Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.731
Cevap
80
Favori
567.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliiii ekibi topla savunmaya geçiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: cutanis

Aliiii ekibi topla savunmaya geçiyoruz

Abi ekip her daim hazır ama R6 oynuyoz ondan buna zaman kalmiyorki inan ben daha güncellemeyi bile indiremedim. Farklı tarzlar ama R6 daki gercekcilikten sonra bu çok yavan kalıyor

• Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Squatına girer kafanda c4 patlatırım görürsün gerçekçiliği Yapmadığım şey değil biliyorsun Gevur seddülbahire gelmiş, kuşan ekipmanı çık meydana çabuk

• quote:

Orijinalden alıntı: cutanis

Squatına girer kafanda c4 patlatırım görürsün gerçekçiliği Yapmadığım şey değil biliyorsun Gevur seddülbahire gelmiş, kuşan ekipmanı çık meydana çabuk

Valla daha güncelleme inmedi, bugünde indirmeye niyetim yok çünkü Upload yapacağım Nasip olursa yarın gece indiririm, Perşembe - Cuma bi bakarız, baktık olmadı ya fifa ya r6

• 2-3 haftadır girmiyodum oyuna. Geliboludan sonra bakam dedim bi. Oyunda autoaim mi kaldırmışlar azaltmışlar mı benim refleksler mi azalmış. Hedef düşmanın üzerine gitmiyo sanki hiç. Keklik gibi ölüyom. Namluyu kaldırıyom ama hiç yardım yok gibi. Sizde durum ne?

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Dediğin yarı oto silahlarda yani hekimde bende yaşıyorum var bişi ama çözemedim yoksa destek sınıfı aynı geldi bana bar fırtına durdurulamıyore

• Tam olarak bahsettiğimde aslında hekim sınıfı. Görev silahını açam diye her zaman kullandığım silahı tamamen manuel kullandım desem yeridir.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    alpererez kullanıcısına yanıt
    Bişey bulursam yazarım ama Alper ana konuda bişeyler duydu sanırım alalım sahneye

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Bişey bulursam yazarım ama Alper ana konuda bişeyler duydu sanırım alalım sahneye

valla bende auto-aim kapalı olduğundan birşey farketmedim, sadece sensivity düşmüş gibi geldi.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Yarı oto silahlara söylemeden ayarlarını bozdular o zaman

• Herhangi bir ayarla oynadıklarını yazmamışlar ama yarı otomatiklerde biraz sıkıntı var.
  • compasst kullanıcısına yanıt
    Ahmet abi kesin var yeni silahlı yatay olarak sağa sola çevirirken belli ediyor yada silah bozuk

• Ben kendi sayfasından bide formdan baktım açıklama yapmamışlar yakında işin kokusu çıkar ama bende uzun zamandır oynamıyordum dün oynadım biraz garip geldi banada bekleyip görelim.
  • şimdi bf foruma baktım da orada da yazmışlar auto-aim e nerf gelmiş diye. bence zaten nerf gelmeli, hele dürbünsüz ve karabina silahlarında auto-aim abartı derecesindeyi. eski bflerde sniper sınıfında neredeyse auto-aim yok gibiydi, en azından sniper sınıfını bu şekilde ayarlamaları gerekir bence.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Hocam kim neden oynasın o zaman dürbünsüzle oto aimde olmazsa heleki dualshock ile, diye düşünüyorum.k/m oynayanı etkilemez pek ama ds oynayanı vurur. Snipercılar aim alamadıkları için dahada pusmaya başlarlar, dürbünlüyü alarak aksiyona girmezler sanki. Nerf olmasa iyiydi kanımca ya sağlık olsun, bunada alışırız.
    Bu arada sniper sınıfı ile oynamadım güncellemeden sonra.oradaki durumu tecrübe etmedim. Sadece hekim sınıfı takıldım. Baya baya nerf var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 16 Aralık 2017; 21:37:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Hocam kim neden oynasın o zaman dürbünsüzle oto aimde olmazsa heleki dualshock ile, diye düşünüyorum.k/m oynayanı etkilemez pek ama ds oynayanı vurur. Snipercılar aim alamadıkları için dahada pusmaya başlarlar, dürbünlüyü alarak aksiyona girmezler sanki. Nerf olmasa iyiydi kanımca ya sağlık olsun, bunada alışırız.
    Bu arada sniper sınıfı ile oynamadım güncellemeden sonra.oradaki durumu tecrübe etmedim. Sadece hekim sınıfı takıldım. Baya baya nerf var.

eski bflerde sniper silahlarında neredeyse hiç auto-aim yoktu, şimdi daha anca ayarlıyolar bf1de. dürbünsüz sniper silahlarında aşırı auto-aim olduğundan, tek mermide adam alma şansın olduğundan ve etkili menzili çok yüksek olduğundan diğer sınıf oyuncularına büyük adaletsizlik oluyodu. benim fikrim şu şekilde oynamanın hiçbir mantığı yok

• Kodamanlar BF1 PS4 server down mu? Bir türlü bulamadim server arama bölümünde.
  • Oyunu alacaktım konu yorumlarında online oyuncu var mı soruları sorulunca kafamda soru işaretleri oluştu ?
    Yeni battlefield oyunu ne zaman çıkacak acaba boşuna para vermesem mi ?
  • bu aralar tekrar bf1 oynayan sayısı arttı gibi server ı tekrar aktif hale getirsek katılım olur mu acaba üstünlük oyanayacak kadar oyuncu olsun yeter :)
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.