Şimdi Ara

# Knight Road Private server # (Lütfen full client indiriniz) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
2
Favori
23.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VaramiR
    Şuan Tam 47 Online Player var.

Dogru söylüyorsun hepsi player. Bide goldu degerlendiricek bişi yapsan herkes 5 er char acsa 200 online gözükücek sw de.. Golda deger vermeyi unutmuyalım.. Egy itemlerin talismanlarını npc den alsak fena mı olur saglam bi mebla koyun gücü yeten alsın.. Arena coins falan ii olurdu. Coinsler önemli giden yok diye bizde ugrasmaya zaman ayırmaya kıyamıyoruz Npc ye gelsinde gold degerlensin -.-'
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Fraude_

quote:

Şuan Tam 47 Online Player var.

Dogru söylüyorsun hepsi player. Bide goldu degerlendiricek bişi yapsan herkes 5 er char acsa 200 online gözükücek sw de.. Golda deger vermeyi unutmuyalım.. Egy itemlerin talismanlarını npc den alsak fena mı olur saglam bi mebla koyun gücü yeten alsın.. Arena coins falan ii olurdu. Coinsler önemli giden yok diye bizde ugrasmaya zaman ayırmaya kıyamıyoruz Npc ye gelsinde gold degerlensin -.-'

adam hakli
  • Merhabalar,
    İki Gündür Süren Çalışmalar Sonucunda İmmortal ve Steady Sorununu Çözdük.Bizzat Kendim 80-90 civarında +7 silahı +8e +9a +10a denedim ve hiçbir itemde immortal varken yok olma gibi bir durum olmadı ve steadyli hiç bir itemin durablitysi düşmedi ama Biz Yinede Temkinli Davranıyoruz ve Olurda Başınıza Gelirse Böyle Bir Olay Derhal Bize Bildirmenizi Rica Ediyoruz.
    Ayrıca İtem Mall'a %20lik Devil Spiritler Eklendi Fiyat Olarak İse 300 Silki Uygun Gördük.
    İmmortal,Steady Sorunundan Kurtulmak için ve Yeni Devil Spiritten Satın Almak İçin Lütfen Sitemizden Yeni Media.pk2'yi indiriniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VaramiR -- 3 Nisan 2012; 12:02:45 >
  • Galiba wupload da indirme işini kapatmış durumda bu nedenle full client indirme işlemi gerçekleştirilmiyor.Linklere bir düzenleme yaparsanız iyi olur.
  • quote:

Merhabalar,
    İki Gündür Süren Çalışmalar Sonucunda İmmortal ve Steady Sorununu Çözdük.Bizzat Kendim 80-90 civarında +7 silahı +8e +9a +10a denedim ve hiçbir itemde immortal varken yok olma gibi bir durum olmadı ve steadyli hiç bir itemin durablitysi düşmedi ama Biz Yinede Temkinli Davranıyoruz ve Olurda Başınıza Gelirse Böyle Bir Olay Derhal Bize Bildirmenizi Rica Ediyoruz.
    Ayrıca İtem Mall'a %20lik Devil Spiritler Eklendi Fiyat Olarak İse 300 Silki Uygun Gördük.
    İmmortal,Steady Sorunundan Kurtulmak için ve Yeni Devil Spiritten Satın Almak İçin Lütfen Sitemizden Yeni Media.pk2'yi indiriniz :)

Teşekkür ederiz, taşların stoklanması konusuna giricekmisiniz, bu konuda da biran önce birşeyler yaparsanız seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btyosa -- 3 Nisan 2012; 16:05:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: btyosa

quote:

Merhabalar,

Teşekkür ederiz, taşların stoklanması konusuna giricekmisiniz, bu konuda da biran önce birşeyler yaparsanız seviniriz.

