Şimdi Ara

KOÇ İŞLETME YÜZDE 50 BURS GİDİLİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ailenin durumu varsa git dostum 2 yılda verdiğin parayı kazanır 30 yaşına gelmeden güzel paralar kazanırsın koç Türkiyenin en iyi üniversitesidir her alanda emin ol. zamanında koç yerine bilkent yazdığım için pişmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilkentişletmee

ailenin durumu varsa git dostum 2 yılda verdiğin parayı kazanır 30 yaşına gelmeden güzel paralar kazanırsın koç Türkiyenin en iyi üniversitesidir her alanda emin ol. zamanında koç yerine bilkent yazdığım için pişmanım

Koç işletmeden yeni mezun biri 7 bin tl ile işe mi başlıyormuş iyice abarttınız şu koçu ya. Boğaziçi eem mezunları 4 binle başlıyor. Yok yok koç işletme mezunları direk ceo oluyormuş kardeş

Mezun olunca babasının şirketinde çalışanlar dahil tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

ailenin durumu varsa git dostum 2 yılda verdiğin parayı kazanır 30 yaşına gelmeden güzel paralar kazanırsın koç Türkiyenin en iyi üniversitesidir her alanda emin ol. zamanında koç yerine bilkent yazdığım için pişmanım

Koç işletme bilkentten daha mı iyi
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    bilkent mezunları taş çatlasın unileverde çalışıyo. ben p&g de çalışıyom ama en alt kademelerde birinde. koç mezunları ise mckinsey ,BCG , bain company, goldman sachs, sadece mezunlareında bile anlayabilirsin
  • quote:

bilkent mezunları taş çatlasın unileverde çalışıyo. ben p&g de çalışıyom ama en alt kademelerde birinde. koç mezunları ise mckinsey ,BCG , bain company, goldman sachs, sadece mezunlareında bile anlayabilirsin

P&g'de çalışıyormuş kayıt tarihi 26 temmuz 2016 çalışan bir insanın ygs/lys forumunda takılması da nasıl bir işsizlikse artık. başka konularda da hacettepeyi falan kötülemişsin. Ankara yazacaksın anlaşıldı

Edit. Pardon beyler kayıt tarihi 24 temmuz 2016 eski üye diyebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucilled -- 25 Temmuz 2016; 13:29:25 >

• lucilled kullanıcısına yanıt
    ne sandın olum koç Türkiyenin en iyi üniversitesi ordan iyi mezun biri en az 3 4 binle başlar ve artırır ama malesef diğer üniversiteler için bunu diyemeyiz
  • Koçtaki her 3 gençten 5 i işletme okuduğu için yazma bence hepsi CEO olcak o da var
    Ps: koçluyum ve işletmecileri sevmem

• quote:

ne sandın olum koç Türkiyenin en iyi üniversitesi ordan iyi mezun biri en az 3 4 binle başlar ve artırır ama malesef diğer üniversiteler için bunu diyemeyiz

öyle olumlu falan konuşma haddini bil liseli seni. Bilkent işletme ya da hacettepe yazacaksın burda gelmiş millete olmayan aklıyla fikir veriyor. Yemezler kOÇum bilkent işletme alanında ve mühendislikte en iyisidir.

• Sürçme kullanıcısına yanıt
    Ya şunu cidden merak ediyorum cevaplar mısın rica etsem
    Koçta okuyan tanıdığım insanlarda aşırı bir ego mevcut. Sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lucilled

Koçta okuyan tanıdığım insanlarda aşırı bir ego mevcut. Sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Valla ben de yok o ego, bende olsa dh de ne işim var elimde viski kolumda 2 kızla alemlere akarım belki de tam burslu olduğum için böyleyim

Egoist insanlar her yerdedir illa koça özgü diyemeyiz koçta cok mütevazı harika insanlarla tanistim çoğu MF turkiye birincileri vs adamlarda gram ego yok.. ne insanlarla tanistim koc tam bursSUZ işletmeli ve seni insan olarak bile gormuyor küçük dağları ben yarattım havaları filan, dediğim gibi insandan insana değişir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sürçme

quote:

Orijinalden alıntı: lucilled

Valla ben de yok o ego, bende olsa dh de ne işim var elimde viski kolumda 2 kızla alemlere akarım belki de tam burslu olduğum için böyleyim

Egoist insanlar her yerdedir illa koça özgü diyemeyiz koçta cok mütevazı harika insanlarla tanistim çoğu MF turkiye birincileri vs adamlarda gram ego yok.. ne insanlarla tanistim koc tam bursSUZ işletmeli ve seni insan olarak bile gormuyor küçük dağları ben yarattım havaları filan, dediğim gibi insandan insana değişir :)

Tabiki tam burslular daha mütevazi olur, diğerleri 55bin tl ödüyorum istesem okulu satın alırım havasında

Havuzunuz da kapalı hocam, viskini alıp havuzbaşı siesta yapardın ne güzel

44 bindi 2015 te şimdi 56 bin oldu abi gram hak etmiyor bu parayı ya millet salak mı ne anlamıyorum

Hocam yakınen takip ediyorum koç, sabancı, özyeğin ve bilkentin fiyatlarını akademik olarak en iyi 4lü bu vakıflarda ama en fazla 30bin tl olması gereken fiyatlar cidden almış başını gidiyor.

Sizin okula tam paralı gelenlerin bir çoğu zengin ortamımdan kopmayayım, zenginler kulübüne üye olayım kafasında. İnanır mısın robert mezunu yurtdışından yatay geçişle tıp bölümüne gelen kız tam ücret fiyatı veriyor oha ya :D 76 mı oldu o da ne oldu biz mi çok fakiriz anlamıyorum

Dediğin kız Asu mu acaba

Son iki harfi tuttu pmden yazıyorum

Aynysyny söyleyecektim dikkate almayyn bu arkada?y
  • Parası varsa harcar beyler sizene

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.