Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4);BFV KODAMANLAR TR ÖZEL SERVER NO:19535 HER AKŞAM SAAT 22.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
21.191
Cevap
97
Favori
499.852
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Gruplar / Topluluklar / Turnuvalar >> KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4);BFV KODAMANLAR TR ÖZEL SERVER NO:19535 HER AKŞAM SAAT 22.00
Giriş
    3926 Mesaj

vayy güzel video olmuş dağıtmışsın ortalıgı tebrikler. bu serverdaki en iyi bi kaç oyuncudan birisin valla.

ben de klavye mouse almak istiyorum hangisini kullanıyorsun ?
    |
    |
    viera1905_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: FCBoyalca (FİFA20)
    thebogdanovic (NBA2k20)
  • Yarbay
    4474 Mesaj

:) ne diyeyim simdi bunun uzerine
    |
    |
    ReiSeM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN : kenshiRounin | LIVE : Buyukbaba
    Cömertlikte akarsu gibi ol. Şefkatte güneş gibi ol. Kusur örtmekte gece gibi ol. Öfkede ölü gibi ol. Tevazuda toprak gibi ol. Müsamahada deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
  • Yüzbaşı
    348 Mesaj
    Dün akşam ki oyunlar için herkesin eline sağlık. Hepsi birbirinden zevkli ve heyecanlı geçti. Bir kusurumuz olduysa affola :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    186 Mesaj

Emre abi onceligin monitor olsun eger yoksa

|
    |
  • Yüzbaşı
    463 Mesaj

R6 dışında kullanmıyorum R6 apex var kullanışlı ama daha hiç diyer oyunlarda denemedim
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: AlicanCLK

Dün akşam ki oyunlar için herkesin eline sağlık. Hepsi birbirinden zevkli ve heyecanlı geçti. Bir kusurumuz olduysa affola :)
    alican dun mangadan cikmak zorunda kaldik, kusura bakma. chatte 8 kisiydik 2 manga yapmak zorundaydik, chatin her zaman onceligi vardir. chate gel her zaman bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 23 Aralık 2018; 14:35:25 >
    |
    |
    Bahsedilenler: AlicanCLK
  • Yüzbaşı
    829 Mesaj

Hocam kol ile böyle bir aimin varsa R6 da neden xim kullanıyorsun ki ? Bana bf de klavye mouse kullanıyorsun gibi geldi kusura bakma yanılıyor olabilirim. Ama geriye dönüşlerde falan iki yada üç kerede dönüyorsun sanki dpi yetmiyor gibi. Eskiden counter oynarken düşük dpi düşün sensitivty oynarken iki üç kere hareket ettirmek zorunda kalırdık geri dönerken. Oyun ayarlarında ivmelenme var kol ile dönerken tek seferde dönüyor.Videonu izlerken bir kaç yerde bana öyle geldi. Dediğim gibi sadece bana öyle gelmiş olabilir yanıyorsam kusura bakma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN: AIchera
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    Arkadaşlar iyi günler bf1 oynuyordum bu yeni oyunu fiyatından dolayı alamadım şuan sanırım indirimde ve ben mesajları okuyunca acayip canım çekti benim sorum şu manga lafını çok duyuyorum ben tek oyuncuyum illa bir manga halinde mi kayıt olmak gerek ?

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 23 Aralık 2018; 21:23:31 >
    |
    |

Cömertlikte akarsu gibi ol. Şefkatte güneş gibi ol. Kusur örtmekte gece gibi ol. Öfkede ölü gibi ol. Tevazuda toprak gibi ol. Müsamahada deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
  • Yarbay
    3736 Mesaj

hocam hos geldiniz. buradaki tum oyuncular bireysel olarak gelip, kaynasti ve beraber oynuyor. isterseniz bireysel de oynayabilirsiniz fakat oyunun zevki manga ile beraber hareket edince cikiyor. ilk sayfadaki arkadaslari psn'den ekleyin. dalin bir chate selam verin, gerisi gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fenerlico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

.

Katılıyorum şahin abi şimdi bende izleyebildim videoyu da valla böyle bir eğim şekli yok biz boşuna oynuyoruz bu oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmali -- 23 Aralık 2018; 15:8:10 >

|
    |

Anladım zaten sıkıntı yok Müsait olduğum zamanlar chata gelirim

|
    |
    S R T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3736 Mesaj

sahin abi gorusune saygi duyuyorum. hepimiz kendi capimizda oynayamaya calisiyoruz. fakat herkes esit sartlarda yarismiyor. kimisi monitorde oynar. kimisi k&m ile oynar. kimi pro kolla oynar. kimisinin pingi iyidir. bence en onemli etken. aslina baktiginda dunya da pek adaletli bir yer degil. bu kadar kalabalik grubu esit sartlarda yaristirmak imkansiz. benim icin edebi ile oynadiktan sonra ne ile oynarsa oynasin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Buyukbaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dostlar kimse kusura bakmasın belki biraz açık olacak amma bana göre her kim mouse klavye ile oynuyorsa benim gözümde ezik psikolojiye sahiptir.Pc’de emsalleri o klavye mouse’cu arkadaşlarımızı zamanında çok üzdükleri için ne yazık ki ps’da ellerine klavye mouse alarak kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar başka bir açıklaması yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmali -- 23 Aralık 2018; 15:25:41 >
    |
    |

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 23 Aralık 2018; 21:24:15 >
    |
    |
    S R T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2034 Mesaj
    PlayStationda KM kullanmak rekabete aykırı diye düşünüyorum. Ama kullanana da lafım yok çünkü serbest. Sony nin tedbir alması lazım ki belki de işlerine gelmiyordur. Klavye mouse üreticileriyle anlaşma yapmıştır belki bilemeyiz. Sırf Pc de hile vb çok fazla olduğu için PS4 aldım ve gamepad ile Bf1 i ilk oynamaya çalıştığım zamanlar oyundan soğumuştum resmen. Ama sabırla alışmaya çalıştım.

Sonuç olarak Km kullananlara karışamamakla birlikte kullanılmasının etik olmadığını düşünüyorum.

Psn:PratikAdam, Kolbozuk-
  • Teğmen
    186 Mesaj
    Viearanın attıgı video mouse zaten :)

|
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj

Tum hassasiyetler fullde abi buna alışın derim :) ilk 2 dk dünki guzel geceden herkesin eline sağlık
  • Yarbay
    4474 Mesaj
    O kadar atip tuttun, sen de kill aliyorsun sen de km sin diyecek olan varsa bu da benim nacizane videom. Karar sizlere kalmis. :)

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.