Şimdi Ara

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KAZANANLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
3.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam hazırlık eğitimi nerede veriliyor biliyor musunuz?
  • bozukparacorci B kullanıcısına yanıt
    Hazırlık kampüsü körfeze taşındı umuttepede değil.
  • Hukuk kazanan varmi koü de
  • Koü hukuk 2.sınıfım soruları alabilirim
  • du yu sipik izmitçe kesiyon da ince ince :d
  • Ben de koü ehm kazandım 84k . Hazırlık okumayı düşünüyor musunuz?

• yavemmo1 kullanıcısına yanıt

Var hocam .Telegramın arama yerine yazın ,çıkıyor.

• hll.erd H kullanıcısına yanıt
    Hocam hazırlgi öneren pek yok. Bı hafta ingilizce bakacağım olduğu kadar artık. Sınavı geçersem iyi geçirmezsem mecbur okuyacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozukparacorci

Hocam hazırlgi öneren pek yok. Bı hafta ingilizce bakacağım olduğu kadar artık. Sınavı geçersem iyi geçirmezsem mecbur okuyacağız.

Hocam sadece okulla yetinirsek tabiki kötü olur . Ben de aynı şekilde ing çalışıyorum şuan ama geçemem( geçmek istediğim de söylenemez) heralde .

• Hepiniz izmit kekosu olmaya hazırlanın gençler. İntihar etmek istiyorsanız da sakarya spor forması giyip kocaeli sporun maçlarına gidebilirsiniz. Kampüsteki köpeklerle aranızı iyi tutun derim çünkü yüzlerce var
  • Eeee gençler KYK çıktı mı?
    241. Yedeğim ben.
  • Bana çıkmış hocam. Aklımda bir soru var ama KYK interneti ile online derslere nasıl giricez? Benim bölümün çoğu dersi online çünkü
  • Gutsy kullanıcısına yanıt
    Detaylı bilmiyorum hocamda KYK da internette kota var galiba, yanlış biliyor olabilirim. Eğer oyleyse mobil veriye abanmak zorundasiniz
    Ayrıca hangi yurt?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozukparacorci -- 16 Eylül 2021; 13:14:59 >

2018de 170 küsür yedekteydim ilk seferde çıkmıştı

gazi süleyman paşa yurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gutsy -- 16 Eylül 2021; 14:58:54 >
  • Hocam 70. yedeğim 20 eylülde çıkma şansı var mı? Çıkarsa da 1. tip mi çıkar? Özele mi yazılsam kararsız kaldım çok erken açılıyor Kocaeli maalesef.

• teksoru10 T kullanıcısına yanıt

Hocam naptınız bizde kocaeli üniversitesi ni kazandık kyk lar çok kalabalık tıp bizim bölüm öneriniz ne olur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.