Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (1017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Sizinde elinize sağlık , ben bayadır oynamıyordum elimin ayarı kaçmış iyi oldu oynamamız özlemişim

Alıntıları Göster
    Silahlarında ayarı kaçmış fena halde sarla oynamak işkenceye çevirdiler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni mod nasıl olmuş oynayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: be38

yeni mod nasıl olmuş oynayan var mı ?
    Ben beğenmedim harita gereksiz yere büyük neredeyse oyunun sonuna kadar adama rastlamadan koştur koştur silah topla mermi topla son dkda son adama öl. Uçaktan haritaya atlarken mangan ile aynı yere düşme biraz sıkıntılı. Bana denk gelen pompalı ile adama saldırdım ama bıçakla öldüm. Normalden fazla heal yüzünden adam ölmek bilmiyor. Sonra tekrar başa sar eline birşey geçmiyor. Güzel yanları vardır beşkama beni o moda bağlayacak birşey yok. Conqueste devam..

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Ben beğenmedim harita gereksiz yere büyük neredeyse oyunun sonuna kadar adama rastlamadan koştur koştur silah topla mermi topla son dkda son adama öl. Uçaktan haritaya atlarken mangan ile aynı yere düşme biraz sıkıntılı. Bana denk gelen pompalı ile adama saldırdım ama bıçakla öldüm. Normalden fazla heal yüzünden adam ölmek bilmiyor. Sonra tekrar başa sar eline birşey geçmiyor. Güzel yanları vardır beşkama beni o moda bağlayacak birşey yok. Conqueste devam..

Alıntıları Göster

budamı gol değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi be38 -- 26 Mart 2019; 17:42:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: be38

budamı gol değil

Alıntıları Göster
    Dün 10 a yakın maç yaptım kardeşim benim izlenimlerim böyle başkası sever olmuş der ona da saygı duyarım.. Bakalım bayağı güncelleme yer bu oyun ve mod bekleyip görelim..

• Yeni modu biz beğendik. Daha doğrusu acayip eğlenceli oluyor 4 kişi ile. Eğlence kısmını çok beğendik.
    Aydın helikopter videosunu sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Grupları 4er 4er böldü bu mod malesef
    Nerde topluca girilen maçlar, koşualn bayraklar, birbirini yerden kaldıran arkadaşlar hepsi mazi oldu

• Dün akşam araç çağırdık tepeden inerken takıldığı yer
    KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

• İyi oyunlar dilerim herkese,
    Battlefield firestorm için özel whatsapp grubu kurduk katılmak isteyenler özelden numaralarını atabilirler.

• quote:

Grupları 4er 4er böldü bu mod malesef
    Nerde topluca girilen maçlar, koşualn bayraklar, birbirini yerden kaldıran arkadaşlar hepsi mazi oldu
    aynen
  • Arkadaşlar dün fristorm da linç yedim ahlaksızca özelden mesaj atanlar oldu 1 olduk diye küfür ettiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Bizde sık sık birinci oluyoruz ama kimse küfür etmiyor. Garip olmuş biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Bizde sık sık birinci oluyoruz ama kimse küfür etmiyor. Garip olmuş biraz
    Bf v konusunda buradakilere sallayıp, buaraya ağlaması daha bir garip olmuş

• quote:

Bf v konusunda buradakilere sallayıp, buaraya ağlaması daha bir garip olmuş

Alıntıları Göster
    don't feed the troll
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Birinci olunca sövüyorlar mı Alper ? Genelde oyunun bittiğinden haberimiz olmuyor gerçi

• quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Birinci olunca sövüyorlar mı Alper ? Genelde oyunun bittiğinden haberimiz olmuyor gerçi
    buradan kimsenin öyle birşey yapacağını sanmıyorum, birinin troll hesabı da henüz çözemedim. senin şu helikopterli videoyu bekliyorum hala
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Sen söyleyince yüklemeye başladım. Teknik arıza yaşamışım heyecandan pilot yerine helikopter şoförü tabiri kullanmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aichera -- 28 Mart 2019; 19:17:16 >
  • AIchera kullanıcısına yanıt
    Dolmus pilotlari ders alsin bir daha senin karsina cikmasinlar. Not: bu deyim istanbul icin cok da yanlis degildir :)

o ucan tanimsiz tasit icin ha dolmus demissin ha cikilopter, pilotla sofor ayni kapiya cikar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 28 Mart 2019; 19:40:23 >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Az önce yüklerken fark ettim abi. Öyle arada denk geliyor böyle enstantane unutuyorum video almayı. Akşamda Alper hatırlattı video al diye ondan aldım. Sen denemedin mi hala bf firestrome yi ?

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Denemeyi de dusunmuyorum :) seyretmeyi bile can yakici buldum, oynarken ne olur bilmem :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.