Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi anda serverde herkes kayboldu bi baktık sadece bizim manga bir de bi kaç kişi kalmıs, topluca göç olmus :) öyle durumlarda bi ses edin de biz de gelelim dostlar :)

bu arada su özel serverlar için ea ya da dice her neyse iletişim kurup tatminkar cevap almayı deneyeceğim. yüksel yerlerdeki alçak dostlarımı kullanmayı düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: compasst

Dayanamadın sende biz alıştık aim kontrol kullanan arkadaşlara sanada alışırız serhat
    beğenmezsem satarım abi alıcısı baya varmış bileydim toplaşır toplu alırdık indirim yaparlardı bize
  • sen de karar ver toptancıdan mı aldın patlangaçtan mı?
  • S R T kullanıcısına yanıt
    benim dsye alışmak 2 yılımı aldı şimdi km ile adam degil kuş vuramam ama iyiki ds'ye alışmışım
    adam vurmak daha zevkli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

bi anda serverde herkes kayboldu bi baktık sadece bizim manga bir de bi kaç kişi kalmıs, topluca göç olmus :) öyle durumlarda bi ses edin de biz de gelelim dostlar :)

bu arada su özel serverlar için ea ya da dice her neyse iletişim kurup tatminkar cevap almayı deneyeceğim. yüksel yerlerdeki alçak dostlarımı kullanmayı düşünüyorum :)
    Ben girdiğim de göç başlamıştı..Gökhan da falan telin yok mu..Telefon yazın özelden..

Göç durumunda watsup falan haberleşiriz.
  • Dün gece attığım videoda elemanın kullandığı silahın adını bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelince içinden hıyar çıkmasın

Hayırlı cumalar herkese
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Abi genelde panzerstormda çıkılıyor, ping sorunu ayrı ama harita yüzünden çıkmayın, sonra birleşmek çok zor oluyor. Bir harita sıkarız dişimizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Profil fotoğrafımdaki yüce şahsiyet. Daha iyi dövüşen gelmedi bu alemde

Alıntıları Göster
    Daha iyi dövüşen gelmedi mi ?

• Alışırsan güzel işler yaparsın bir broken machine olursun artık her ne kadar onun sade ds4 kullandığını düşünenler olsada...
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Videonun başındaki silah-Sturmgewehr 1-5
    Ortalarındaki kullandığı StG 44
    Dürbünlü olarak kullandığı M1A1 Karabina

😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    yok abi de almak farz oldu :) gerçi luffy geçerken hep bi davet atardı bu sefer unutmus mouse hayali kurmaktan :)

ya da oyunda olmayabilir emin değilim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

V1 rocket ile UÇAK vurdum sanırım :D
    Video isteriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Güzel haberini bekliyoruz başkan. Tez gel.

• Rotterdam haritasında bütün forum bir taraftaydı yaklaşık 17 kişi falandı. Bizim manga karşıdaydı. 3-4 kişi. Böyle olunca üstümüzden geçtiniz. Oyunda takım değiştirme olmadığı için dengeleme büyük sıkıntı. Sıradaki harita da zevksiz olacağı için başka servera geçtik beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HydrFoxx

Videonun başındaki silah-Sturmgewehr 1-5
    Ortalarındaki kullandığı StG 44
    Dürbünlü olarak kullandığı M1A1 Karabina

😂
    Teşekkürler alla alla ilk asault silahımıymış adammı iyi vuruyo o silah o kadar iyimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Abi genelde panzerstormda çıkılıyor, ping sorunu ayrı ama harita yüzünden çıkmayın, sonra birleşmek çok zor oluyor. Bir harita sıkarız dişimizi.
    Harita konusuna katılıyorum. Birde saat 22 sıralarından ilk girenler panzer haritasına girerse iyi olur. Gece boyu ekip kalabalıkken denk gelmeyiz şu dandik haritaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

abi Alper tanır arkadaşları bahsediyodu
    bfv almadı sanırım, onlardan bi c-tranger aktif. ama o da satın aldım hala indirmedim diyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: reeguu

sen de karar ver toptancıdan mı aldın patlangaçtan mı?
    patlangaçtan aldım da , hani bileydim talebi topluca 0 kondisyonda alır indirim yaptırırdık Kemal abi
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Silah iyi 😂 m1a1 de özelleştirmelerini tamamlarsan şahinden ferrariye binmiş gibi oluyon 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.