Şimdi Ara

Kocaeli Arızlı Yurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
6.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: isocak06

Evt umuttepeden 73 ile 30-35 dk da gelinebiliyor.Benim sevmediğim olumsuzlukları yazıyım.:
    odalar 2 2 2 5 şeklide.odalarda ses sorunu var.ders çalışırken fln yandakilerin konuşması çok rahat duyuluyor.( bu önmli bi sorun .telefonla konuşmak için dışarı çıkacaksın)

gece 10:30 dan sonra yoklama alıyorlar.imza atacaksın .yatan adamı kaldırıyorlar.ayrıca güvenlikçiler havalı takılıyor.bir gün kesin olay çıkacak

yemekhaneye evden çıkıp gitmek sıkıntılı.bloklarda kantin veya sıcak su gibi sebiller olmalıyıdı.

daire girişine masa koymuşlar.kapı girişinde ders çalışmak için.
    Internet yok zten.birde izin sıkıntısı var.bir yılda en fazla 60 gün izin alınıyormuş.
    Çamaşır makineleri fln kurulmamış.ütü yok.çamaşırlarım birikti nerede yıkayacam düşünüyorum.
    Bir de mecsit e f bloklarında yazmışlar .mescit 2 köpük kağıdından oluşuyor

Arkadaşlar rahatsanız gelmeyin derim.

internet ve çamaşır olayı sıkıntı cidden. güvenlikler hep öyle ya, üniversiteninkiler de öyle. adamlar sanki kocaeli emniyet müdürü gibi şekil yapıyo.

• bugun gittim gördüm yarın kayıt yaptırmayı düşünüyorum. İlk izlenimlerim:
    -Odalar arkadaşların da dediği gibi 2-2-2-5 şeklinde 2 li oda da kalırsanız ne ala ama 5 li de kalırsanız yandınız.Küçücük odaya 5 yatak sıkıştırmışlar neredeyse yan yana yatıyorsunuz.
    -11 Kişiye sadece 1 tuvalet düşüyor o da biraz sıkıntılı.
    -İnternet yok ama kısa sürede çözülür heralde.
    -Buz dolabı mevcut ,dairede 1 tane.
    -Umuttepeden 20 dakika sürdü,ordan merkeze ise 25 dakika.
  • Beyler yarıyıl başvurularından sonra arızlı çıktı bana da okudum yazdıklarınızı sıkıntıları falan bir daha sorayım dedim geldi mi internet masa falan var mıdır hala sıkıntı? Memnun musunuz yurttan?
  • orası çıktı beyler akıtın bilgilerinizi iyi yanlarını kotü yanlarını
  • https://www.facebook.com/kocaelikyk merak edenler buradan fotoğraflara bakabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylak37

orası çıktı beyler akıtın bilgilerinizi iyi yanlarını kotü yanlarını

Hayırlı olsun . Bana da orası çıktı . Pek bir bilgi yok . Haberlerde 10 kişi dediler korktum ama odalar 2 ve 5 kişilikmiş . Ücret lazım öğrenebildin mi ? Bir de keko olmayan arkadaşlarla buluşup aynı odaya girsek iyi olur :)
  • Bana da burası çıktı.Nasıldır beyler şuan ne gibi artıları eksileri var?
  • Beyler yurda ilk gün kayıt yaptıranlarım. Yurt dağın başında. odalar 2 ve 5 kişilik.odalarda ses problemi oluyor. Yurt aylık ücreti 130 tl. Başka sorularınız varsa pm atın.
  • aylık 130 tl depozitoda 190 tl diyorlar bende duydum emin değilim
  • Yurdun konumunu kyk nin sitesine girip yurt mudurluklerinden kocaeliyi secip gorebilirsiniz.Yurda aylik olarak 130 lira odeniyor yillik olarak odemeyi isterseniz indirim uygulanip oyle odeniyor.Bir dairede en fazla 11 kisi kalabiliyor (odalar 2-2-2-5 kisilik).Dairede bir tane buzdolabi, 2 tuvalet ve dus icin iki tane kabin var.Isinma konusunda en ufak bir sorun yok.Yurt yeni acildigindan uzuun bir sure,neredeyse mayisin sonuna kadar , internet baya bir sorun olmustu baglanmamisti ama son gunlerde baglanmisti kullanabiliyorduk.Ulasim konusunda Umuttepe'ye direk otobus var 73 goturuyordu sefer sorunu vardi gecen sene umarim bu sene hallolur. Yogun saatlerde otobuse binebilmek sorun olabiliyor Merkeze de 81 gidiyor 15 20 dakika aralikla geciyor.Yurdun icerisinde basketbol-voleybol oynamak icin alan var, belediyenin spor yapilabilmesi icin koydugu aletler var cok kullanilmasada futbol icin yerde mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sektora -- 4 Eylül 2015; 22:23:15 >

• Fazla iyi bir yurt ortamı beklemeyin arkadaşlar.şansına kardeşim artık.
  • Merkezde olması benim için iyi ya ben sürekli dışarı çıkmayı seven bi insanım 2 kilometreymiş sekapark'a fena değil artık görüşürüz orada
  • Burasi ciktı. Bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radar tarafında olduğum için yurttan haberim var. Sizin yüzünüzden 81'e binemiyoruz. Kaç kişi var orada anlamıyorum. Okul vakti ne zaman binsem öğrenci dolu hele son otobüste iğne atacak yer olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.