Şimdi Ara

Knight ŞuAnda Açık Fakat TR Den Giriş yok. (proxy ile girdim) k2networkun şerefsizligi ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen serverlere Türkiye dışındakilerin rahatça girmesini sağlıyorlar.Onların alımı bittikten sonra da biz gireriz heralde.Mevcut proxylerle oyuna giriyor çünkü.Ne hale getirdiler bizleri yazık ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecry -- 2 Mayıs 2007; 7:01:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktay3232

quote:

Orjinalden alıntı: ToTyR0X

Beyler Bakın Benden Söylemesi Proxy Ip0 : 1231.13131..3131.... bilmemne onlarla fln girmeyin ıp0 yu değiştirmeyin değiştirirsenizde sonra burda hacklendim die topic açmayınBırakın Gelicek Oyun.. Bakıma Girdi Serverlar Her Salı Ya Pacth Geliyor Yada Serverlar Bakıma Giriyor

Şekil A da Gördügünüz Gibi Dediğimden Hic Birsey Anlamayan Bir Arkadasimiz. Ben Onu Kınamıyorum bilmemek ayip değil öğrenmemek ayip.
    Go Out.

Pardon..

• quote:

Olay Benim Oyuna Girip Oynamam Değil Benim Burdaki Paylasmamdaki Amac K2Networkun Bize Yaptigi Serefsizlikdir.
    Türkiyedeki Insanlar Olmasa Bu K2Network AÇ KALICAK.. AMA OYUNA EN SON BİZİ ALIYORLAR HER ZAMANKI GİBİ.

Size Soruyorum Geceyarısı sabahlara kadar beklemıyormusunuz Oyun Kapali Acılsında Boss kesip yatip yada oynim gibisine. tr disindaki insanlar ise gordugunuz gibi catır cutur 0 lagla oynuyor diyecek birsey bulamıyorum ben Knight Onlineye Yazıklar olsun.
    ben size bunlari söyluyorum ama coluk cocuk zihniyetli insanlar bunlari anlamıyor adami sinir ediyor.

kesinlikle haklısın artık bende kesin olarak bu şekilde düşünüyorum

@ToTyR0X kardeş oktayın bahsettiği ip ler o ip değil oyuna kendi ip ni gizleyip bi yabancı ip miş gibi gösterip girersen start geliyor ve oyun açılıyor
    bu problem 1 nisanda başladı sorun avrupalı telekom şirektlerindeymiş gibi gösterildi daha sonr çözüldü ama hep bakımlardan sonra bir süüre oyun tr ip lere kapalı tutuluyor ve yine ayın biri geldiğinde yin tr ip ler bannn ne oldu np sembolleri yine saat farkınında yardımıyla onlarda olacak server bakıma alındı tekrar açıldı suan boossları kesiyorlar işleri bittiklerinde bizde açarlar şu sıralar sınavlar falan derken oyuna giremiyorum zaten önemli değil ama 1 hazirandada aynı sorun olursa birdaha kurmamak üzere oyunu kaldıracağım...

• Bu Adamlar Bize Hala Bu Şekilde Davranıyor. Ama Biz Hala Napıyoruz? Her Ay Premium Alıyoruz. POWER UP Stroden Alınan İtemlerde cabasi. Ne biLim Millet Oyun Yuzunden Birbiriyle dusman oluyor. anasına bacısına sövüyorlar. ONLARMI BİZE MUHTAC BİZMİ ONLARA ? TABİKİ ONLAR BİZE MUHTAC.. LÜTFEN KONUYA BİRAZ ÖNEM VERELİM..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bluecry

Muhtemelen serverlere Türkiye dışındakilerin rahatça girmesini sağlıyorlar.Onların alımı bittikten sonra da biz gireriz heralde.Mevcut proxylerle oyuna giriyor çünkü.Ne hale getirdiler bizleri yazık ya.

düştügümüz hale bak, oyunun temel tasiyiz oyuna giremiyoruz güler misin aglar misin.

koxp dupe bug yapmak müstehaktir bunlara, hilaladama hak vermemek elde degil.
  • Server.ini dosyasında değişiklik yapmak, hacklenmeye sebep olmaz.

