Şimdi Ara

Kocaelideki Yaya Geçitleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bildiğiniz gibi kocaelimize 3 adet üst geçit yapıldı. hemde 300 m ye 3 tane olmak üzere. sizce bu kadar lüks olması gerekir miydi?

Kocaelideki Yaya Geçitleri

• Haklısın bu kadar lüks olmamayabilirdi ama köprüye ihtiyaç vardı diğerleri bayağı eskimişti. Ben beğendim
  • lüks düyorsunda başka avrupa şehirlerine bakınca vay be ne kadar estetik ne kadar güzel diyoruz ama.bence şehrin havası değişti.kocaeli güzel bir şehir olma yolunda ilerliyor bence.
  • Bu tür faaliyetlerde ben de geçici ve kısa süreli çözümler yerine kalıcı ve kaliteli ürünler ortaya konulmasını tercih ediyorum.

Bugünden önümüzdeki yirmi ya da otuz her neyse yılın ihtiyacını göz önüne alarak şehir planlaması yapılıyorsa ve de bu şekilde bir geçit gerekiyorsa kısa aralıklarla sık sık yaparak daha fazla masraf edilebileceği bir gerçektir. Bunun göz önüne alınması iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 23 Nisan 2009; 16:23:54 >
  • Çok ağır yürüyen merdivenler ya otobüsü kaçırıyorum hep
  • İyi güzel hoş ama yanlış yerlere yaptılar.Trafik şubenin orda ki çok saçma olmuş.Otobüsten iniyorsun,köprüye çıkıcaksın karşıya geçmek için.Köprüye çıkmadan karşıya geçmeye kalksan 5mt yol yürüceksin ama araba çarpma riski var.Köprüye çıkıp karşya geçsen yol 30 mt. oluyo

Bide halkevnin ordaki kötü oldu.Otobüsten iniyosun,indirği yerden köprünün ayağına gitmen için 100 mt var ve yine yolu uzatmak istemiyorsan yoldan karşıya geçiceksin,yine araba çarpma riski var.Ortada ki en güzeli bence.Oraya gerekliydi zaten.
  • Bence güzel oldu ya.Şimdi yürüyüş yolunu trafiğe kapıyorlar onu merak ediyorum nasıl olacak diye?
  • mavi otobüslerin durakları çok kötü oldu
    kesinlikle bir düzenleme yapılmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4190fth

Bence güzel oldu ya.Şimdi yürüyüş yolunu trafiğe kapıyorlar onu merak ediyorum nasıl olacak diye?

Yürüyüş yolu dediğin yahyakaptanın ordanda geçen yürüyüş yolumu ?
  • çok iyi olur yürüyüş yolunu trafiğe kapatırlarsa. ayrıca ben yapılara çok lüks demiyorum. 300 mt de 3 tane olması abartı bence.
  • kütahya'da yaya üst geçidi war cafeterya yaptılar adamlar bu kadar sorumsuzluk olmaz. geçiyim diyorsun adamlar bişey satalım diye uğraşıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 34birkaN61

quote:

Orjinalden alıntı: 4190fth

Bence güzel oldu ya.Şimdi yürüyüş yolunu trafiğe kapıyorlar onu merak ediyorum nasıl olacak diye?

Yürüyüş yolu dediğin yahyakaptanın ordanda geçen yürüyüş yolumu ?

Yok ya eski migrosun oradan HSBC banka binası var hani hoşgörün o köşeye kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.