Evet sırada o var hocam,

@birde fgw x5 olmasi lazim talismanların npcde satılmasına gerek yokki

• quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

quote:

Merhabalar,

Evet sırada o var hocam,

Bende aynen öyle düşünüyorum. Talismanı npc de satmak doğru da olmaz zaten, millet biraz uğraşsın, unutulmuş dünya da unutulmasın böylece. Aman dostum noolursun diğer problemler çözülüp sıra altına değer kazandırılmasına gelince rocroaddaki gibi altın droplarıyla falan oynamayasınız, valla yeniden o tartışmalara o günlere dönmek istemiyorum ama bu sefer şu trade rate i güzel bir seviyeye çıkarıp npc ye gold silver coinleri ekledinizmi bu iş biter. Burada her kafadan bir ses çıkar , herkesi memnun etmek mümkün değil. ŞU AN UĞRAŞMAKTA OLDUĞUNUZ TEKNİK MESELELER SERVERİ İLERİ TAŞIMAZ, SADECE SAĞLIKLI BİR YAPIYA KAVUŞTURUR, SERVERE LİG ATLATACAK, İLERİYE TAŞIYACAK, OYUNCU SAYISINI KATLATACAK ŞEY, OYUNCUYU KERVAN ÇEKMEYE TEŞVİK EDİP KAZANDIĞI GOLD İLE NPC DEN ÇOK ÖNEMLİ BİRŞEY ALABİLMESİNİ SAĞLAMAKTIR. Sizin en doğrusunu yapacağınıza inanıyorum, hoşcakalın.

DOMINATOR'dan oyundaki herkese sevgiler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Evet sırada o var hocam,

Bende aynen öyle düşünüyorum. Talismanı npc de satmak doğru da olmaz zaten, millet biraz uğraşsın, unutulmuş dünya da unutulmasın böylece. Aman dostum noolursun diğer problemler çözülüp sıra altına değer kazandırılmasına gelince rocroaddaki gibi altın droplarıyla falan oynamayasınız, valla yeniden o tartışmalara o günlere dönmek istemiyorum ama bu sefer şu trade rate i güzel bir seviyeye çıkarıp npc ye gold silver coinleri ekledinizmi bu iş biter. Burada her kafadan bir ses çıkar , herkesi memnun etmek mümkün değil. ŞU AN UĞRAŞMAKTA OLDUĞUNUZ TEKNİK MESELELER SERVERİ İLERİ TAŞIMAZ, SADECE SAĞLIKLI BİR YAPIYA KAVUŞTURUR, SERVERE LİG ATLATACAK, İLERİYE TAŞIYACAK, OYUNCU SAYISINI KATLATACAK ŞEY, OYUNCUYU KERVAN ÇEKMEYE TEŞVİK EDİP KAZANDIĞI GOLD İLE NPC DEN ÇOK ÖNEMLİ BİRŞEY ALABİLMESİNİ SAĞLAMAKTIR. Sizin en doğrusunu yapacağınıza inanıyorum, hoşcakalın.

Doğrudur kesinlikle gold dropla oynanmayacak, gold coin / silver coin eklenilebilir. 2 haftadır doğru dürüst ilgilenemiyordum oyunla, şimdi artık benimde özel bir karakterim olacak. Rogue/cleric olarak aranızda olacağım ama nick vermeyeyim.

Şuan tek sıkıntı var, auto update ve guild resimleri. Bunlar içinde zaten araştırma içerisindeyiz. Auto updateyi çözdükmü gelen yenilikler göz kamaştıracak emin olun :D

Ve ayrıca trader rateyide bu perşembe günü olan updatede hallederiz. Test edip uygun bi ratede tutmak önemli. Çünkü ileride gold çok değerli olacak buna inanın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Evet sırada o var hocam,

Doğrudur kesinlikle gold dropla oynanmayacak, gold coin / silver coin eklenilebilir. 2 haftadır doğru dürüst ilgilenemiyordum oyunla, şimdi artık benimde özel bir karakterim olacak. Rogue/cleric olarak aranızda olacağım ama nick vermeyeyim.

Şuan tek sıkıntı var, auto update ve guild resimleri. Bunlar içinde zaten araştırma içerisindeyiz. Auto updateyi çözdükmü gelen yenilikler göz kamaştıracak emin olun :D

Ve ayrıca trader rateyide bu perşembe günü olan updatede hallederiz. Test edip uygun bi ratede tutmak önemli. Çünkü ileride gold çok değerli olacak buna inanın.

