımı makul görün .
  • Dilerseniz Sponsor olarak yeni bir paket sunabiliriz ancak bu paketi malesef sadece yeni kullanıcılar kullanabilir :)
    @embassy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kodespa -- 28 Ağustos 2017; 10:28:59 >
  • kodespa kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim. Dediğim gibi kampanya gayet güzel, sponsor derken nasıl bir hizmet sunabilirsiniz merak ettim doğrusu.
  • "Ramazan Kampanyası" Güzel kampanya keşke Windows olsaydı
  • Malesef sadece Linux Hostig paketlerinde geçerlidir :)
  • Mesajım bulunsun bu arada Vunov müşterileriniz ne oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ashauto A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Vunov.com Müşterileri Kodespa.net üzerinden işlemlerine sorunsuz devam ediyor.
  • «Kurban» Kampanyası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknoyardimci kullanıcısına yanıt
    Dikkatiniz ve bildiriniz için Teşekkürler :)
  • kodespa kullanıcısına yanıt
  • KAMPANYA BİTMİŞTİR ARKADAŞLAR.
    KATILIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
  • Evet kesinlikle olacak :) Sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kodespa -- 10 Haziran 2018; 19:54:21 >
  • Müşterilerine bilgi vermeden, taşıma işlemlerine yardım dahi etmeden terkedip giden firma. kaç gündür mail internet sitesi ve erişim problemleri yaşadım.

Hakkımı ve hakkımızı helal etmiyorum, kaçırdığımız her mail ve iş fırsatının günahı da boynunuza.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.