Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.731
Cevap
80
Favori
567.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 36

quote:

Orijinalden alıntı: EliteMaka

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Benden daha fosili yoktur herhalde

Fosil den kastınız yaş ise..Kodaman lar serverı herkese açık tır ama topluluk üyeliği için ilk şartımız 30 yaş ve üstü olmak..Yani rahat olun epey bir fosil var biz de

Yas 30 u aldi basini gitti 40 a geliyoruz da forumda da en yasli gruplardayiz 2001 den beri burdayuz:)

Üyelerimiz 40 yakın ve geçkin 💪

Aksam oradayim Liege34 ismim

Yaş olarak da baş olarak da tecrübeliyiz..Bir çoğumuz evli,iş GÜÇ sahibi insanlar rahat ol biz de ergen muhabbeti dönmez

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EliteMaka

quote:

quote:

quote:

Fosil den kastınız yaş ise..Kodaman lar serverı herkese açık tır ama topluluk üyeliği için ilk şartımız 30 yaş ve üstü olmak..Yani rahat olun epey bir fosil var biz de

Yas 30 u aldi basini gitti 40 a geliyoruz da forumda da en yasli gruplardayiz 2001 den beri burdayuz:)

Üyelerimiz 40 yakın ve geçkin 💪

Aksam oradayim Liege34 ismim

Yaş olarak da baş olarak da tecrübeliyiz..Bir çoğumuz evli,iş GÜÇ sahibi insanlar rahat ol biz de ergen muhabbeti dönmez

Tamamdir aksam ordayim. Monsieur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kodamanlar grubunda yakında emeklilik muhabbetleri dönmeye başlar. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ua_hector -- 14 Mart 2017; 14:51:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

Kodamanlar grubunda yakında emeklilik muhabbetleri dönmeye başlar. :D

eh:)) 7 yıllık emekli var burada beklerim
  • quote:

Fosil in babası var bizde, Sungur dayı var, Yüksel abi var.Varoglu var..

Bizde olan en önemli şey saygı sevgi ortamı, Chatdeki samimi ortam. En genç benim mesela, ben şuraya basalım buraya basalım diyorum saygı duyuyor herkes bu küçük sallamayalim iplemeyelim filan diyen olmadı, olmazda..

Şu chat olayının 8 kişi ile kısıtlı olması sıkıntı bazen 10-12 kişi oluyoruz ama sadece 8 kişi chatten olunca diğer arkadaşlar dışarıda kalıyor..

• ua_hector kullanıcısına yanıt
    6200 günü geçtik ama bu yaş muhabbeti vurdu :) şansımıza.

Sağlık olsun vakti fetih de geçiricez artık.
  • quote:

Kodamanlar grubunda yakında emeklilik muhabbetleri dönmeye başlar. :D

Bi de torunlar oldu mu
  • Daha var emeklilik işlerine.İlaçlarınızı zamanında alın stresten uzak durun.Birde şerif abi gibi çöl haritalarında sıcak kumlara yatın. İyi geliyormuş. sm=ok.gif]
  • quote:

Daha var emeklilik işlerine.İlaçlarınızı zamanında alın stresten uzak durun.Birde şerif abi gibi çöl haritalarında sıcak kumlara yatın. İyi geliyormuş. sm=ok.gif]

Ben çölü arka da bıraktım..Biliyosun artık premium takılıcam Fransa toprakların da

Beklerim.
  • arada nostalji yaparız abi :D
  • Ben geç mi kaldım acaba gözler iyice gitti benim yeni gördüm kodaman gurubunu beni de ekleyin dostlar yaş 43 nick: sew-an

• Akşam yeni haritalar olacak değil mi ?

• LazBoard L kullanıcısına yanıt
    Evet. Yeni haritalar oynanacak
  • LazBoard L kullanıcısına yanıt
    Eğer oyunda bir sıkıntı olmazsa yeni haritalar olacak. İlk harita eskilerden olur toplanmamız için. diğer haritaları yenilerden ekleriz servera.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Akşam yeni haritalar olacak değil mi ?

İndirme biter bitmez olacak..Premium serverız bu akşam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevaniko

Ben geç mi kaldım acaba gözler iyice gitti benim yeni gördüm kodaman gurubunu beni de ekleyin dostlar yaş 43 nick: sew-an

Üstad biz kimseyi eklemiyoruz..Lütfen ilk mesajı okuyun orda yapılması gereken yazıyor..Ora da yazılanı Uygularsanız ve uygunsanız aramıza alırız

Topluluğumuzun kuralları vardır.KODAMANLAR TR ise serverımız dır ve Giriş herkese açıktır.
  • Abilerim premium pass almadimda ben simdi server a giremicekmiyim ben o zmn ?

• torres71 kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Yeni haritalara erişiminiz yoksa oyun sizi yeni haritaların oynandığı serverlara almaz.
  • Tesekkurler cevap icn abi bundan sonra hepmi yeni serverlarda oynanacak bu geceye ozelmi sadece ?

• torres71 kullanıcısına yanıt
    Bir süre yeni haritalar oynanır ancak ilerisi için birşey söyleyemem. Yeni haritaların beğenilip beğenilmemesi ve oyuncuların taleplerine göre tekrar düzenleme yapılabilir.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.