Şimdi Ara

ko daki charımı so daki bir charla takas yapmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evt arkadaslar olimpus serverindan bir char istiyorum onun karsılıgında knight online beramusta 63 lvl bi mage vericegim

• bu forumdakilerin (ben de dahil) Ko dan pek hoşlandıklarını zannetmiyorum
  • :) valla bilemiyorum ben ko da oynuyorum bunuda :)) sans cıkarsa veririm cıkmazsa zaten reel para ile alıcam yazmakta yarar var dedim ( bu arada ko yu bırakmıcam tabi hedef 80 )
  • ko charini burda alicak adam bulamazsin, burdaki herkez ko'dan nefred eder, $ansini ba$ka yerde denesen daha verimli olur :)

KO'daki 70 lvl charin burda anca 40-50 lvl arasinda bir char eder bunuda bilesin.
    KO'daki kadar lvl kasamiyorsun, bence sen hiç bozma keyfini..KO'ya devam ed.
  • yok ya sende ne yaptın 70 lvl char 40-50 i cok rahat gecer en basiti ytl olarak dusunursek atıyorum 53 lvl bi char itemleri ile birlikte burda 90 ytl ama 70 lvl bi char itemsiz olarak en az 200-250 ytl dir neyse benim buraya yazmamdaki amaç bizim cafeden cocukların hem ko hemde so oynamasıydı sansımı denemek istedim sadece :)
  • senin i$e YTL tarafindan bakiyorsun,bi kere bu sebeble oynicaksn hiç oynama.Oyunu ticari amaç için oynayanlar zombiden farkı yoktur.Ben 2 oyunu kar$ıla$tirdim sadece YTL'den falan bahsetmedim.
  • yo bende ticari amaçla bakmadım ama sen karsılastırma yapınca bende direk soylemek istedim sonucta sen ko oynamayabilirsin ancak ko su an turkiye capında so dan daha fazla oynanan ve daha gecerli bi oyun . tmm oyunda koxp dupe gibi bazı seyler yapılıo olabilir ama zaten gm ler bunların caresine bakmak icin urasıolar demek istedigim ben su an istesem kendi charımı 74 lvl bi charım var so da 70 lvl bi glave ci ile takas yapabilirim en basiti cafeden bi cocuk cok istior ki ben sadece itemlerimle bile so da 2 tane 70 lvl char alırım NEYSE KONUYU COK SAPTIRDIK BEN FORUMA YAZDIM OLURDA BENIM GIBI HEM KO HEM SO OYNAYAN ARKADASIMIZ VARSA VE TAKAS YAPMAK ISTERSE BEN BURDAYIM KONUSMAMIZ YETER. SONUCTA BU 1 FORUM BENDE SANSIMI DENIYORUM
  • bu arada sro değilmi silkroadın kısaltması ? arkadaşlar so yazmısta ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 77-77 -- 6 Aralık 2006; 15:44:33 >
  • ya ne farkederki kardesim so diyinc eanlamıyormusun sanki silkroad oldugunu lütfen boyle forum kirliligi yapmayalım
  • ewt yani so diince ne anladın cook merak etım???
  • bence yanlıs yere yazmışsın bu topici aynı şekilde knight bolumune yazsan belki daha ii sonuc alırsın nedeni ise :: sro oynayanlar genelde knight dan we knight oynayanlardan pek hoşlanmıyolar ama bu durumun benzeri knight da yok yani knight oynayan birisi sro oynuna kotu gozle bakmaz( knight dan ne kadar kotu olabilirki ) buna dayanarak knight forumundakilerden silkroad oyuncusu bulmak daha kolay olur.

2. nedenide knight oynayan cok fazla insan war orda ilgilenen birisini bulmak daha kolay.

3. nedeni ise burda knight dan bezip,kusup sro ya geçen insanlar war aynı şekilde sro dan sıkılıpda knight a geçen(dolayısıyla knight bolumunde takılan) kullanıcı bulman daha mantıklı olabilir.

• bende bikaç ekleme yapayım,

herhangi bir ko acc sini ko oynatan bir kafeye geçin char nekadar dandik olursa olsun kafede bi velete satabilirsin hemde iyi bir pazarlıkla güzel bir fiyata bile satabilirsin... çocuk alır çünkü kafede onu görmüş ona tapmış. ama sro kafelerde fazla yaygın değil milletin kafası basmıyo sro charları ancak böyle forumlarda felan satılıyo ama ko da charım olsun 60+ lvl şu an kafede sırada bekleyen bi ton beyni sulanmış cocuk var.
  • aradıgım charı buldum tesekkur ederim gerek kalmadı :)) 51 lvl int sword defans ( 53 den dusme ) 51 sword 51 cold 40 fire 40 lighting
  • o cafe nerede :)) bizim cafedeki herkes 71+ o yuzden 63 lvl mage e pek bakmıyorlar :))
  • hımm güzel char bulmuşsun şimdiden hayırlı olsun diyim, sana oyun için boll sabır (dc lag vs)charını alan adamada biraz zevk nasip etsin rabbim

bu arada kafe samsundakiler için geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 6 Aralık 2006; 19:35:06 >
  • yok ya para karsılıgı aldım sro daki charı bizim ko da ki char kenarda kalsın simdilik :)
  • kaça aldın benim charı satsaydım sana
  • Bu AraDa forumu cok kirlettigim için özür diliyorum hani mesaj yazma pesinde degilim bakabilirseniz zaten uyeligimi ne zaman aldıgımı gorursunuz

SON olarak OLYMPUS serverinda 50+ charlar arayan arkadaslarım var YTL karsılıgı alacaklar ilgilenenlere duyurulur
  • ya ikimizde biraz hızlıyız sanırım yazıları yazdıktan sonra nedense senin yazını goruyorum gayet iyi bi fiyata aldım heralde :)) 500 silk civarı bisiy + Athens serverindada 47 lvl char var ful SOS ( aynı ID içinde ) onları satıp olimpus da item almayı dusunuyorum ama bunun için ileride ayrı bi konu acıcam :):)
  • serverler arası ticaret baya zor olur çünkü adam farklı serverden mal alsa bi karı olmaz satsa bi karı olmaz :D yeni serverde kasardım ben senin yerinde olsam çünkü zaten herkes farmlı almış başını gitmiş ben bile daha farmı bitiremedim 70 olduk
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.