Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi nerde bf3-bf4 -bf1 bunlarında betasını oynadım ama bukadar saçma bir sistem yoktu üstüne medic bitmiş resmen oyun full pusu ve sniper olmuş bide üstüne gurup 4 lü oda gerçeği çalışır durumda değil :D bu sefer gerçekten oyun çok kötü beyenmedim ama oyun çıktığında bf1 tadını geri versinler oyuna 500 tl yapsınlar yine alırım gerçekten ben bukadar kötü bir oyun beklemezdim
  • reeguu R kullanıcısına yanıt
    Abi a-b-c bölgelerinde 2 tane kutu koymuşlar oradan gidip alacan yada yerden toplayacan mermi çok gereksiz bir sistem getirmişler akşam denersiniz ama bu sene bf çöp bu sistemle çıkarsa
  • S R T kullanıcısına yanıt
    Ya kill almak çok kolay oyunu ilk girdiğimde 45-12 yaptım ama Can-mermi sorunu yüzünden çok ölüyorum sanki 2. Dünya savaşı fakir geçmiş mermi kıtlığı var hissi verdi 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • viera1905_35 V kullanıcısına yanıt
    Emrah daha oynamadım bir bakayım bende yorumumu yaparım başka arkadaşlarda sorunlu yazmış sıkıntı büyük demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

Ya kill almak çok kolay oyunu ilk girdiğimde 45-12 yaptım ama Can-mermi sorunu yüzünden çok ölüyorum sanki 2. Dünya savaşı fakir geçmiş mermi kıtlığı var hissi verdi 😂

Klavye mouse aldın almadan da böyle vuruyordun ölü yatırım olmuş buda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun bf1 e göre yavaş, renkler çok açık pastel gibi sesler güzel özellikle uçak. Savaş atmosferi bf1 e göre düşük. Spot olmadığı için saklanıyor herkes.

Beta için puanım 65/100

• Amiens şehir savaşı ise rotterdam gülle savaşıdır

• quote:

Beyler bence kimse heveslenmesin oyun sistem çok değişmiş mermi yetmiyor sonra çöpçülük yapmaya başlıyorsunuz yerlerden mermi toplama işi ve sağlık yenilenmiyor sağlık kutularını toplamanız gerekiyor ve son olarak gurupça oyuna giremiyorsunuz oyun siyah ekranda kalıyor sürekli açıkçası oyun bu sefer 5 para etmez ben iade edecem gibi
    Squad olarak girdik biz..

Başta bana da garip geldi ama oynadıkça alıştım ve sevdim.

Tanklar bf1 den sonra çok garip geldi.
    ama
    Bana göre en büyük eksik spotlama sistemi.
    ses ve grafikler süper.
    Bence oyun henüz yarım ve Beta bunun için var.
    Belirlenen eksiklerin düzeltileceğini düşünüyorum.
  • Girmeden tefrika bir millete düşman giremez toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez. Kodamanlar geliyor

• G5N9U8 kullanıcısına yanıt
    kolla bukadar alamazdım abi imkanı yok :D diğer bflere göre silahlar çok tepiyor
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    birazdan yine denerim Squad giremeyi abi oyunu tam çıksın düzelmişse tekrar alırım oyunu
  • İlk günden kısa bir değerlendirme yazısı yazalım;
    Tabii ilk başta değerlendirirken bu oyunun beta versiyonu olduğunu unutmamak lazım. BF1 bile 2 senede ancak onlarca güncelleme geldikten sonra şuanki halini almış olduğunu herkes farkındadır. (Hala bile bazı sorunlar devam ediyor :)

Evet oyuna gelecek olursak; 1-2 saat manga olarak her iki haritayı da oynadık.
    İlk dikkat çeken; manga sisteminin değişmesi. R1 e basıp kendi arkadaş listende manga oluşturuyorsun. Artık mangadaki kişi sayısı 4 (Ana oyunda değişir mi bilemem)

Oyundaki renk paleti YouTube'ta ilk tanıtım trailerında herkesin eleştirdiği gibi biraz pastel tonlarda. Açıkçası bu biraz 2. Dünya Savaşı havasını azaltıyor gibi. BF1 gibi kasvetli daha mat renkler yok.

Özellikle şehirde geçen haritada savaş ortamını çok fazla hissedemedim.
    Harita büyük olduğundan, oyuncuların fazla yayılmasına ek olarak, bir de binaların içine girildiği için çatışma ortamı oluşmuyor diye düşünüyorum.

Herkes mermi sıkıntısından bahsetmiş. Bence iyi olmuş. Zaten öldürdüğünüz kişi üzerinden de mermi alınabiliyor. Ayrıca istasyonlar var. Manganıza da bir destek alırsanız, sıkıntı yaşamazsınız ;)

Spotlama hiç yok değil, kısmı oluyor ve haritada gözüküyor. Gerçekçilik açısından güzel ama alışkın olanlar için bir süre sıkıntı olabilir.