IP0:login.knightonlineworld.com yazar. Siz oraya IP yazarsanız, login server'a IP'den bağlanmaya çalışırsınız. Zaten normal koşullarda da sistemin yaptığı, DNS'lerden isim çözmek ve o IP'ye bağlanmaktır. Eğer login.knightonlineworld.com adresini ping'lerseniz zaten verilen IP'lere ulaşırsınız. Bunun proxy server'ları ile ilgisi yoktur.

Örneğin: Dün login server yine failed veriyordu. Server.ini dosyası içinde IP0:207.38.26.10 yazarak giriş yapabildim.

Tekrar belirtiyorum, proxy değildir bu yaptığımız. Proxy ile oyuna girebilirsiniz, evet. Ama oyun çok ağır olacaktır, ayrıca farklı bir DNS üzerinden bağlandığınız için hiç bir DNS yetkilisi herhangi bir sorunda sorumluluk almayacaktır.

Ayrıca; şu anda giriş yapamamamızın sorumluluğunu K2Network'e yüklemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta oyuna bağlanmak için kullandığımız ISP'ler de sorumludur. Suç K2'deyse ve Türkler giremiyorsa, bana sadece şu sorumun cevabını verin: ADSL ile oyuna girilemezken, Kablonet ile neden girilebiliyordu? Kablonet Türkiye'nin ISP'lerinden biri değil mi?

Ve bir hatırlatma daha; K2'nin Avrupa server'ları ile ilgili sorunu olduğunda, İspanya'dan arkadaşlarım da oyuna giremiyorlardı. İşte o zaman; K2Network sorumlu idi.

Saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: mpc

quote:

Orjinalden alıntı: Bluecry

Muhtemelen serverlere Türkiye dışındakilerin rahatça girmesini sağlıyorlar.Onların alımı bittikten sonra da biz gireriz heralde.Mevcut proxylerle oyuna giriyor çünkü.Ne hale getirdiler bizleri yazık ya.

düştügümüz hale bak, oyunun temel tasiyiz oyuna giremiyoruz güler misin aglar misin.

koxp dupe bug yapmak müstehaktir bunlara, hilaladama hak vermemek elde degil.

Haklısın Valla Herşey Ortada Kendi Gözünüzle Görüyorsunuz Kulakdan Duyma Şeyler Değil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: NihiList KeLebeK

Server.ini dosyasında değişiklik yapmak, hacklenmeye sebep olmaz.

IP0:login.knightonlineworld.com yazar. Siz oraya IP yazarsanız, login server'a IP'den bağlanmaya çalışırsınız. Zaten normal koşullarda da sistemin yaptığı, DNS'lerden isim çözmek ve o IP'ye bağlanmaktır. Eğer login.knightonlineworld.com adresini ping'lerseniz zaten verilen IP'lere ulaşırsınız. Bunun proxy server'ları ile ilgisi yoktur.

Örneğin: Dün login server yine failed veriyordu. Server.ini dosyası içinde IP0:207.38.26.10 yazarak giriş yapabildim.

Tekrar belirtiyorum, proxy değildir bu yaptığımız. Proxy ile oyuna girebilirsiniz, evet. Ama oyun çok ağır olacaktır, ayrıca farklı bir DNS üzerinden bağlandığınız için hiç bir DNS yetkilisi herhangi bir sorunda sorumluluk almayacaktır.

Ayrıca; şu anda giriş yapamamamızın sorumluluğunu K2Network'e yüklemenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta oyuna bağlanmak için kullandığımız ISP'ler de sorumludur. Suç K2'deyse ve Türkler giremiyorsa, bana sadece şu sorumun cevabını verin: ADSL ile oyuna girilemezken, Kablonet ile neden girilebiliyordu? Kablonet Türkiye'nin ISP'lerinden biri değil mi?

Ve bir hatırlatma daha; K2'nin Avrupa server'ları ile ilgili sorunu olduğunda, İspanya'dan arkadaşlarım da oyuna giremiyorlardı. İşte o zaman; K2Network sorumlu idi.

