Şimdi Ara

Koç anadolu bursiyeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ygs 1500 civarı bir sıralamam var koç tıpa girebilme imkanım varsa girmek istiyorum annem babam memur kardeşte çok daha onceden bu programa katılanlar kazananlar beni aydınlatırsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alcoholicmedstudent A kullanıcısına yanıt
    Hocam lysde de yaparsan olur bence zaten %50 burslu gibi girersin ama para odemezsin cok bi fikrim yok ama oyle oluyo galiba

• Hocam lysde çeksem bile girememe ihtimalim var çok az kişi alıyorlar maddi duruma falan da bakıyorlar ben programa katılanların ne gibi şeylerle karşılastıkları surecin nasıl işlediği konusunda bilgi almak istiyorum benim için çok önemli bir konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Koc uniye geziye gitmistim epey bir sure gecti tabi. Oradaki eleman anlatmisti. Herkes basvurabilir ama ilk 10 bine girenleri daha dikkate aliyoruz demisti. Yani sen kesinlikle basvur. Tabii sadece siralamana bakilmiyor. Yanlis hatirlamiyorsam rektorle beraber birkac gun geciriyorsun ve bir nevi test ediliyorsun. Ceo larla yemekte vardi. Yani bos bir eleman olmadigini gostermek zorundasin. Kabul edilirsen tum masraflarin karsilaniyor tek bir kurus bile odemiyorsun.

• Balıkesirden arkadaşım var 2100 le girdi bu sene %50 yi %100 yaptılar aile durumları da gayet iyiydi sülalede doktor olmayan yok ama müh de okuyor tıp değil

• Alcoholicmedstudent A kullanıcısına yanıt
    Ben senin durumundayım. (Senin talihsiz versiyonunum dikat eksikliğim var 23k ya sinek gibi yapıştım)yani öncelikle tebrikler :D mayıs sonuna kadar mutlaka başvur. Çok fazla şey istiyorlar başvuruda. 2 kompozisyon yaptığın sosyal aktiviteler, ödüller başarılar, gelir beyanları, tapular, referans mektupları...

Tıbba yaklaşık 6-7 bursiyer alındı geçen sene. Her sene de bu sayı artıyor.

Sitesini güzelce oku, takıldaklarını sor

• HayırsızınBiri H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim benimde biraz şansım yaver gitti diyelim ilk 5k için çalışıyordum ama bu kadarını bende beklemiyordum başvuracam hayırlısı bakalım

• 13.000deyim çağırmazlar heralde

• Mezun olanlar için geçerli olmadığı ve sadece son sınıf öğrencileri için geçerli olduğunu biliyorsunuz dimi ?
  • https://vpos.ku.edu.tr/anadolubursiyerleri/

Burdan ufak bağışlar yaparak programa yardımda da bulunabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.