Ve Ramos sahalarda

• Arkadaşlar Linkleri İndirmek İçin Üzerindeki Üyeliği Kullanmanız Gerekiyor Link Tıkladığınızda Sizden ID PW isterse Verdiğimiz Hesabın ID PW si İle İndirebilirsiniz!
  • Görüyoruz ki Sorunlar Çözüldükçe Online Sayımız Artıyor Bu Akşam online sayımız 50den düşmedi :) Desteklerinizle bunu 100+ yapıcaz inşallah :)
  • Bakın size bir event tavsiyesi.. Oyunu bıraktım ama gelişmesini isterim.. Kendinize bir pvp arena belirleyin ve etrafını şu alexde açtığınız ateşlerle çevirip çizin.. Ve eventi anlatın.. 3 kişilik takımlar kurulacak ( sayıyı çok arttırmayın eu charlardan dolayı malum ).. Daha sonra kendilerine cape rengi seçecekler ve isimleri böyle anılacak.. Mesela kırmızı takım - beyaz takım vs.. Ve turnuva başlasın çevrek final , yarı final ve final derken 1. seçilsin ve özel hediyeler verilsin.. Bir private serverında gördüm ve gerçekten çok beğendim çok eğlenceli.. Ama ben sadece chine karakterlerin olduğu bi serverda oynadım bu şekilde bu daha da eğlenceli kıldı.. Eu charlarla birlikte ne kadar eğlenceli olur bilmem ancak bless - screenler - vs engellerseniz heyecan artabilir.. Kendinize göre ayarlayın bu eventi cidden çok eğlenceli olduğunu göreceksiniz.. Titans'a saygılar.. 60 capta görüşmek dileğiyle..

• quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Bakın size bir event tavsiyesi.. Oyunu bıraktım ama gelişmesini isterim.. Kendinize bir pvp arena belirleyin ve etrafını şu alexde açtığınız ateşlerle çevirip çizin.. Ve eventi anlatın.. 3 kişilik takımlar kurulacak ( sayıyı çok arttırmayın eu charlardan dolayı malum ).. Daha sonra kendilerine cape rengi seçecekler ve isimleri böyle anılacak.. Mesela kırmızı takım - beyaz takım vs.. Ve turnuva başlasın çevrek final , yarı final ve final derken 1. seçilsin ve özel hediyeler verilsin.. Bir private serverında gördüm ve gerçekten çok beğendim çok eğlenceli.. Ama ben sadece chine karakterlerin olduğu bi serverda oynadım bu şekilde bu daha da eğlenceli kıldı.. Eu charlarla birlikte ne kadar eğlenceli olur bilmem ancak bless - screenler - vs engellerseniz heyecan artabilir.. Kendinize göre ayarlayın bu eventi cidden çok eğlenceli olduğunu göreceksiniz.. Titans'a saygılar.. 60 capta görüşmek dileğiyle..

Pvp Eventini Biz Zaten Önceden Düşünmüştük ve Daha Bu Sabah Duyurusu yapıldı.Birazdan Detaylı Bilgi Verilicektir.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifesGood® -- 3 Nisan 2012; 22:02:30 >
  • O Degilde Cem, Önder Oyuna Girip bi en iyi oyuncuyu sorun Daha Sonrada Şu Sitedeki en iyi oyuncu kısmına adımı yazın artık canm skldı
  • Metin abiyi kızdırmışlar

Metin abi tekrar başlarım dersen seninle bende başlarım. Benim girdiğim serverde rakip lazım
  • En İyi oyuncuyu pvp Eventi Sonucunda Anlayacağız ve Kayıt Olmak İçin Lütfen Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VaramiR -- 4 Nisan 2012; 10:52:57 >
  • quote:

En İyi oyuncuyu pvp Eventi Sonucunda Anlayacağız ve Kayıt Olmak İçin Lütfen Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin.

Puri pillerin pvp eventinde kullanımına dikkat edin zira bazı kişiler bug veya mbot yardımıyla 20 saniye cooldown olmadan arka arkaya kullanıyorlar. Bu da büyük haksızlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: XANTOS-07

Arkadaşlar Linkleri İndirmek İçin Üzerindeki Üyeliği Kullanmanız Gerekiyor Link Tıkladığınızda Sizden ID PW isterse Verdiğimiz Hesabın ID PW si İle İndirebilirsiniz!

verdiğiniz railroad hesabı ile giriş yapmama rağmen indirme işlemini gerçekleştiremedim biraz daha ayrıntılı açıklarsanız sevinirim!
  • Öncelikle kişisel muhabbetlerinizi özelden yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar. burası yeri değil çünkü.

Bu arada kişilerin az olmasının sebebini herkes biliyor bu kadar da abartmaya gerek yok, daha serverin tanıtımını bile yapmadık hiçbir yere. Çünkü eksikliklerimiz var. Onları giderip oyuncu arayışına geçeceğiz merak etmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.