Şimdi Ara

Koç üniversitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1999geo -- 17 Ağustos 2018; 15:53:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burslara basvurmadin mi?

• Başvurdum knk ama sınırlı kitap bursu verdi

• Olmamış bu. Hikayeyi daha iyi yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qhydts -- 16 Ağustos 2018; 17:28:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dostum ilk 100 bursu alıosun 1400 tl ben 100 bursuda alamadım birkaç soru için cep harçlığı bile çıkmadı ben napayım
  • Maddi durumla ilgili bir şey kardeşim benim sorunum.ayricq bırak da ilk yüze girenlere bu kadar destek olunsun. Yanlış anlama sakin.kucunseme falan yok yanı bro. Bu arada sen kaçıncı oldun

• 1999geo 1 kullanıcısına yanıt
    ilk 100 bursuna bişey demiyorum 3 dersi yetiştirmeye çalışmasam bende alıcaktım 120.yim fakat ne ilk 100 bursu ne de cep harçlığını alamadım sadece sınırlı kitap bende zengin çocuğu değilim zorlanıcam kitap falan 100 bursunuda alsaydım okadar belge göndermezdim koça burs için o ayrı bi mesele lakin şunu anlamıyorum mesela gs hukukta 100 bursu aldığı halde daha burs nerden alabiliriz diye sormak normal bir durum mu bizim insanım böyle hep bana hep bana biraz da başkaları yararlansın yok sana demiyorum genel olarak söylüyorum
  • gerdik kullanıcısına yanıt
    Az önce bir yorumda dövizle kitapları aldığımız söylendi kocta.ayrica aylık yemek de 1000. Lirayı buluyor.sence bütün bursu bunlara harcarsak kendimizi geliştirmek için nasıl para ayiracagiz

• Hocam sen burs aldigin halde tum param kitaba yemege gidecek diyosan herhalde benim part time calismam gerekecek kitap parasini cikarmak icin

• Ben de 109. oldum bana da çıkmadı kitap bursu EE kitapları da çok tutar zannedersem :(
  • İyi de sitesinde yazan ilk 100e girenlere kapsamlı burs verildiği ve buna eğitim ücreti dahil

Cep harçlığı dahil

Kitap ücretleri dahil

Bu söylediğin durum nasıl gerçekleşebilir ki

• gerdik kullanıcısına yanıt
    Koc hukuk gelirse ki dusuk ihtimal insan gibi calismani da yerinde gorurum hocam sen anladin

• tam burslu girip de durumu olmayanlara yurt + 700 tl burs vermiyor muydu değiştirilmiş mi sanırım şartlar zorlaştırılmış
  • MIT Yolcusu M kullanıcısına yanıt
    Yok kardesim tanidigim muteahhidin ogluna verdi bana vermedi adaletsizlik var

• MIT Yolcusu M kullanıcısına yanıt
    Artık verilmiyomuş ayrıca başvuruyosun maddi duruma falan bakıp veriyolar
  • Novogo N kullanıcısına yanıt
    ben de ondan bahsetmiştim de başvuru sonuçları torpile bağlanmamıştır inş
  • Aynen kesin ilk 100’dür. Hadi abicim hadi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.