Çok fazla silah seçeneği yok. Silahların değerlendirmesini oyun çıkınca yapmak daha mantıklı. Fakat ateş gücü günümüze yakın. Tam sürümde silah modifiyeleri de olacak diye biliyorum (BF4 teki gibi)

Çok sevdiğim özelliklerden biri; taaruz oynuyorsunuz diyelim, medic in size attığı paketi taşıyabiliyorsunuz. Vurulma esnasında medic e gerek kalmadan canınızı dolduruyorsunuz. (Taaruz olarak yaralanan arkadaşınızı hayata da döndürebiliyorsunuz, medic olmak şart değil)

7 gün daha beta açık olacak. Her oynanışta farklı hisler oluyor. Beta sonunda tekrar bi
    değerlendiririz. Eleştirmek için acele etmeyin. Bence yine vazgeçilmez olacak. ;)

Herkese keyifli oyunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ttk sureleri dusmus daha az mermi atarak kill alabiliyoruz. bu oyunda bireysel olarak oynamak zor. grup seklinde koordineli bir sekilde oynamak lazim. 2-3 saat oynadim herkes temkinli oynuyor. saga sola pusan cok var. her dogdugumda direk mermi ikmali yapmak oyun zevkini baltaliyor. vurdugumuz adamdan da az bir mermi ikmali yapiyor. ben genellikle medic sinifi oynadim. medic'in kendine can basmasi icin ust yon tusuna basili tutmak zor oluyor, eski sistemde daha guzeldi. medic-assault sinifinin silahlarinin yer degistirmesini begenmedim. en begendigim silah stg44 oldu, tekli modu sahane

ekleme: oynadiginiz silahin level'ini artirdiginizda specializations'dan silaha ek ozellikler geliyor. tepmesi daha az oluyor. mermi hizi artiyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 4 Eylül 2018; 22:52:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

İlk günden kısa bir değerlendirme yazısı yazalım;
    Tabii ilk başta değerlendirirken bu oyunun beta versiyonu olduğunu unutmamak lazım. BF1 bile 2 senede ancak onlarca güncelleme geldikten sonra şuanki halini almış olduğunu herkes farkındadır. (Hala bile bazı sorunlar devam ediyor :)

Evet oyuna gelecek olursak; 1-2 saat manga olarak her iki haritayı da oynadık.
    İlk dikkat çeken; manga sisteminin değişmesi. R1 e basıp kendi arkadaş listende manga oluşturuyorsun. Artık mangadaki kişi sayısı 4 (Ana oyunda değişir mi bilemem)

Oyundaki renk paleti YouTube'ta ilk tanıtım trailerında herkesin eleştirdiği gibi biraz pastel tonlarda. Açıkçası bu biraz 2. Dünya Savaşı havasını azaltıyor gibi. BF1 gibi kasvetli daha mat renkler yok.

Özellikle şehirde geçen haritada savaş ortamını çok fazla hissedemedim.
    Harita büyük olduğundan, oyuncuların fazla yayılmasına ek olarak, bir de binaların içine girildiği için çatışma ortamı oluşmuyor diye düşünüyorum.

Herkes mermi sıkıntısından bahsetmiş. Bence iyi olmuş. Zaten öldürdüğünüz kişi üzerinden de mermi alınabiliyor. Ayrıca istasyonlar var. Manganıza da bir destek alırsanız, sıkıntı yaşamazsınız ;)

Spotlama hiç yok değil, kısmı oluyor ve haritada gözüküyor. Gerçekçilik açısından güzel ama alışkın olanlar için bir süre sıkıntı olabilir.

Çok fazla silah seçeneği yok. Silahların değerlendirmesini oyun çıkınca yapmak daha mantıklı. Fakat ateş gücü günümüze yakın. Tam sürümde silah modifiyeleri de olacak diye biliyorum (BF4 teki gibi)

Çok sevdiğim özelliklerden biri; taaruz oynuyorsunuz diyelim, medic in size attığı paketi taşıyabiliyorsunuz. Vurulma esnasında medic e gerek kalmadan canınızı dolduruyorsunuz. (Taaruz olarak yaralanan arkadaşınızı hayata da döndürebiliyorsunuz, medic olmak şart değil)

7 gün daha beta açık olacak. Her oynanışta farklı hisler oluyor. Beta sonunda tekrar bi
    değerlendiririz. Eleştirmek için acele etmeyin. Bence yine vazgeçilmez olacak. ;)

Herkese keyifli oyunlar
    farklı sınıfta iken (medic değilken) aldığımız medic paketlerini nasıl kullanabiliyoruz? basmadığım tuş kalmadı bu arada yanlışlıkla silahı tek atış moduna getirirseniz tuşuna basılı tutarak düzeltebiliyosunuz. bunu da baya aradım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 5 Eylül 2018; 0:17:12 >

• alpererez kullanıcısına yanıt
    Üst ok tuşuna basılı tutuyorsunuz hocam, assult iken sol tuşa basılı tutarsanız da kendinize mermi sağlamış oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruezberq -- 5 Eylül 2018; 1:55:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

Üst ok tuşuna basılı tutuyorsunuz hocam, assult iken sol tuşa basılı tutarsanız da kendinize mermi sağlamış oluyorsunuz.
    eyvallah çok teşekkürler, bakalım akşam bi daha bi deneyeyim
  • Günaydın kodamanlar. Biz bf1 e alışık olanlar için oyun ilk bakışta garip geliyor ama oynadıkça oyuna alışıyoruz. Oyun tam olarak manga üzerine kurulu. Ekip çok önemli. Bireysel oynamayı düşünenler büyük hayal kırıklığına uğrayacak gibi. Spotlama işi sıkıntı. Koca haritada senin görüp spotladığın adamı manganında görmesi lazım. Renkler biraz abartı gibi. Bunlar asıl oyun çıkana kadar düzeltilecek şeyler.

• Oyunu satın alamayanlar betayı yarın indirebilecek mi ?

• quote:

kolla bukadar alamazdım abi imkanı yok :D diğer bflere göre silahlar çok tepiyor
    silahlar daha az teper diye bekliyordum bf5 te zaten gıcık oluyorum bu tepme işine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi be38 -- 5 Eylül 2018; 11:20:4 >
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    6 sında beta herkeze bedeva.indirebilirsin.bugunden de indirmeyi dene bence
  • 
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.