Saygılar

Evet kesinlikle katılıyorum.ip0 değiştirmek güvenlidr.207.38.30 ile başlayan ipler zaten Knight ın ipleri.Sadece,Knight a ait olmayan ipleri girmek riskli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinsbf -- 2 Mayıs 2007; 7:13:13 >

• Kanımca Turk Telekom ile Alakali bir sorun olmuş olsa. Yurt Disi Baglantilari Koptu diye dusunursek. TR dısındaki hic bir sunucuya baglanamayiz değilmi? sadece k2network değil tr dısında olan sunucu.
  • 2 tane proxy denedim 2siylede girdi........
    söylicek şey bulamıorum k2 ye........
    alayına

• ttnet yur dışı bağlantılarında sorun yok şu anda ya k2 türk ip lerini geçiçi ban uyguluyo büyük ihtimalle böyle çünkü bakımdan önce oynana oyun bakımdan sonra niye girmesin gecenin bu satinde tt de çalışan kim varki olanda niye k2 nin iplerini ban kosun k2 sorumlu oluyor burda
  • quote:

Orjinalden alıntı: re_death

ttnet yur dışı bağlantılarında sorun yok şu anda ya k2 türk ip lerini geçiçi ban uyguluyo büyük ihtimalle böyle çünkü bakımdan önce oynana oyun bakımdan sonra niye girmesin gecenin bu satinde tt de çalışan kim varki olanda niye k2 nin iplerini ban kosun k2 sorumlu oluyor burda

Bende öle dusunuyorum. Oyunun Yarısından Fazlası Turk Oldugu icin Gecici oLarak Bir ban olabilir k2 network tarafından yapilan ama.
    bu oyunda playerlere item gibi seyler lazım oldugu icin insanlar boss kesmek ister. ve sabahlara kadar beklerler. oyun acılsada hemen koşup yetişşem diye. Madem Tr ipleri banned. o zaman oyunu tam ac yada hic acma tamamen HAKSIZLIK bu. baska birsey değil. adamlar oynasin biz burda oyun acılıcak diye bekleyelim.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: chatLak1i

hikaye..!

quote:

Orjinalden alıntı: chatLak1i

hayır proxy ile de girmiyo bende türkiyede kullanılan en sağlam proxy var ama girmiyo. sallama ..

Git Sütünü İç Yat. Birdaha Bilmediğin Seyler Hakkında Ön YARGILI KONUSMA KAPAK OLURSUN BÖYLE.

http://img393.imageshack.us/img393/3107/kapaknl9.jpg

+1

• aktif proxy iplerini nerden bulabilirim ?
  • yapılabilcek hiç bişe yok oyunun büyük bi kısmını türk kullanıcılar aldığı için oyunda ki illegal işlerin büyük bi kısmınıda türkler yapıyomuş gibi gözüküyo (zaten yapıyo banlanan isimlerden belli) o yüzdende ne yabancı userlar nede k2 türkleri sewmiyo gibi bişe bence en çok parayı biz vermemize rağmen en çok pisliğide biz yapıyoz yapıla bilcek en ii protesto pre almamak bence bu prem bittikten sonra birdaha oyun düzelene kadar pre almayıda düşünmüyorum 30 günün 10 günü belki oynuyoz bunun içinde para vermeye değmez nasılsa gece oynuyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: craVven

aktif proxy iplerini nerden bulabilirim ?

Her Gün Yenilenen Aktif Proxy Adresi. Tavsiye edilir..

http://www.checker.freeproxy.ru/checker/last_checked_proxies.php
  • waLLa ne bu K2 den cektigimiz evde pc yi kaldırdım die int. cafeyi 6 da acıom gene start yok gene start yokh
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: craVven

aktif proxy iplerini nerden bulabilirim ?

Her Gün Yenilenen Aktif Proxy Adresi. Tavsiye edilir..

http://www.checker.freeproxy.ru/checker/last_checked_proxies.php

Teşekkürler

• rica ederim.
  • proxy i kullanmasını bilen bi arkadaş anlata bilrmi bilgisayarda var ama kullanmasını tam bilmiom
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.