Şimdi Ara

Knight-MU 100x / 60% / OFFICIAL START 05/07/2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Website:www.knight-mu.com
    Knight-MU SERVER RESTART
    Online record: 54
    OFFICIAL START 05/07/2014 (22:00 GT+2)
    NO WEBSHOP

NEW SERVER INFORMATION
    Max resets: 10 (Every sunday rise with +3rr)
    Every hour that you are in Davias gives you 6,000,000 ZEN

Server information:
    Server name: Knight-MU
    Version: 97d99i
    Max stats: 32767
    Experience rate: 100x
    Drop rate: 60%
    Servers: PVP
    Bless bug: OFF
    Guild creation available from: 120 level
    Character delete: 40 level max
    Reset level: 350 level
    Reset max: 84 resets
    Reset type: Reset stats
    Clear inventory: Yes
    Reset payment: 5,000,000 zen per reset

Point per level / Point per reset:
    Dark knight: 5 ppl. / 380 ppr.
    Dark wizard: 5 ppl. / 440 ppr.
    Fairy elf: 5 ppl. / 400 ppr.
    Magic gladiator: 7 ppl. / 440 ppr.

Jewels rates:
    Jewel of bless succes rate: 90%
    Jewel of soul succes rate: 70%
    Jewel of soul +item luck: 80%
    Jewel of life succes rate: 90%

Jewels prices (Selling price):
    Jewel of bless: 3,000,000 zen
    Jewel of soul: 2,000,000 zen
    Jewel of creation: 12,000,000 zen
    Jewel of chaos: 240,000 zen

GM events
    Find
    Race events
    Maths
    Scramble
    Kings PK
    and other...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhoenixMU -- 5 Temmuz 2014; 14:23:12 >

• Server türk serveri mi yabancı serveri mi çözemedim.

Tasarımcılar kısmında memoş diye birisi var,tanıtım ingilizce yapılmış
  • Turkum ben ve bulgaristanda yashiyom
  • Anliyorum,oyuna geliyorum.Ama yanılmıyorsam siz bir server daha açmış ve kapatmıştınız.Umarım bunun sonuda öyle olmaz.Sonuçta zor server ve emek veriliyor.Kapanınca da emekler heder oluyor.Uzun ömürlü olması dileğiyle bol playerli swler
  • Oyun güzel ama box of heaven dan hep rena düşüyor. Rena yerine jewel düşse daha güzel olurmuş :)
  • Bu serverda oynayan kaç kişi var ?
  • Epey türk var
  • Server super basliyorm hemen :D
  • 10 numara sever
  • her yeni oyuncuya 2 res veririyor skype: knight-mu_owner
  • MuOnline ı katlettiniz saolun var olun. 7 senelik bir serverin adminiyim. Harcadığım zaman verdiğim emekler ödediğim paranın herşeyin içine ettiniz. MuOnline ı MuOnline gibi yönetin. Her oyuna gelene 2 reset her oyuna gelene Donate bu nedir arkadas. Ya Adam gibi yönetin bu oyunu yada çekin bırakın adam gibi yönetelim. Önüne gelen server açarsa sonuc bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ADMLee -- 9 Haziran 2014; 2:04:58 >
  • ADMLee kullanıcısına yanıt
    cidden dolmuşsun hacı abi ama yazdıklarında haklısın, nedense oyuncu cekmek icin yapmadıkları kalmadı, sözüm meclisten dışarı ama DH - Mu Online bölümünden içeri
  • Abicim neler neler görüyorum yeter artık burama kadar geldi yaa. Kardeşi abisini hackler birilerinin üzerine atarlar. Değişik değişik isimlerde üyelikler alıp gelip konular acarlar farklı farklı server isimleriyle server acarlar oyuncuları kandırmaya calısırlar. Sokak ağızı ile yazı yazdıklarında kim oldukları sanki anlasılmayacak ya bizlerde keriziz yedik. Ama yeter arkadas nereye kadar sus sus sus sus MuOnline zaten ölmüştü bu adamlar yüzünden ölüsünü dirisini .......ler. Birisi servera adam cekmek için 2 reset digeri donate veriyorum. Öbürü al sana DDos attack sen acarsan seni indiririm. Digeri gelir yok seni hackledigimi görsünler herkes ayağını denk alsın der. MuOnline ı pislettiniz arkadas. MuOnline ı bitirdiniz. Dolmuşsun diyorsun ama kardeşim haksızmıyım. Bu şekilde adminler olduğu için adminlik yapmakdan utanıyorum gerçekten. Ellerinden gelse servera player cekmek için playerların ellerini öpecekler Gelene 2 kilo toz deterjan benden demelerine az kaldı. Yazıktır günahtır arkadas. DH MuOnline bölüm yetkililerinede sesleniyorum lütfen artık kayıtsız kalmasınlar. 14 Senelik hayatımızda yer eden bu güze oyunu mahvetmelerine izin vermesinler artık.

Bir öneri sunmak istiyorum. Oyunun acık kaldıgı süre 1 ay dan az olan adamlar buraya konu açamasın kardeşim. Her önüne gelen konu açar olmus. Zart Mu Zurt Mu bilmem ne Mu. ..ku çıktı afedersiniz..

• ah ben bi acamadim ya server
  • ADMLee kullanıcısına yanıt
    Haksızsın demedim, hatta sana kesinlikle katılıyorum, ayrıca ddos olayını yeni üreyen arkadaslar yanlıs anlamıslar , hala google'a nasıl hack yapılır yazarlar.
    Onuda gectim, oyuncu cekmek icin bürünmedikleri kılık kalmadı, benimde canımı sıkan bunlar zaten, ama suç bizde bunlara meydanı boş bıraktık.
    Neyse size iyi forumlar fazla uzatmak istemiyorum bu konuyu, umarım yeni arkadaslar demek istedigimi anlar(beterin beteri var )
  • yeterin nazarlamayin, server chok iyi bilem gidiyo, bu benim birinci server ve hep online olacak
  • Knight-MU SERVER RESTART
    OFFICIAL START 05/07/2014 (22:00 GT+2)
    NO WEBSHOP
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.